bugün

türk futbolu için yapması gerekendir. tecrübe kolay elde edilmiyor. tecrübeli insanlara türk futbolunun ihtiyacı vardır.
(#17978766)
fenerbahçe den uzak allah a yakın olsun diye naralar yukselir insanın icinden.
(bkz: Aziz in aykut a istifa et kabul etmeyelim demesi)
az adamlığı, karakteri varsa dönmez.
Aykut hoca namusuyla calisip elinden geldigince birseyler yapmaya calistigindan utanmasi gereken bir konu yoktur. Bir fenerbahceli olarak bende mutlu degilim alinan sonuclardan ama genede utanmaz adam, karaktersiz gibi sozlerin yakisik aldigina inamiyorum. Unutmayalimki kendi en az bizim kadar fenerbahcelidir, en az bizim kadar anliyordur futboldan.
adamlığı pek yerinde olmayan teknik direktör. Taşşak mı geçiyorsunuz fener taraftarıyla.
son gidişinin çok fena olacak anlamınadır.
sahibine çekmeyen mal harammış. aziz yıldırım da zamanında az blöf yapmadı.
aykut kocaman 3 temmuz itibari ile çok yıprandı.

adam yorgun linç edilmemesi gerek.

normaldir.

aykut giderse başka bir hoca fb'yi daha beter eder. cidden uefa'ya dahi gidemezsiniz.
utanması için bir neden yoktur. aykut hoca yönetimin önünü açmak kendilerine kolaylık sağlamak için istifa etmiş ama kendisinden memnun olan yönetim bunu kabul etmemiştir.
fenerbahçe spor kulübünün herzaman ki işleridir. şampiyonlukları 2 dakika, kareografileri 2 dakika, istifaları 5 dakika sürer.
fatih terim in, mustafa denizli nin kaç defa gidip, kuyruğunu kıstırıp geri döndüğünü bilip gördükten sonra gayet normal ve utanma gerektirmyen dönüş. keşke dönmeseydi o ayrı.
Stratejidir. Aziz yıldırımın Galatasaray şampiyonluklarından sonra istifa etmesi gibi. Yüzsüzlük gelenektir gelenek bozulmadı fener.
fenerlidir ne yapsa yeridir.
Beklenen oldu. üzerine söylenecek çok fazla bir şey yok. Fenerbehçeden onuru ile gitmek yerine aziz yıldırımın kendinisini göndermesini seçen aykut kocaman büyük bir hata yapmıştır. Aziz yıldırım onu gönderdikten sonra kendisi de gidecektir.
şu anda yerinde olan karardır. kim devrelacak olm takımı? belki bu kenetlenmeyle fener birşeyler yapar. takımda bir sahiplenme duygusu oluşmaya başladı oyuncuların özveride bulunmaları lazım tek ümidim o yani. sezon sonu yollarlar şimdi gitmesi çok saçma olur.
kısaca zamansızlıktır bunun adı, neden derseniz; zamansız bir anda zamansız bir şekilde zamansız bir kararla zamansız olarak istifa eden aykut'un zamansız olarak dönüşüdür.
bu dönemde birini bulmak zor olduğundan mantıklıdır. sezon sonunda ayrılıp düzgün bir hoca bulmak şart.
adam dediler şu aykut için ama bu bildiğimiz dansöz çıktı..
kimse şu aykut kadar 360 derece dönmemiştir lafından eğer adam olsaydı sözünün arkasında durur geri dönmezdi birde şöyle birşey var

`http://m.youtube.com/#/watch?v=fxjf8ipy4vo`

not: fanatik bir fenerbahçeliyim. fenerbahçemin aziz ve aykut gibi karaktersizlerin elinde oyuncak olmasını hazmedemiyorum.
fenerbahçelileri üzen bizleri ise sevindiren son günlerde aldığım en güzel haberlerden biridir.
ar damarı meselesi...
http://tinyurl.com/2gvf4e

aykut kocaman'ın da buna benzer bir video çekmesi gerekmektedir. fırıldak değildir, istifa etmiştir, istifa geri dönülmesi mümkün olan bir durumdur sonra dönmüştür, sonra istifa etmiştir sonra geri dönmüştür, sonra tekrar istifa edip geri dönmüştür.*
tabiki türk futbolu gelişşin istiyoruz tecrübe kazanmaları lazım anlıyozda gözünü seveyim yaa bu takımda roberto carlos, alex, anelka, ortega gibi adamlar oynamış her sene iyi kötü avrupaya gidiyoruz gözünüzü seveyim aykut hoca tecrübelencek diye takımı harcamayın bizi elaleme malamat etmeyin.. aykut hoca madem tecrübesiz onu oraya tek başına koymayacan aga aziz yıldırımdan başkada sahiplenen yok valla aziz başkanı severdim ama şu şike davaları falan yıprattı takımı madem kişiler kulüplerin önüne geçemiyor ve alex gönderiliyor ozaman aziz yıldırımında istifa etmesi lazım artık acill..
sözünden dönen namert çıksın sözünü akla getirir.