bugün

önceki fotoğrafını görünce asılmak istediğim son fotoğrafıyla çirkin bulduğum yazar. daha seksi fotoğraflar bekliyoruz.
Ya şimdi eksi yiyeceğim ama ben bu yazarın entrylerine dikkat etmeye başlayalı birkaç gün oldu, birkaç gündür de hiç saçma sapan entry falan görmedim. Yani nefretin sebebini çok anlayabilmiş değilim. Bence bazı fikirleri hoş olan yazar.
aman ha o koyduğu ayak fotoğraflarını falan eleştirmeyin "teşhirci" falan demeyin. modlar çaylak yapıyor. *
hatun sonuçta. erkekte her yerde erkek.
bence dobule kross nickli yazar haklı.
Aman efendim fani dünya sevişin bitsin.

Dominant bir yazar.
Şimdi olay şu kukiciim,
Moderasyondan biri, ismi "kazım" değil, bu kıza yangın. Kız da bunun farkında ama köpek çekiyor elemana. Neyse bi gün duble cross bu kıza ayak fotolarından hafiften yavşıyo. Kız da diyo ki buna, "olm bak moddan tanıdığım var sikerttiririm" falan. Tabi duble de inanmıo buna, mesajda diyo, amcaoğlu benim mod burda, attırırım seni disari diye. Kız da bu mesajı şikayet etmesin mi, eyvah eyvah. Duble aninda çaylak.
Adamın kızdan yine umudu var ama, kıza diil moderasyona gider yapıyo hâlâ.
Neyse olay bundan ibaret.

Ayakları olan bir yazar.
dobule kros nickli arkadaştada biraz hata far gibi aslında. sanırım biraz kaba bir tavir vardır yazmak durumundayım ama inceden biraz yazılmış gibi. yani ayizit nikli bayan bir bayan kişi.
Modlara bak ahaha olm siz bari kız yardakciligi yapmayın AMK , uludagda modluk yapıyoruz deseniz günlük hayatta pide sirası gibi sıra olur önünüzde ahaha ayıp yani. Ordan yuruyun gidin işte.
hergele bunlar ya.

Bunu da silmesinler bi tanım koyalım.

Ayizit; sözlüğün iç dinamiklerini sarsan kalemi kuvvetli bayildigim yazar.

Bunu yazdık ya bi hafta çaylak oluruz assdghhs.
Anladığım kadarıyla olay şöyle.

Ayizit kişisi "benim moderatör tanıdığım var" diyen bir x kişisi ile mesajlaşmalarını yazarın adını sansürleyerek sözlüğe koyuyor. Double cross kişisi de şakacıktan "benim Mod tanıdığım var." diye mesaj atıyor. Sonra çaylak oluyor. Bdvden yazdığında da ayizit'in başkası ile olan konuşmalarını double cross yazmış gibi adamın karşısına çıkarıyorlar, oha lan profesyonelliksizcilik. Sonra tabii sorun çözülüyor ve double cross kişisi durumu bize anlatıyor.

Benim anlamadığım double crossun şakacıktan attığı mesaj moderasyona nasıl gitti? Ayizit mi şikayet etti yoksa moderasyon özel mesajları mı okuyor?

(bkz: Sarah kerrigan ile pozitif reality)
Demin açık eksilemek istediğim yazar, bir olay olmuş dalga geçiyorsun bacım.
Burada asıl sorulması gerek soru;

Double cross ayizit e kayabilmiş mi?
--spoiler--
mod tanıdıklarım var tımam mı?

--spoiler--

yazık la, 20 sinden gün almamış tazelerin tehdit unsurlarına bak... *

bu arada,

arkadaşlar hamster besliyorum, geçen gün tarla faresinin tecavüzüne uğradı hayvan. 3 gündür kafesten adımını atmıyor, işi bilen yeşillendirsin lütfen...
Birisi bana da anlatsın. Kim kime kaymış yazarı.
Amk üç gün sözlüğe girmiyoruz olanlara bak.
Anlatmayana da ben kayarım.
Bana yükselir gibi geliyor hacı.
Sayesinde geçen haftaki uç günlük çaylaklık nedenimi öğrendim be oley.

Guzel olduğu bilinen bir kız yazarın entrysini favlamistim...
Olay şöyle: Evet ilgili entryi okudum. Tıslayarak guldum. Kim yazmış la derken kız nickini gordum ve hemen bu sefer sesli guldum. güzel kızlara HeP sesli gulerim. onu bu komik giriyi yazarken dusundum. Favladim ve açık oyladim bu sayede belki mesaj atardı ve evlenirdim.

ne kadar masum ve güzeldi işte neyse " napiyorsun lan sen" diye mesaj geldi. "meydanı boş mu buldun"dedi.
Ne meydanı dalyarak seni modlara siktiririm demeye kalmadan ben zaten modum dedi.
Kime yurudugune dikkat et dedi.

Sonra uç gün çaylak olmuştum.
Ayizit olayı ile taşlar yerine oturdu.
-Tşk ayizit olayı.
nick altı ne idüğü belirsizlerin yazılarıyla dolu olan yazar. Noluyor amk aydınlatın.

(bkz: Gülmedim)
Bir adet bayan yazar.

Ne hikmettir ki bende fazla tanınıyor. Sebebi bayan olduğu için olabilir mi? Ayrıca nickaltı benden fazla.
Bir harun abimiz.
Kız zannedilen yazar. Fake fotoğraflarla kendini kız zannettirmeye çalışıyor ama inanmıyoruz bunlara.
Konuyla ilgili olarak;
(bkz: sözlükte kız olmaz ki)
Arkadaş ikinci el az kullanılmış hadron çarpıştırıcım var. Geöen cern'e kullanıldı. Ama sağlam. Taş gibi makine. ilgilenenler pm atsın.
(#28695384)

Her girdiğim entrynin fotolarını Çekerek nickaltımda paylaşan yazar. Bu nasıl bi ezikliktir yaa.kendince yorumlamış onları bakın ben mesajlaşıyorum diye bide kıskanç şey seni bilseydim açmazdım o başlıkları Ahahah.

(#28755672)

Bu entrysinde de beni erkek sanıp “ben erkek olduğunu bilseydim baştan sana hiç bulamazdım arayı sıcak tutardık" demek istemiş.

Üzgünüm tatlım erkek Değilim entrynin sonuna yazdığı eheheh ifadesi yaşını ele vermiş.
Kendisi 12 Yaşlarında göbekli adı Mahmut olan bim kasiyeri tanıdığı bi ablasının fotolarını Sözlüğe atan yazar.
Yağlı şişko göbeğini kaşıyıp bütün sözlük ahalisine gülmüyosa neyim.

Bir yazar.
Nickini her gördüğümde "ayaz it" diye okuduğum yazar. Kusura bakmasın ama cidden böyle okuyorum.

Edit: 1 dakikada 5 oylama. Bayağı popisi olan birisine çattım galiba.
Tekrar söylüyorum Kendileri dominant bir yazar efendim.evet.

(bkz: i repeat black hawk down)
Kendisini türkçü adlandırarak beni güldüren ucuz ilgi şeysi. Bir tane doğru dürüst yazısını görmedim. Türkçülük erkeklere kendini teşhir etmek sanıyorsa çok yanlış gelmiş.
kızmış galiba.
Pek sevmediğim yazar.