bugün

Nasıl başlık açılmamış hakkında bilmiyorum, belki donanımcı baba diye açılmıştır daha önce.

Bana kalırsa Türk youtube'undaki en kaliteli kanal. Net ve kaliteli bilgiyi anlaşılır ve kendini dinleten bir üslupla en ideal sürede hafif muhabbet havasında anlatıyor, özellikle bilim, teknoloji ve savaş tarihi ile ilgili birçok videosu var. Ve neredeyse her kaliteli kanal gibi o da pek tanınmıyor.
eski kanal adı donanımcı baba olan akademisyen.

askeri teknoloji, bilim, uzay gibi alanlarda bilgilendirici videolar çeken, samimi, bizden biri.
Böyle bir kanalın başlığında neden 4 entry var more?
Kendisinin akademik hayatı hakkında pek bir bilgim yok. Ama YouTube kanalının sıkı takipçisiyim. Özellikle de uzay konulu videolarını çok başarılı buluyorum. Ülkemizde bu konuda içerik üreten nadir şahıslardan. Yavaş yavaş hak ettiği değeri göreceğini düşünüyorum. Ve önceki videolarında arka planda dc posteri vardı. Bu da çok hoş bir ayrıntı. Bilim kurgu ve fantastik türde filmlere ilgisi var sanırım.
Askeri teknoloji videolarını sıklıkla takip ettiğim, türkiyedeki en iyi youtuberlardan olan akademisyen.
Tesadüfe bak ki Daha beş dakika önce bir videosunu izledim ve başlığı gördüm. ilk takipçilerinden biriyim Kendisi s400 yada f35 konusunda uzman değildir sadece dersine iyi çalışır. Asıl mesleği çocuk gelişimidir.
türkiyedeki en iyi youtuber'dir. askeri teknoloji sevdalısıdır , araştırır ve paylaşır. özellikle bir askeri teknolojinin gelişme tarihi konusunda ve kopyalar konusunda iyi dercede bilgi sahibidir.
bilgilendirici videolar çeken iyi bir youtuber.
Anlatım tekniği, konuya hakimiyeti ve üslubu müthiş olan güzel insan. Barış özcan'ın bile tıklama tuzağı yaptığı bir ortamda, değeri tartışılmaz.
Askeri ve uzay ile ilgili bilgiler veren youtuber. Bir videosunda çok çarpıcı bir iddia attı ortaya ve acayip beğendim. Şimdi diyor ki biz neden Tai tfx uçağı üretiyoruz ki insansız olarak savaş uçağı üretirsek hem en riskli yerlere sokarız hem de düşürülürse can kaybı olmaz. Çok hoşuma gitti umarım mühendislerimiz bunu değerlendirir.
bu adamı takip edince ""jöhpöh31 uçan tankımız var'dan" teknoloji meraklısına dönüşüyorsunuz.
Mükemmel bir YouTube hesabı.
çocuk çok motive olmuş, kendisini veriyor; lafım yok. yalnız bana itici geliyor. kaşı ayrı gözü ayrı oynuyor. bir de "sonracıma" dediğine şahit oldum. "sonracıma" ne yauw afsfsaassda. y kuşağı çocuk sahibi olacak kadar yol aldı, sonracıma lafı okumuş, mürekkep yalamış insanlara hiç yakışmıyor.

her şey bir yana iyi bir derleyici olduğu için ve ilgilendiği konularda pek de rakibi olmadığı için izliyorum. bilgisi, araştırmacı kişiliği iticiliğini bir şekilde kapatıyor. bence biraz daha profesyonel davranmalı mümkünse bir uzmana danışmalı. bir kere motor gibi konuşmamalı. heyecanını anlıyorum, bu işten zevk aldığını da anlıyorum fakat, konuşma konusunda yontulmaya ihtiyacı var.

ileride yayıncılık adına daha saygın işler yapabilir. yanlış anlaşılmasın samimiyet ayrı, profesyonellik ayrı.
Takip ettiğim kanallardan biri. Videoları sıkmıyor ve götten sallama bilgiler içermediği için de beğeniyorum. Lakin şu mavi ekran lafını artık bırakasa iyi olur baydı artık çünkü.
Soyadı cinsel yönetimi konusunda ipucu vermektedir.
Bilim ve askeri teknoloji konularında youtube'den videolar çekip canlı yayınlar yapan akademik kariyerli biridir. Videolarında kaliteyi ve gerçekliği tam olarak gösteren nadir insanlardandır. Takip etmenizi öneririm.
Son videosuyla ayıp etmiştir

https://youtu.be/nWWOrAVona8
Videolari kaliteli ve bilgilendirici olan ama kullandigi bazi kelimeler cok tuhaf olan youtube yayincisi.

icerikler cok kaliteli, bilgiler saglam, merak uyandiran ve kisiyi arastirmaya dahasini ogrenmeye iten bir tarzi var. Buraya kadar bir sorun yok.

Ama ama ama, bazi kelimeler var ki kulak tirmaliyor. Ozellikle canli yayinlarda kullandigi “nasil derler size” ve her videonun sonunda “daha da fazla uzatmiyorum” gibi.

Ayhan hocanin kalitesinde, bilgi birikiminde bir insanin boyle tuhaf hatalar yapmasi goze batiyor acikcasi.

Son olarak videolarinda yuzunun gorundugu siradaki mimikleri bir tuhaf. Bunlari duzeltse keske.