bugün

kral adamdır. sohbet falan baya eğlenceli bir adam. bu tip adamlarla dünyanın hiçbir yerinde sıkılmazsınız.

sanat manyağıdır ayrıca. müzik olsun sanat eserleri olsun programlarında çok vakit ayırır. annecim ve hastasıyız laflarıylada bilinir.
bu adam kendini çok dev aynasında görür ve aşırı şımarıktır evet müzikten anlar ama adama asla ısınamam joy fm'de de program yapar.
hayatıma neşe katan abimizdir. hem de az buz değil. ismini duyunca bile gözlerim parlıyor. nefret ettiğim yutub reklamlarını bile çekilir kılıyor o derece.

hastasıyım kendisinin.

an itbari ile neşe saçması için https://www.youtube.com/watch?v=leAit2hT7O8
Hastasiyiz demesine hasta oldugum,olmeden once tanismak istedigim mukemmel adam.
görünce tüylerimin diken diken olduğu, o ses rengi, tonlama, bir beyaz türk prototipidir.
zor ama eğlenceli adam. bugün evlenme teklif etsin, yarın evlenirim.
şu sıralar yemek ve gezi programlarıyla şöhret yapmış, yemeğe bismillah diye başlayan fakat şarap ve domuz eti tüketmekten de geri kalmayan zevk sahibi adam.

aslında perküsyon ustasıdır. ayrıca eğlencelidir de tabi.
evlenip dünyayı gezmek istediğim adam tipidir.

burdan kendisine açık açık teklif ediyorum. ayhanım sicimim gel beni atının terkisine atıp götür buralardan, dünyayı köşşe buccak gezelim senlen.
ben evlenmem kendisiyle. zaten önümdekiyle çok mümkün de değil ama. olmasaydı da evlenmezdim.
örnek alınabilecek bir beyefendi.
tam bir modern, kulturlu, ataturkcu insan evladi. programlarini severek takip ediyorum. hastasiyiz.
An itibarı ile iz tv'de ayhan sicimoğlu ile renkler programını yapmaktadır. (bkz: hastasıyız)
Kalite asla tesadüf değildir. (bkz: Ayhan sicimoğlu)
Keyfe keder yasar.
Sefa pezevengi deyiminin sözlük karşılığı. Ama kültürlü ve değişik bir tip.
Mfö'nun "peki peki anladık" isimli sarkisina ilham olan üstad.

(bkz: Sen neymişsin be abi)
sayın abim o kadar delikanlı, o kadar karakterli. beyefendi. kişisel olarak nedir-değildir bilemiyorum ama öylemesine derin saygı duydum; anlatılmaz yaşanır. başarılıdır. kadıköy'de evvelsi gün insanları oradan alıp oraya attı. mahvetti aşkım benim. kadrosu da çok sağlam gitmelisiniz.
hastasıyım.
ilk bakışta kim bu arkadaş dedirten izledikçe tarzıyla, bilgisiyle, hayattaki tecrübeleriyle kendisine hasta olduğumuz üstadımız.
enteresan bir adam. yaptığı gezi programlarında sürekli "hasssstasıyız" der. sanırım 2 yıl önce renkler isimli gezi programının lübnanın başkenti beyrutta çekmişti. o bölümü you tubedan izledim. lübnanı ve beyrut`u o programda çok güzel tanıtmış.
yamulmuyorsam çanakkale ile ilgili güzel bir izleti yapmıştı. kendisinin gezi ve yemek programlarını izlemek de çok eğlenceli. özellikle italya'ya gitmişse.
Kişilik nirvanam. Tek eksigim benden daha zengin ve birazcık fazla kültürlü oluşu.
Hayatta örnek alınacak adamlardan bir tanesi. Kıskanıyorum lan resmen ne hayat yaşıyor adam. Helal olsun. Evet.
An itibariyle bloomberg tv'de anlatan, herşeyi ben bilirim olayında titanik filmindeki batan gemi den bi tık üstte olan kişi.
Adam gibi adam. Hayatı şu adam gibi yaşamak kaç kula nasip olur? Hastasıyız. Evet.