bugün

Böyle renkli ve şık, tiril tiril giyinen, renkli yaşayan ve kültürlü kibar adamların hastasıyız.

Mehmet Demirkol a katılmış, 1 saat bilmem kaç dakikalık vidyo. izlenmesi gerekir.
Bir programında italyaya gitti. Mürekkep balıklı risotto yiyecez dedi. Yaşlı bi kadın mürekkep balıklı pilav yaptı buna. Balığın mürekkebi kapkara etti pilavı mil gibi oldu. Ayhan abem ımhhh negzel felan dedi kapkara dişlerle. Abbauuuu.
ekranda hannibal lecter tadında bir görünümü olsa da, özellikle gezi programlarını izlemesi keyifli olan birikimli zat.
çok tatlı bir abimizdir.
hastasıyız.
Entelektüel ve gezgin. Sempatik ve birikimli şahıs.
Tuhaf bir dayı. Yine de Allah daim etsin!
Zevk sahibi kültürlü saygılı beyefendi bir kişilik. Tv de Ayhan beyin Gezi programı denk geldiğinde müsaitsem mutlaka izlerim. Sohbeti muhabbeti cezbedici..
aşırı derecede özendiğim dayı. yemek kültürü var, müzik eğitimi var, 4 dil biliyor, aşırı entelektüel, kişisel iletişim kabiliyeti üst düzey. daha ne olsun abi.
ülkemiz için 500 gömlek fazla olan, muhteşem insan. ülkemiz, şu adamın 10'da 1'i kadar olsa idi, şimdi tüm dünyanın eğildiği, şapka çıkardığı, medeniyet beşiği bir ülke olurduk.
Vedat milor'a göre daha entelektüel bulduğum gurme.
sevdiğim bir abimdir.
Karantina günlerinde bir yerlere latin stars sahne performanslarını yüklese keşke. Kulakların pasını siler güzel güzel böyle.
Kıskandığım nadir insanlardan. Hastasıyız efenim.
Kalitenin vücut bulmuş hali.
Bu insanların sayısı o kadar az ki...
hikayesi olan bir insan.

güneyde göcekte, urlada, bir yunan adasında veya fransanın bir köyünde, o da olmadı italyanın bir ucunda, berlinde veya malmöde... kendisiyle bir yerde karşılaşmak istiyorum.

duydum ki sözlüklerde hakkında yazılanları okuyormuş. bunu da oku ayhan abi, senin gibi bikaç dili anadilim gibi konuşabilmek için koronadan sonra müstakbel beşinci dilime, ispanyolcaya başlayacağım!

uyaroğlu, hastasıyız, demokrasinin babaannesi laflarına, her şeyi ayrıntılarıyla anlatmana, mimiklerine, giyimine ve kafiye yapma çabalarına bayılıyoruz.

almanyadan çok selamlar! buralara gelince instagram hesabından konum bildirirsen hemen yanında biteceğiz. sen çok yaşa!
2018 yılında zeytinyağı işine girmiştir. asiditesi düşük. arkadaşın restorantında tadına baktım. gayet iyi. yumuşak ve aromalı. kıvam da iyi. bence fiyatı da normaldir.
hastasıyız.
ekşi sözlük hiçbir siki beğenmeme timini aratmayacak yorumlara maruz kalmış müzisyen, gezgin.

siz yok musunuz siz.*
tam bir kolpaçı. iyi yere tezgah açmış. işinin erbabı olanlar bunun anlattıklarına götleriyle gülüyorlar. koyunun olmadığı yerde kendisi abdurrahman çelebidir.
türkiye'deki yaklaşık 40 milyon erkeğin hayali bir hayatı yaşayan erkek. kalan 40 milyon karının hayalindeki hayat da şeyma subaşı.
türkiye'de kalan son birkaç entelektüel adam gibi adamlardan. tüm programlarını izlerim. ayrıca kendi adıyla ürettiği zeytinyağı çok kalitelidir.

hastasıyız.
sayın abim o kadar delikanlı, o kadar karakterli. beyefendi. kişisel olarak nedir-değildir bilemiyorum ama öylemesine derin saygı duydum; anlatılmaz yaşanır. başarılıdır. kadıköy'de evvelsi gün insanları oradan alıp oraya attı. mahvetti aşkım benim. kadrosu da çok sağlam gitmelisiniz.
Klasik bir (bkz: başak burcu erkeği)
"hastasıyım" adlı kitabı yayınlanan anı ve gezi yazarı.
görsel