bugün

telefoncuların kankasıdır. (bkz: bozuk tuş takımları)
sms konusunda tanıdığı/tanımadığı herkese "senden daha hızlı sms atabilirim." diye bahse girebilecek kapasiteye sahiptir.
Öyle saçma ve gereksiz mesajlar atar ki telefon numaranıza sahip olmaması adeta mutluluk kaynağıdır.
avea'nın verdiği 11000 sms'i de bitirmesi kuvvetle muhtemeldir.
abartıp 'nefes alıyorum' diyerek mesaj atabilmesi mümkün insandır.
günde ortalama 333 sms'i başka nasıl bitirebildiği merak konusu olan tiptir.
(bkz: insan)
(bkz: robottur o)

sıçtığı bokun rengini bile rapor halinde arkadaşına gönderendir. " ayy tubişim bugün mor sıçtım ihihi "
Kendisi ve çevresi için halk kahramanı ilan edilen insandır.
bitirmek için uğraşan saçma insandır. bir arkadaşım vardı, hediye sms'lerini bitirmek için grupça anlaşırlarmış ve bir mesaj o gruptan olan herkese aynı anda gönderilirmiş. yani bir nevi sms'le toplu halde sohbet hesabı.
parmaklarının felç olması muhtemel insandır. Bir ohayı hakeder abi.
telefonuyla arasında ilişki oluşmuştur büyük ihtimalle. parmaklarıyla değil, aklıyla yazıyordur mesajı.

(bkz: to be matt parkman)
10000 smsin az olduğunu iddia edebilecek psikolojiye sahip olan kişidir.
(bkz: yok artık ali sami)
turcelle uyuz olan haklarını sonuna kadar kullanmak isteyen insandır.
(bkz: manitacılık)
(bkz: parmak kanseri)
insan? sağlıklı bir insan günde yaklaşık 300 mesaj atamaz. hele bir ay boyunca mümkünatı yoktur. bu yüzden de bana göre böyle bir insan olamaz. olsa olsa bir organizmadır. tek hücreli eşeyli üreyen.
mal gelmiştir, mal gidecektir
(bkz: liseli)
(bkz: abazan)
(bkz: ergen)
(bkz: aşırı sosyal)
Artık telefon tuşlarının dile gelip, telefon ekranına; "a.q yeter artık, senin ki canda bizim ki patlıcan mı ne habire basıyorsun bıkmadın mı?" diye yazmasını görüp "bende senin a.q çalış işin ne?" diye yazan insandır.
turkcell i batırmak için kendini kasan insan tipidir.
yuh derim, elini öperim sonrada, hayatımda en fazla 5 mesaj atmışımdır çünkü.
ameledir kendisi. bu tiplerden ben de görmüştüm. benim gördüğüm kişi hiperaktifti ama insan enerjisini başka yollarla da atabilir. elin yorulmuyor mu? hadi onu geçtim nereye atıyorsun bu 10000 mesajı?
insan değildir derim.
gayet insandır.
evet biraz deşifre olacak gibi ama, zamanında bu bendim.
gayet de bitirmiştim, * hem de 10-14 gün civarı bir zamanda. kahraman ilan edilmiştim belki, ama zamanında günde 1100 sms attıgımı da bilirim. değişiktik.
yaşı büyük veya küçük olsun, psikolojik olarak ergenlik dönemini yaşamakta olan insandır.