bugün

banyodan çıkmış birinin ardından sadece lavaboyu kullanmak için girilmesiyle dalalet edecek sorundur.

özellikle bu meseleye anneler çok kızar, hemen çoraplarınızı çıkartmanız konusunda baskı yapar ve olaylar gelişir;

- banyo ıslak, girme şimdi. önce sileyim oraları öyle girersin.
+ yok yaa hemen dişlerimi fırçalayıp çıkacağım. terlik giyerim zaten.
(ardından banyoya girilip çıkıldıktan sonra anne durumun farkına varır)
- al işte ıslanmış çoraplar, daha yeni giymiştin. çabuk çıkart o çorapları.
+ yaa parmak uçlarıma basarak yürüdüm, adeta bir banu alkan edasıyla süzüldüm banyoda. bir şey olmaz, kuru zaten
- uzat bakayım ayaklarını. (ayaklara dokunduktan sonra nemli olduğunu hisseder) al işte sırılsıklam olmuş. (burda abartma var tabi ki)
+ yok yaa kurur hemen, bir şey olmaz.
- çıkart dedim. karnın ağrır, hasta olursun.
+ tamam değiştiriyorum. (değiştirmek mecburidir)

eğer anneye itiraz edilirse, ıslak banyo terliğini size fırlatması ya da o terlikle ağzınıza vurması yüksek ihtimallidir.

ıslak çorap dedim de aklıma geldi. ayakta çoraplarla denize düştüğünüz an, sevgilinizden şöyle bir soru gelmesi de olasıdır:
- aşkım, çorapların ıslandı mı?
kim ıslattı bu terlikleri lan nasıl ıslattı? gibi sorulara meydan verir.
(bkz: hayattan soğumak)
(bkz: tuvaletteki ıslak terlik)
yeni neslin facebook iletilerinden öteye gitmeyen abartılması sorun olmayan odaya gidip yeni bir çift giyilerek aşılabilen sorundur. korkulması gereken ayakta terlik varken ıslak çorap giymektir.
abdest alan dindaş kardeşlerimin başına çokca gelmektedir. özellikle kışın nefse zor gelsede alınan sevaplar düşünüldüğünde sorun edilmemektedir.
yeni bir çorap giyilene dek söylenen sözlerden ötürü girilen günahlar hoş bir durum olduğuna işarettir.
unutkanlıktır. çok sinir eden bir olaydır ki sadece terlik değil, ıslak yerlere basmak da aynı sinire yol açar.
En sevdigim beddualardan biridir.
(bkz: alkollü olmak)
(bkz: bok rengi tuvalet terliği)
(bkz: hayattan ve her şeyden bir anda soğutan şeyler)
hele hava soğuksa o terlik daha da bir zulüm olur.
dünyanın en iğrenç, en zalım duygusudur. böyle bi tuzak kuran bizden değildir.
hayatta en cok tiksinilen durumdur. terligi islatan insanla kavga etme sebebidir.
çok sinir olduğum durumdur,nefret ederim.ama belli aralıklarla istemeden yaparım.
en kolay edilen küfür sebebidir.
herhangi bir aile bireyinin banyo yaptıktan sonra bıraktığı ıslak terliğe basan mağdur kişinin eylemidir.
banyo da kovayı dökerken olur böyle durumlar , genel de hazırlıklı değilsinizdir .
ananın amu diyerek bir nebze de olsa iç rahatlatılmaya çalışılan kötü durum.
(bkz: yaşayan bilir)
en çok sinir olduğum durumdur, adeta bir işkencedir.
montla sıçmaktan daha beter değildir.

görsel