bugün

ben ayakkabı kutuma temiz çoraplarımı koyarım. kirli paradan iyidir.
Sümüklü mendilde konulabilir.
yaprak sarması afedersin.
alternatif tarzda albümler. *
ayyakabı kutuma çorap koyarım, adam 4 buçuk milyon dolar koymuş, geçmişini siktiklerim.
marjinal dergiler ve kitaplar, çok ama çok küçük bir gemicik maketi, bir adet götten koparılmış taze kıl, takma badem bıyık, hakan şükür posteri.
biz manyaklar "oh ne güzel birbirlerini yiyorlar" diye sevinirken alttan alttan bir şeriat ordu sistemine geçen, bu sırada da içlerinde çürüklerin en yanar dönerlerini temizleyenlerin ayakkabıları konulabilir.
(bkz: yarrak afedersin).

biri yapacaktı ama.
sigara paketi.

belki onların paralarının çoğaldığı gibi benim de sigaram çoğalır.
geleneksel kullanilan bakan esyalari mesela yolsuzlukla kazanilmis para.
saatli bomba * gerçi artık parti ayakkabı kutusunu binaya sokturmaz yeni alternatiflere çoktan yelken açmışlardır.
gizli bölmeler yaptırırlar artık böyle ucuza kaçmazlar gerçi bunun da yakalanması isviçredeki hesaplarına yatırmaya fırsat bulamadıklarındandır bu para akışı hergün düzenli gerçekleşiyor olabilir.
başka bir ayakkabı kutusu daha konulmalıdır. paraları sağlama almak için.
kolay sıfırlanacak şeyler koyun.
ayakkabı.

Adı üstünde lan.
Dolar,euro,tl,paund,dinar,çek senetleri altın gümüş vs. Aklıma fazla gelmiyor.
muhabbet kuşu, hamster vs. evcil hayvanlarınızı veterinere götürürken içine koyabilirsiniz.
tütün ve filtrelerimi koymuştum bir ara. gariban adamın başka nesi olabilir ki içinde?
sarayın bürokratları bürolarını toplarken şahsi eşyalarını koyabilirler.
jeffrey dahmer da babasının eski kutusuna kurbanından aldığı vücut parçalarını koymuş. ama ayakkabı kutusu muydu ? bilmiyorum.
chp'nin yalanları ayakkabı kutusuna girebilir mesela.
ya da fetö'nün ahlaksızca operasyonları.
(bkz: para)
benim evde ailecek 20 ayakkabı kutusu var 20 sinin içinde de ayakkabı var.

millet o kutulara nasıl başka şeyler koyuyor bilmiyorum.

yani içindeki ayakkabıyı giysemde o kutuya başka ayakkabı koyuluyor ya bizde ayakkabı fazlalığı var ya da ayakkabılar çok fazla şase yaptım amk sonunda yandı devreler.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar