bugün

hani hep bir geyik vardırya ''avrupada osurmak ayıp değilmiş geğirmek ayıpmış'' falan diye. evet doğru bu ama bunda sebep sağlık sorunu osuruğu tutmanın ileride sağlık problemlerine yol açtığının bilinmesi ve osuran kişilerin bu sebeple maruz görülmesi falan değil asıl sebep avrupalıların osurmayı bilmemesi.

evet abi osurmayı bilmiyor adamlar.
sen şimdi diyorsun '''osurmayı bilmemek ne lan?'' ama öyle cidden.
çok sefer kulak misafiri? oldum bu olaya. olaydan kastım şudur efenim;
şimdi hastane odalarının içinde tuvaletleri mevcut. yani adam odanın ortasına sıcıyor ve icerde sıctıktan sonra klozetin içerisine birikmiş suyun içine düşen bokun sesini dahi biz duyuyoruz. evet ses yalıtımı sıfır.

şimdi efenim adam tuvalete giriyor. tabii biz hemen kulak kesilip acaba nasıl osuracak bu? diye pusuya yatıyoruz evet biz deliyiz.
adam giriyor tuvalete ciivv diye bir ses hani bayramlarda kız kacıranlar vardı aynı onun gibi tiz bir ses ''civv'' her seferinde aynı. kişiler ve kıçlar değişse dahi ses aynı ''ciiivv '' yani sağlam ve doğru bir tespit.
(bkz: avrupa ya osurmayı öğreten türk)

çok şey kaybetmiş sayılmazlar. zira ağzımıza sıçmayı gayet iyi biliyorlar. şu da biline ki osurmadan sıçmak daha zordur.
avrupa birliğine girdikten sonra * bütün avrupaya öğretiriz dediğim ama onlarında bilip bilmediklerini bilmediğim ilginç durum.
yok böyle bir şey. şu an yanımda avrupalı bir akadaş var(yalan değil lan misafirimiz). sabahtan beri zatır zatır ossuruyo. göt göt değil yel değirmeni mübarek.
(bkz: bart)
doğru olabilecek iddia çünkü avrupada hiç bi tuvalette osurmadan sıçana renkli televizyon diye bi yazı görmedim.
henüz abdurrahman ve yusuf tarzlarını bilmediklerindendir. bilmemek değil öğrnememek ayıp.
(bkz: avrupa lıların osurmayı bilmemesi)
almanya doğumlu bir arkadaşıma sırf meraktan sordum. Olayın gelişimi.

* türk
/ alman

* sizin orada n95 ne kadar
/ çeşitli sözleşmeler var, orada durum çok farklı
* aklıma gelmişken, sizin oralarda osurmak normal görülüyormuş ?
/ (kah kaha) osurmanın ülkesimi var ? o iğrenç ses ve pis koku neden normal görülsünki.
* bir yerlerde okumuştum avrupalılar osurmaz diye.
/ yani bizim götümüz yokmu, zaten bizde bağırsak diye birşey yok. aslında önden sıçıyoruz biz.

konu nasıl sonlandı tam hatırlamıyorum fakat onlar da ossurmayı biliyorlarmış.
nerde yapılacağını bilmezler. sofrada bile rahatça yapabilirler.onlara göre içindeki kötülükleri tutmak sakıncalıdır.
(bkz: salıver gitsin)
eee adamlar avrupalı osurmanın da bir yöntemi varmış demek ki.
bi gece almanyadayken çıktım pencereye sigara içiyorum. apartmandan hiç haz etmediğim bi herif cıktı ve karşı kaldırıma geçene kadar osurdu ölüm sıçtı resmen. tebrik ettim.
bir yaz, tatildeyken otel müşterilerinden bir almanın havuzbaşında yürürken her adımda osurma sesi çıkardığını bilirim.
sanki biz çok melodik osuruyoruz .

(bkz: te allam ya)*
osurmayi bilmiyorlar ama bir sicmiyorlar yani. bu kadar mi gorgusuz olunur. bizim burda ayi dediklerimiz orda kral olur serefsizim. mesela almanya'da gidiyorsun guzel bir mekana bir seyler yemeye, adam geliyor elinde kopegiyle. once bir kopek silkiniyo tozutuyor, arkasindan sahibi gark gurk icinde ne varsa artik devamli geyiriyor. valla bir aksam cok sevdigim penne makarnamin yarisindan fazlasini sirf bu sesler yuzunden biraktigimi hatirliyorum. gorgusuzler!
herşeyi bilen avrupanın tek bilmedeği şey.
bir geri kalmışlık timsali olarak ossurammak.
siz osurmayı bilmezsiniz ama koltuk altı kılı uzatmasını iyi bilirsiniz.
yalan. avrupalı dediğin adam özellikle halk arasında çok net bir şekilde sümkürüp osuran adamdır.
(bkz: avrupa da osurmak serbest değilmiydi lan)
avrupada kızlar teklif ediyormuş.
hem yellenip hem geğirmek gibi dünya rekorları olan insanlar olarak avrupalılara öğretmemiz gerekir.
bilal abi bu gavurlar varya hiçbiri osurmayı bilmiyolardı.
ben öğrettim bunlara osurmayı.
osurmayı ben icat ettim, sonra patladı gitti
osurmayı bilmeseler de geğirmeyi biliyorlar;

http://youtu.be/NPBwjmp7VK0
Recep ivedik izlememenin eksikliği.