bugün

entry'ler (17)

ilkokuldaki resim dersi klişeleri

m şeklinde dağlar dağların ortasından cıkan bir güneç üstünde yuvarlak mavi bulutlar aşşada kare bir ev.

unutulmaz film replikleri

farketmeni sağlayacağım. kollarımı bacaklarımı tarzımı adımlarımı parmaklarımı.. vee.. ve hayal gücümü kullanacağım çünkü ben anlamanı sağlayacağım buradaki hiç kimse hiç kimse benim gibi değil. ben özelim. çok özel

gerçek olması istenen yalanlar

muhtemelen karşısındakinin istemediği bir durum.

aşk ı memnunun gerçek olması

güzel bir olaydır. entrika esaret şüphe dolu bir yaşam. eglencelidirde. bihterin yerinde olmak isterim.

40 karakter

sinir olduğum bişeydir.. çaylaktıktan cıksamda kurtulsam

sen daha iyi bilirsin

söylenilen kişi eğer ne yaptığı bilmiyorsa sinir bozucu bi durumdur.

yaran fıkralar

Kolordu komtani terroristi yakalamış ve sormuş:
- "9 bölü 2 kaç eder" Terorist de 7 demiş ... Komtan dönmüş ve:
- "Ulan bu ne biçim bölücü örgüt"

yaran videolar

göte kumanda ahahahh
http://www.facebook.com/b...93658354834&ref=share

avrupalıların osurmayı bilmemesi

bi gece almanyadayken çıktım pencereye sigara içiyorum. apartmandan hiç haz etmediğim bi herif cıktı ve karşı kaldırıma geçene kadar osurdu ölüm sıçtı resmen. tebrik ettim.

beren saat

aşkı memnu dizisiyle sevdiğim kıvanç tatlıtuğa yakıştırdığım kendini onun yerine koyup günlerce ağladığım karı.

kargalaaaar

kargalarrrr yine yaralarımı sardılaaaaaaaaar.

msn ye koyulan profil resimleri

bazıları benim gibi ruh haline göre avatar değiştirir. örneğin korku filmi izlerken o filmin bi sahnesini avatara koymak gibi ..

twitter

demet akalının kocasıyla yaptıklarını an an yazdığı site.

söyleyecek çok şeyi olup hiçbir şey anlatamamak

nerden başlayacağını bilememek.. konuşçağı kişinin onu umursamadığını düşünerek rezil olmak istememek.

bir erkeğin en seksi olduğu an

gerildiğinde görünen kemeri i i i i. duştan çıktıktan hemen sonra çıplak bi şekilde ıslak saçları geriye doğru taradıkları zaman.

karşı komşu yüzünden eve kız atamamak

karsı komsu marsı komsu takmam kardeşim ama karsı komsunun cocugu sizin arkadaşınızsa bu kötü oluo özellikle eve atılan sevgiliden ayrıldıktan sonra.

acun ılıcalı

survivor yetenek sizsizin türkiye devler ligi varmısın yokmusun gbi tv programları vardır ayrıca acun ile ilgili merak ettiğiniz soruları http://www.acunmedya.com/modules/Jig/index.php sorablrsnz