bugün

kesinlikle Avrupalı erkeklerin en varoş kesiminden bir örnek bile en az bizim en entelektüel, modern ve kültürlü erkeğimiz kadar medenidir. medeniden kastım entellektüelliği, kültürü, konuşması, ağzının laf yapabilmesii, genel kültürü, giyim tarzından tutun da sizi dinleyişindeki kalitesine kadar kapsayın her detayını.
kesinlikle Avrupalı erkeklerin en varoş kesiminden bir örnek bile en az bizim en entelektüel, modern ve kültürlü erkeğimiz kadar medenidir. medeniden kastım entellektüelliği, kültürü, konuşması, ağzının laf yapabilmesii, genel kültürü, giyim tarzından tutun da sizi dinleyişindeki kalitesine kadar kapsayın her detayını.
bütün avrupalı erkeklerle takılmış yazarları gösteren başlık.neymiş avrupalı erkeklerin en varoş kesmi bile çok entelektüelmiş bıdı bıdı.ulan sen hiç ukraynalı veya rus bir apaçi görmedin mi? hiç mi ingiliz varoşu görmedin? cnbc-e de gördüğü yabancı oyuncuları görüp "bütün avrupalı erkekler de çok entelektüel yhaa" diye ortalıkta geziniyorsunuz.
pipi farkı.
(bkz: trakyalı erkekler)

trakyalılar kendilerini avrupalı olarak görürler. haksız da değiller ya. avrupa kıtasında yaşıyorlar daha ne? kadına daha fazla değer verirler. yine ensest ilişkilerin en az olduğu yer burasıdır!

konuya dönersek, tek bir kişi üzerinden genelleme yapacağım. ama yapayım. hem gerçek hayatta ( erasmus dolayısıyla) hemde sanal ortam ile de arkadaşlığımızı devam ettirdiğim avrupalı bir erkek ile, aramızda tek cinsel bir konu bile geçmedi. ya da yan gözle bakma eğilimi görmedim. üstelik hala da benimle konuşur. arkadaşlığımız 2 yıl olmak üzeredir bu arada.

türk erkeği ise, bizim kültürümüzün erkeğidir. bir şey demeye gerek yok...
(bkz: Namus kavramı)
Sunnetli ve sunnetsiz.
tanım olarak yanlıştır.

(bkz: avrupalı türk)

genellemelere de çok sert şekilde karşı çıkan biriyim ama mesela;

-avrupalı türk erkeği etek boyuna karışmaz, hizmet beklemez, centilmendir, anayla babayla yaşamaya pek yanaşmaz, rahattır vs.
italyan asıllı olduğum için rahatça yorum yapabilirim ki , türk erkekleri varoş ve çirkin. Fizik yapıları komik ve bir avrupalıyla aynı teraziye konması daha komik.
tip, boy, Kas.
Graziano pelle nin acil olarak sıralaması gereken farklardır.
biri kıskançtır diğeri değil.
Türk erkeğindeki delikanlılık,vatan ve millet sevgisi avrupa erkeğinde yoktur.Olsaydı onlardada gorurduk 10 12 yaşında eline mavzeri almış ölüme giden gençlerin fotoğraflarını.
lan uzun yillardir londra' da yasiyorum bir skim fark gormedim dedigim durumdur. amk kendinizle sorununuz mu var amk sizin?
avrupalı dediğimiz avrupa birliğine üye devletlerin herhangi birinde yaşayan insanlarda erkek kadın farketmeksizin bir godoşluk, bir mezhebi genişlik hatta yer yer biraz gavatlık bulunur ancak türk insanı ahlaki değerlerine çok daha bağlıdır.

örneğin;

avrupada

+what a sexy wife do you have antuan
- ovv thank you bro you too

meali;

+antuan senin hatunun sağlam gideri var ha
-teşekkürler karşim seninki de az seksi değil hani

türkiyede

+sülo olm karıya bak lan
-bacım lan o benim yavşak
+(kaçmaya başlar)
-ananı s*ktim çocuğu seni öldürcem gel buraya
Avrupalı erkeğe ailesi ilim bilim öğrenmesi için çaba sarfeder

buradaki erkeğin ailesinin tek hedefi oğlunun polis veya imam olmadı fotbolcu olmasıdır.
O kadar fark var ki hangini yazalim. Ama en onemlisi kültür. Bizimkilerde tek tük görursunuz kulturlusunu. Avrupali erkekler daha kulturluler.
Yöre farkı dışında bir fark yok, bir de belki ğ.
ikisini de istatistik yapacak kadar fazlasıyla denemiş kişi tespiti.
Daha yakışıklı ve daha görgülüler. Bunlar gibi ayı değiller. Ataerkillikleri de yok, Ayrıyeten delikanlı ayağına iğrenç şeyler yapmıyorlar en azından. Medeniler.
avrupalı erkek, erkeğim diye kendini bir bok sanmaz diğer insanlardan bir farkının olmadığını farkındadır. yolda yürürken bile bunu görürsünüz. kapılardan geçerken arkada insan var mı diye kontrol eder ona göre kapıyı tutar. yolda veya sosyal bir ortamda ayı gibi bağırarak konuşmaz gibi gibi. zaten tüm bunları avrupa kadını da yapar ayrıca. türkiye'de ise bunların tam tersi erkek türk erkeğidir; bu ara türk erkeklerinin de yukarda anlattığım avrupalılar gibi olanları var ama maalesef genele bakınca öyle değil.
burada avrupalı erkek derken sanırım daha çok ingiliz, alman, iskandinav, fransız erkekleri kastediliyor. yunan, italyan, ispanyol erkekleri ile türk erkekleri arasında görüntü olarak çok fazla fark olduğunu sanmıyorum. ancak italyan ve ispanyol erkekleri ile türk erkekleri arasında kültür farkı vardır. yunan erkekleri ile türk erkekleri arasında din ve dil dışında fark olduğunu sanmıyorum.
Milyar farkla ezeriz biz.
Türk erkeği trip yapıyor. Evet erkeği dedim. Whtspp ta online oldun ama bana yazmadın 2 dk gec cvp yaz hmm senin işin var galiba bye. Sabah günaydın mesajını hep ben atıyorum. Seni sıkıyomuyum cok üstüne geldim vs. Ömür törpüleri.
sünnetdir herhal.