bugün

tanım 1:

avea nın yeni diye bilinen ama daha önce de olan kampanyası.

tanım 2:

39 kontöre ya her yöne 500 sms ya da avea içi 5000 sms alacağınız kampanyadır.

500 için 5yuz 5000 için 5bin yazıp 3900 a yollamanız yeterlidir.
konuşmak yerine mesajla iletişim kuranlar için birebir kampanya. oldukça avantajlı.
5yuz veya 5bin şeklinde 3900'a yollanan smsler ile 39 kontör karşılığı kazanılan bedava mesaj hakkı. avea'nın parmaklara nasır tutturma servisi. bir ay içinde bitirme mecburiyeti, çoğu zaman mobilize gençliğimize saçmasapan mesajlar yollattırmaktadır.
turkcellliler olarak can-ı gönülden desteklediğimiz kampanya. allah'tan avea ile vodafone var. yoksa bu turkcell ebemize hallenecek tarifelerde marifelerde.
insanların arasındaki "muhabbet"i biraz daha köreltecek kampanya. Artık herkes sessizce "iletişim"e geçecek; konuşmadan, sadece tuşlara basarak...
kullanırken telefonun tuşlarının* bozulmasına neden olan ve garanti kapsamına girmediği için(!) servisinin ödemediği, avea'nın kırk yılın başında bir yaptığı kıyaklardan biri.
3lü koltuğumuzda yatarken 2li koltuğumuzda* yatan kardeşime sms yoluyla tv kanalını değiştirmesini söylememe neden olan üşengeçlik yaptığına inandığım kampanya.
turkcell, senden de bunu beklerim... *

edit: gelen pm ile birlikte turkcell'in 39 değil de 50 kontör aldığını öğrendim ve g.t gibi kaldım, belirtmek isterim. *

edit2: bir ba$ka pm : o kampanya devam ediyo mu yaa?

ben bu i$i bırakıyorum artık, size kolay gelsin.
kişilerin mesajlarını bitirebilmek için herkese saçma sapan mesajlar atmasına ve mesajı alanların sinirlenmelerine yol açan kampanyadır.
yıllıar yılı turkcelde 162 karakrete ne olayları sığdırmaya çalıştığım zamanların hıncını çok masum bi kampanya yaparak; tek tek harf olarak bir dakika içinde 27 mesaj atarak biraz da bokunu çıkartmama sebeb olan avea kampanyası.sana bi kastım yok biliyorsun eskiden yaşadığım bir turkcell travmasının etkileri buna bana yaptıran ben değilim bu ben değiliiiimmmm!!!
Avea'nın şimdi konuşma zamanı kampanyasından sonra sms alanında yaptığı bir kampanya. Daha önceden de bu kampanya varmış ama yeni haberimiz oldu. Bana bu haberi de arkadaşım söyledi. Yani avea'nın reklamlarından öğrenmedim.

Avea böylece çok mütevazi bir gsm operatörü olduğu gösterdi. *
mesaj yazmaktan parmaklarımın acımasına neden olan kampanya ayrıca reklamında saçma şeyler söylese de sesi çok hoş bir hatun oynuyor .
kontörü varken mesaj atmayan yurdum insanının hiç bir zaman bitiremeyeceği kadar çok mesaj hakkı verilen kampanya.
yeni bir kampanya olmayan ve aylardan beri kullanılan hizmet. lan mesaj tamamda kaça yollayacaktık diyenler kaç köntörün gideceğini adı gibi bilmesi üzerine "39"00 ı şak diye hatırlayacaktır.
atılan mesaj sayısı 39 'u geçtigi an insanda mutluluk uyandıran durumdur.*
aveanın adam akıllı becerebildiği bir kampanyasıdır.
şöyle ki 10 dakikası 2 kontör diye bir kampanyası da vardır bu aveanın lakin 10 dakika dolmadan cekmediğinden dolayı kapanır ya da sesin gelmiyor çeken bir yere git cümleleriyle geçer 10 dakika.
(bkz: avea hayrat kampanyası)
kişileri smse alıştırdıktan sonra ani bir hamle ile bitirilecek ve kişiyi sudan cıkmıs balıga döndürcek olan kampanyadır.
salak sevgililerin avea hat alip ardindan da 5000 sms alarak mesajlasmalarini saglayan kampanya.
10:11 slm askim naber nasilsin uyandinmi? :-*
10:12 evet askim uyandim :-*
10:12 iyiyim sen nasilsin?
10:13 iiyiz bizde iste
10:13 bayram gecip gidiyo
10:13 bugün napacaksin?
10:14 bilmem kahvalti ile baslayalim mi?
10:14 askim orda misin?
10:15 mesajlarin yeni geldi bitanem
10:15 eee napiyosun?
10:16 cay koydum sen?
10:16 bende:-)
10:17 sen napiyosun?
10:18 oturuyom iste bos bos
10:18 seni düsünüyorum :-)

böyle gider. * cok salakca bir amaca hizmet eder kendimden biliyorum.
turkcell hattımı değiştirmeme neden olmuş kampanya. benimle birlikte bir çok öğrencininde hattını değiştirmiş olması kuvvetle muhtemel ki, turkcell üzerine hemen mcdonalds da bir menüye bir bedava ve sinemalarda bir bilete bir bedava kozlarını oynamıştır. ama yemezler artık, ben ne zaman mcdonalds a gitsem yanımda bi genç turkcell li oluyor zaten, 1 menüye de doyuyorum fazlasına gerek yok. hep dediğim gibi at avrat avea. ooohhhhh beea
bitirilmesi zorunluğu olduğunu dü$ünen yurdum insanı tarafından toplu mesajlarla harcanan, mesaj atmak için kontör arama derdine son bulduran kampanyadır. oh be avea' dır. *
insana avea hat aldırtan kampanyadır.
aile bireylerinin yanyana olan odalardan birbirlerine "bana su getir", "çişim geldi tuvalette kimse var mı" şeklinde sömürüsüyle karşılaşabilecek avea kampanyası...
17 saniye oldu hala mesaj atmadı diye ağlayan kız başlığını açmama vesile olmuş kampanyadır!
(bkz: 5000 sms/#3987791)
güncel Önemli Başlıklar