bugün

Tekrar denemesi gereken annedir.Muhtemelen diğer denemede isabet ettirebilecektir.
-getir o teriği hemen buraya!! şeklinde feryat edip akabinde getirilen terliği tekrar kafaya fırlatan anne..
yine ıskalar o başka.
çocuğuna terlik atması bile ona olan sevgisinin sağlam temellere oturmadığını gösteren anne.
attığı terlikle çocuğunu vuramayan anne diye birşey yoktur efendim.zaten anne ne kadar yeteneksiz olursa olsun terlik güdümlü stinger füzesi gibi gelir kafanızda patlar.haa siz koltuk arkasına bi yere saklanmışsınızdır.ilk terlik bilerek kasten koltuk başlığına çarpar.sizde gaza gelip tam "vuramadın kiiiii" diye maymunluk yapmak için koltuktan kafanızı kaldırdığınız an terliği suratınıza yersiniz.bizimki salonda otururduğu halde ben ve kuzen koridorda koşuştururken,hareketli hedef prensibiyle terliği öyle bir fırlatmıştır ki;oradan gelip geçtiğim halde terliği kafama yapiştırmıştır.hemde hedef alanında diğer masum siviller olduğu halde hedefe tam isabet.hiçbir masum sivil zarar görmemiştir.
Sinirden hırs yapıp terliğin diğer tekini çıkarıp fırlatacak olan annedir.
terliğin durduğu nokta çocuğun kafası olabilir, anne banttan oynuyor olabilir. çocuğun fazla sevinmemesi gerekir.
tanım: attığı terliği çocuğuna isabet ettiremeyen annedir.

bir de ek olarak şu vardır ki bu coğrafyada tanımlı değildir falan denmiş. küçüklüğümde tanıdığım hiçbir anne terlik atmazdı çocuklarına. o dedikleriniz küçük ev gibi amerikan dizilerinde olurdu. eskiden anneler tokat atar, sonra pişman olurdu. veya onların oklavası vardı. oklava belimizde patlardı. cezalar vardı ki odaya kitlenirdik.

neyse gençler geyiğin dibine vurmuşlar bizim de katkımız olsun;

bizim annemiz de terlik atardı elbette ama o tutturamıyordu. aslında tutturuyodu ama biz kaçıyoduk. çünkü daha hızlıydık.**
(bkz: Her Eve Lazim)
muhtemelen üretim hatası olan annedir. ya da gen havuzuna bakılması gereken annedir türk olup olmadığını anlamak için.
terliğin eline tam oturmadığı yada havadaki sürtünme kayıplarını ihmal etmiş annedir. ar-ge çalışmalarından sonra hedefi tutturması kaçınılmazdır.
terlikle ıskalamak olasılığını hesaplamış ve yerde sabit duran terliğe çocuğu fırlatmış annedir.

(bkz: attığı çocukla terliği vurabilen anne)
muhtemelen isabet hata payı yüksek olan terlik kullanmıştır.
(bkz: made in china)
yada headshot la frag almak isteyen annedir doğal olarak ıskalamıştır ama tutturduğu zaman vah haline çocuğun.
el ayarı gelişmemiş olan annedir kendileri ya da bilerek sıyırırlar kafaya isabet etmek istemezler amac sadece sizi korkutmak olabilir.. bak sana bir terlik kadar yakınım hemde uzagım mesajıı vererek cocukları üzerinde otorite kurmaya çalışan anne olma ihtimalide vardır.
...anne değildir. muhtemelen evlatlık almıştır çocuğu. yoksa böyle bir olay mümkün değildir çünkü anne terliği güdümlüdür.
şansını diğer terlikte deneyecek olan annedir. *
Bizzat Kendimden Bildiğim, Muhteşem Reflekslerimi Borçlu Olduğum Annemin Muhteşem Hareketi.

6 Yaşında Terlik Fırlatmaya Başladı Annem Bana.

ilk Başlarda ilk Terlikle Vuruyordu Beni.

Zamanla Reflekslerimi Geliştirmem Sayesinde Bunu 2. Terliğe Çıkarttım.

Daha Sonra matrix serisinin ilk filmini izledim, neo nun mermilerden kurtuluşu beni çok etkiledi ve evrimleşmemi tamamladım.

annem o günden sonra ayağına giydiği 1 çiftin yanında 1 çift daha taşır hale gelmişti. Fakat o 4 Çiftte Fayda Etmeyince Ve Yaş Başını Alınca Terliklerden Kurtulmuş Oldum.

(bkz: entrynin sonuna doğru saçmalamak) istemediğimden kesip atıyorum burada.

(bkz: buda böyle bir anımdı)
yedek silahi (ikinci terligi) devreye sokacak annedir.
annelerin yüz karasıdır. lakin terlikle çocuk vurmak annelerin genlerinde bulunan ve doğuştan gelen bir yetenektir.
isviçreli bilim adamlarına göre 100 binde 2 olarak görülmektedir. ancak terlikten kaçabilen çocuk kafasını duvara vurmak veya camdan aşağıya uçmak gibi sebeplerle çok daha ağır hasarlar almakta, bu hasarların bazılarıda kalıcı olmaktadır.

bu arada

(#1339001)
anne kalbi. kıyamamıştır yavrusuna.
(bkz: imkansiz)
(bkz: boş küme)
Terlik alınıp iade edilmesiyle birlikte isabet etmesini kolaylaştırmak için hateketsiz kalınmalıdır. Terlikle şaka olmaz.