bugün

en az 60 faktörlü yanık kremi kullanılmalıdır. bir de kil maskesi uygundur. sabah 10.00 akşam 16.00 arası radyasyona çıkılmamalıdır.
zevk almaya çalışmak; mantıklı bir eylem olacaktır.
3lü çektirmek. oooooo atom bombası geliyo geliyo geliyooo.
rüştü reçber tarzında ofsayt diye elini kaldırmak.
kelime-i şahadet getirkmek.
Tam siper yapmak. Ama atom bombasına yapılacak tam siper hareketi normal tam siper hareketinden biraz farklıdır. Efendim açmak gerekirse tam siper hareketinde vücut yere yapıştırılır ve ayak topukları da dik durmaz onlar da paralel olarak yere yapıştırılır; baş en uygun şekilde gizlenerek gelecek mermi veya şarpnel parçalarından korunulur. Atom bombası atıldığında ise ayak topukları yere yapıştırılmaz dik bir şekilde bekletilir. Ama elbette en uygun korunma yöntemi derin toprak bir çukura girip üzerini de radyasyondan etklenmeyen bir malzeme ile kapatmaktır.
Düşünsenize bir sözlük; oturduğun evin 100 metre ötesine atom bombası atılıyor. Ve o sıcak dalga hızlı bir şekilde yaklaşıyor. Düşünmesi bile çok kötü bir şey. Tek istediğim bu bombayı yapan hayatta olsaydıda atom bombasını kıçında patlatsaydık. Ve böylece nasıl yapıldığı, bilgileri uçmuş olurdu. Kimse yapmazdı diyemiyorumda ama önlemiş olurduk. Gerçekten çok kötü bir şey bu bomba türü. Aklımız şaşırıyor. Onca insan kül oluyor, şehir yok oluyor. Allah bizi korusun, yardımcımız olsun. Bomba atılmadan 1 gün önce uyarsalar güzel olurdu ama maalesef yapmazlar.

Şuan çok kötü bir zamandayız. 3. Dünya savaşı olursa eğer bilinki yaşayacak yer kalmayacak. insalığı kaldıracağız belkide. Yok olacağız radrasyondan. Belkide Mars, ay gibi olacak dünya sadece toz. Yaşam belirtisi olmayan. Çiçek yetişmeyen bir dünya!

Ne kadar salak insanlarız. Savaşla çözüyoruz her şeyi. Bazı kuralları kabul etmeyenleri öldürüyoruz. Çok saçma. Her şey boktan.
mükemmel bir ölüm şekli gibi. düşünsene anında vaporize olup atomlarına ayrıldığını?
Böyle yatakta normal ölmek falan hikaye birader, this is the real deal.
Ölmek. Sağ kalırsanız sıkıntı.

Eğer etki alanının kenarında köşesinde kalacağınızı düşünüyorsanız buzdolabının içine girmek de olabilir.
dayak yemeye yol açabilecek bir mevzu.

(bkz: askerlikte karşılaşılan iğrençlikler/#7028715)
koşarak kaçmak.
wolverine de bununla ilgili bir bölüm var. sığınak olması lazım. bu sığınak da bilmem kaç metre kalınlıkta beton duvarlarla yapılmış olmalı ve kurşun plakalarla da desteklenmiş olmalı. ayrıca ilk dalga geçtikten sonra serpinti de olacağı için bir süre dışarı da çıkamayacağınızdan erzak dolu bir sığınak olmalı. temiz hava ve su sağlayabilmeli.

(bkz: işte bunlar hep the 100)
aslında atılmadan önce yapılması gerekenlerdir.
Allah demeden buhar olacağımız için bir şey veya şeyler yapmaya gerek yok diyorum zannımca.
Ölü taklidi yapınız. Başlığa bak ya.
Saçınızı çekin. O kara kedi görünce miydi emin olamadım. Atom bombası gelince aklım uçtu.
bildiğim kadarıyla ülkede atom bombasından korunmak için biryer yok varsada çok az. o yüzden boşverin kurtulmayı sadece manzarayı izleyin. beyin bedava.
Ölmek için dua ederim.

Gerçekten lan.
Mantar bulutu oluştuğu için atom bombası atıldığını fark ettiğinizi düşünüyorum. Bu esnada ilk anda öleceğiniz mesafede değilseniz serpinti ile gelecek ölümden kaçınmak için duvarları kurşun levhalarla güçlendirilmiş kalın beton duvarları olan bir sığınak bulmalisiniz. Onlar da olsa olsa askeriyede ya da 5 tepede vardır. Yani teorik olarak atom bombası atıldığında ölüyüz. Çok da kasmamak lazım.
güneş gözlüğü tak cesedin yakışıklı olsun.
Yanınızda şemsiye varsa hemen şemsiyenizi açın radyoaktif ışın yağmuruna karşı çok etkili bir koruma sağlıyor, tecrübeyle sabittir.
Meydanlara inmek.

Pardon bu o başlik değildi.
Catiya çıkıp bi sigara yakın.
mantar bulutuyla selfi çekmek.

radyasyon keyfi.
Bazen lolde tek başıma minyon keserken karşı takım bir anda 5 kişi üzerime biniyorlar. Klavyeyi bırakıp bekliyorum. Aynı durum sakince bekleyin boş yere heyecan yapmayın.