bugün

Sigara yakıp mantarı izlemek.
x man değilseniz,hızlıca pack yapıp önce kelimeişehadet ardından ayetelkürsi okumak en yararlı olandır.

Wolverin'e,
x men diyen veletler varmış o zamanda.

-

X men,o filmde mutant gruba verilen isimdir muhtemelen başında profesör x(Charles Xavier)bulunduğu için o ismi almıştır.

Neyse.

yapılabilecek tek şey yeraltı sığınağına gitmektir.
toprağın belirli bir seviye altına kadar kazılmış olması gerekir ama.
Onu o zaman düşünürüz. (bkz: hele dur)
Onu o zaman düşünürüz (bkz: hele dur)
benim evde cyro pod var girerim içine 200 yıl sonra canlanırım yine.

(bkz: çok fazla fallout oynayan adam)
Hayatta kalma şansını (olasılığını) arttırabilecek, en mantıklı (bilimsel) önlem ve araçları kullanmak silsilesi. Ateist değilseniz dua edebilirsiniz ayrıca. (rahatlatır - bazı insanların yapısı beslenir böyle şeylerden -)
etki alanı içindeyseniz yardım gelmediği sürece hiç bir şey yapamazsınız.

konu hakkında yapılmış olan 8 dakikalık video için (bkz: #44620079)
Yapılabilecek tek şey yeraltı sığınağına gitmektir.
Toprağın belirli bir seviye altına kadar kazılmış olması şarttır ama.
4 veya 6 metre diye okumuştum sanırım.
Nükleer silahların yıkım gücü çok büyük ama sadece toprağın üstünde etkili.
doğrudan atom bombasına koşmak. atom bombası düştüğü anda buharlaşarak ölmek en iyisidir, daha sonra etkilenerek kanser vs. olup acı çekmektense.
Güzel bir çay demlemek. Cay önemli, caysiz olmaz.
babama geçenlerde şavaş çıksa bi atom bombası falan atılırsa ne yaparız , acaba bi sığınak falan mı kazsak dediğim de, "bırak ulan bu batı ağzını, bizi ancak öldürünce sokarlar toprak altına, canlıyken son hadde kadar savaşırız" demesiyle koca bir eyvallah dökmüştür ağzımdan.

o anın ruhunu bozmamak adına daha da diyemedim atom bombası atıldığında hepimizin öleceği gerçeğini...
en yakındaki hostesin ağzına vermek.
atom bombası diye bir şey yoktur bunlar hep amerıka nın uydurmasıdır.
bombanın birinci derece etki alanındaysanız kül olacaksınızdır; sıkıntı yok, acı çekmeyeceksiniz. bombanın geleceğinden haberdarsanız, son yapacak şeylerinizi aklınızdan geçirip hemen yapın bomba aniden geldiyse imkan yok zaten.

bombanın ikinci derece etki alanındaysanız: acı çekeceksiniz demektir, morfinin dibine vurun. kafa kıyak gidin bari acı azalır.

bombanın üçüncü derece etki alanındaysanız: sıçtınız. hayatta kalabilirsiniz ama ömrünüz kısalacaktır.

bombanın dördüncü derece etki alanındaysanız: sıçtınız + sıvadınız demektir. radyoaktif serpinti şeysini yazın google'a okuyun amk. muhtemelen bir süre sonra işlevinizi yitireceksiniz sevişebildiğiniz kadar sevişin ama korunmayı unutmayın çocuğunuz sakat olur yoksa. yavaş yavaş eriyeceksiniz.

şahsi önerim bombadan tamamiyle etki alanı dışına çıkıp kaçma şansınız yoksa bombaya yaklaşın çabuk ölün. o derece piç bir şey yani o bomba. doğru zamanda doğru yerde değilseniz süründürür, boş otobüste ayakta gidersiniz.
Atatürk'ün menemeni haritadan silin gibisinden bişey buda.
Affetmemek şehit olan her asker başına bin kelle alınmalı şahsi görüşüm
https://www.youtube.com/watch?v=6EmNngM92BI
bu şarkı eşliğinde bir son sigara
Yoğurt yiyeceksin bol bol.
Garajdaki mancınıkla kendinizi en yakın göle fırlatmak.
X man değilseniz,hızlıca pack yapıp önce kelimeişehadet ardından ayetelkürsi okumak en yararlı olandır.
Hayat üçgeni en iyi kurtuluş yoludur..
gözünüzün önünden geçecek olan film şeridinin eğlenceli olmasını dileyin ve keyfini çıkarın. zira o sizin o ana dek yaşadıklarınız olacaktır. umarım hayatınızın tadını çıkarmışsınızdır.
Yüksek bir binadan atom bombasının üstüne atlamak . Canım ülkem .
Ölmek, en hızlı şekilde.
Tabi ki hiçbir şey ne yapmayı bekliyorsunuz acaba?
antifizyon reaktörü içerisinde olmak.
tabii ki salladım.