bugün

ateist oldukları için maneviyata önem vermezler, onlar için bu topraklarda yaşayıp savaşmış kişilerin önemi yoktur. zerre kadar elini kaldırmaz ülkesi için ve dikkat etmişsinizdir yanında bayrağını yaksan ses çıkarmaz fakat "coca cola" almayalım desen israilin avukatı olurlar birden bire. çok eşitci hümanist görünürler fakat bir ateizm kuruluşu yada sosyal sayfası çıkıp demez israil müslümanları öldürüyor diye. bakın asla bir ateizme ülke emanet edilmez, zeka seviyeileri ateizm ile sınırlı, gerçekci bakıcam derken 2000 yıllık atasına küfür eder haberin olmaz. bak ateistlere üstünde yaşadığı toprağın padişahına küfür ediyor niye? müslümanlar, atatürkü seviyor niye? islam hakkında demediği kalmadı.
yatkınlık kelimesi fazladır. (bkz: hakkıdır hakka tapan milletimin istiklal)
türkiye de muhafazakarlık efenim. durduramıyoruz maalesef.
siz değil miydiniz 1. dünya savaşı'nda vatanımızı satan?
(bkz: vatan sevgisi imandandır)
o nedenle japonya'nın %60 ı vatan hainidir. zor bu japonların işi.
tarih bize dindarların vatan hainliğine daha yatkın olduğunu gösterdi. gerisini bilemiyorum.

örnek mi istiyorsunuz, kurtuluş savaşına karşı çıkan halifeler, 1.dünya savaşında sırtımızdan vuran araplar, bugün hala uluslararası düzeyde bizi desteklemeyen müslüman ülkeleri, malum eleman ve onun partisi, ülkenin üniversitelerini + eğitim dilini avrupaya peşkeş çeken Menderes, nato'ya girebilmek için hiç alakamız olmayan bir savaşa askerlerimizi gönderip ölümlerine sebep olan menderes.... gider böyle.
cahilin vatan hainliği yatkınlığına kıyaslarsak yoktur bile!
dindarların yatkınlığının binde biri kadar bile değildir.

lan işte şehitlerimize, gazilerimize etmediği hakareti bırakmayanlar, onlara "kelle" diyenler, "hayvanoğlu hayvan" (bkz: hayvan oğlu hayvan gazi) diyenler hep dindar değil mi?

bak şu fotoğrafta göreceğin, yunan askerleriyle birlikte papazdan hutbe dinleyenler de dindar değil miydi?

http://www.sozcu.com.tr/2...zdil/30-agustos-2-923160/
Pkk, dhkp-c gibi vatan haini örgütlerin resmi ideolojisi ateizm olduğu için böyle bir imaj var. Elbette her ateist hain değildir ama pkk, dhkp-c gibi örgütlere üye teröristler büyük oranda ateisttir.
benim entrylerimi okuyarak çürütülecek önermedir.
müslüman olup pkk' yı destekleyen kaç kürt var önce bunu say sonra ateist olup türkçü olan kaç türk var bunu say belki bir sonuç çıkar.
Müslümanların vatan hainliği yapması olasılığıyla aynı olan olasılıktır. Allah inancı, sevgisi ile, vatan sevgisi kesinlikle ilişkisizdir. Bunun aksini iddaa eden insan beyinsizdir, düşünemiyordur. Net.
8-10 yaşlarında kızlarla evlenmiyorlar diye mi vatan hainiler?
zihnini kullanamayan yobaz ve çakma milliyetçi kesimin desteklediği başlıktır. müslüman olmayıp da atatürk ve vatanın nasıl sevileceğini size öğreteceğiz, ama öğrenme yeteneğiniz varsa tabi.
mustafa kemal atatürk, yusuf akçura, hüseyin nihal atsız, uğur mumcu, celal şengör, ilber ortaylı, efe aydal gibi pek çok vatansever ateist örneği ile çürütülebilecek önerme. ha atsız ateist değildi falan diyecek birileri ama olsun deistti. deist ile ateist arasında pek fark yok islami açıdan.
akabe hırsızdır çalar.
vatana ihanet dincilerin hamurunda vardır.

görsel
yobazlar kadar değildir.

tarihteki tüm vatan hainleri dinci ve yobaz olması biraz düşündürücü değil mi?

kaç ateist vatan haini tanıyorsun?
Vatan hainliği evrensel bir kavramdır. Örnek verecek olursak türkiye'de yaşayıp bizzat türk olabilirsiniz ama bu türklüğü ve yaşadığınız memleketi seveceksiniz, uğruna öleceksiniz diye bir şey yok.

istemeyen sevmez. Hainde olabilirsiniz, vatanseverde.
Milli mücadeleye karşı fetva verenleri de hesaba katıp tekrar gözden geçirilmesi gereken düşünce. Ateist değil, dindar olan hainliğe yatkındır. Çünkü vatanını sevse bile kafasını karıştırabilecek başka bir kavram vardır ortada. Vatan sevgisi kadar kuvetli bir başka sevgi varken ortada, o insanın ihaneti çok daha kolay olur. Tutar keşke yunan kazansaydı derler. Çünkü vatanı kaybetse bile dini yönden daha iyi olacaklarını düşünürler. Tehlikelidir yani, büyük bir zaafdır din. Bu yüzden dini inancı olan insanların en ufak bir yetki sahibi olması tehlikelidir, izin verilmemelidir. Zaten mantıken kendini ahirete adayan insanlarında yetkide, makamda, mevkide gözü olmamalı.
yanlış önerme.

ateistler bu işi tam olarak beceremez. oysaki Müslüman geçinip, dini imgeleri ve söylemleri kullanıp, halkı kandırıp yada manipüle edip hainliğinizi hem daha kaliteli hem de daha uzun süre icra edebilirsiniz.

nerden mi biliyorum?
hay ateistler siksin seni de ahmak, temelsiz nefretini de.
Bende akp ve tayfası neden bu kadar dinden kopuk yaşıyor diyordum

Sebebini buldum.
Yanlış olan önermedir atayizler gerçek vatanseverdir
(bkz: mustafa kemal atatürk).