bugün

cahilce yapılan eylemdir. ateistlerdeki inanılmaz mantık hatasının en başında gelmektedir. adamlar yemeyip içmeyip, varsa yoksa islama ve müslümanlara bok atmaktadır efendim. daha önce hiçbir ateist kişisi çıkıp; "yahudiler şöyle, şamanlar böyle, budistler'in allah canını almasın" dediğini hatırlamıyorum. müslümanlara saldırınca bonus sevap kazandıklarını düşünüyorlardır büyük ihtimalle. yoksa sen sabah akşam islam'la, peygamber'le uğraştığın için sana teşvik primi mi veriyorlar? misyoner misin he?
yoksa kendini "ben ateistim" diye pazarlayıp tek amacın bu fikir üzerinden karı kız düşürmek mi?
edit: m.ö 300 yıllarındaki ateistlikle şimdiki ateistlik arasında dağlar kadar farkın olduğunu sağır sultan biliyor. günümüz gençliğinin hiçbir bilgi dayanağı olmadan, araştırmadan, teknolojiyle seviştiği halde inanmak zorunda olduğu bir dine durmadan çamur atması, m.ö 300 yıllarında yaşayan ateist dedelerinin kemiklerini sızlatır.
mesela, sözkonusu önermedeki ateist ve müslüman değişkenlerini (kesinlikle değişkendir) alıp başka karşıt, karşılıklı iki görüşü koysanız, ya da karşıt olduğunu düşündüğünüz iki görüşü koysanız ideolojinizden ve dünya görüşünüzden ciddi anlamda şüphe ederim. kaldı ki, sözkonusu ateist karşıtı müslümanlar ve müslüman karşıtı ateistleri sürekli birarada görmekten bıktım. bu asla oynamak istemediğiniz bir futbol maçına her akşam oynamak için gitmenizle aynı şeyi temsil ediyor. yani, ateistler ne kadar müslümanlara saldırırsa, müslümanlar da o kadar ateistlere, tekrar ve yine aynı bağlamda saldırmaya devam ediyor.

din gibi bir olguyu bireysel ve kültürel bir biçimde algılayıp, tamamen başka bir bağlamda olaya bakmak varken, sözkonusu durum ciddi anlamda can sıkıyor. ve toplumdaki bireylerin zihinlerini meşgul etmeye yönelik provokasyonların nasıl da içselleştirildiğini gösteriyor. evet/hayır, ya da var/yok gibi karşılıklar reel dünyada bambaşka bağlamlarda ve bambaşka gözlerde görülebilip tartışılabiliyorken, insanların zihninde, bu şekilde varolması da can sıkıyor.

olmuyor (-dur).

-dur koyduğun zaman herşeyi tanım eyleyebiliyorsun.
(bkz: faşizan saldırı)
(bkz: Faşizan)
beni güldüren başlık.

(bkz: herkese saldırıp dinime saldırmayın diyen mümin)
Surekli cehenneme gideceklerini ve yanacaklarino ya da ugursuz pis cenabet olduklarini soyleyen bir inanisa hosgurluru davranmalari beklenemezdi hakli olarak herhalde.
karşılıklı tepkidir.

şartlı refleks tir.

etkiye de tepkidir.

tepki ye de tepki veren şeriat düzenin den iyidir.