bugün

Allah yoksa neye inanmiyorsun demek ki var ki inanmıyorsun sözü ile imana geldim hiç böyle dusunmemistim.

eşhedü enla ilahe illallah..
Ben Hayaletlere de inanmıyorum. Demek ki neymiş Hayaletler varmış. Bu mantıkla gidersek eğer filmlerde gördüğümüz her türlü yaratık vardır. Çünkü biz onlara inanmıyoruz. Bugünkü çizgifilm kuşağımız bukadar haftaya görüşmek üzere çocuklar!
Tanri ya inanmazlar.

Konu kilit.
gülmek derken:

namuzsuzu => namussuzu

dimi => değil mi

karışıyo => karışıyor

ırıspı => orospu (hımm! pek edepli(!) bir kelime türbanlı bir kadın için...)

naptım ki => alkış! "ki" ayrı yazılmış. bir de "ne yaptım ki" yazabilseydi...

yapamassın => kıymetlimissszzz!.. => yapamazsın

(bkz: yobaz ve zeka)
thor olsun zeus olsun onlara da inanmadigima gore onlarda varmis demekki. o zaman boyle bigun allah thor zeus falan hepsi bi ringe ciksin da kapissinlar kim buyukmus gorelim.
(bkz: iskur gov tr) * *
ateizm diye bir şey yok valla yok banyo yapan herkes müslümandır çünkü temizlik imandan gelir.
noel babaya inanmıyorum.demekki var ki inanmıyorum.
Böyle yazacağına adam akıllı tesadüfün dahi mümkün olamayacağı 0 anında yani hiçlikten kainatın nasıl meydana geldiğini düşünüyorsunuz diye sorsaydın keşke. Ciddi bir soru sormuş olurdun. Üstelik cevabınıda veremezlerdi. Evrimin açmazlarından bahsetseydin falan.. bu ne yazıdır böyle..
Senenin 2016 olduğunu belirtip başlıyorum.

Neye inanmıyorlar? insanların senelerdir inandıkları tanrıları komple reddediyorlar.

Ve Aslında Bir yaradıcının olma ihtimalini reddediyorlar.

Yani kanıtsız bir teoriyi yalanlıyorlar kısaca.

iridolojiye inanıp inanmamak gibi,
Hayaletlere inanıp inanmamak gibi.

Dinler birer teori.

Somutça kanıtlanmamış her şey yalnızca teoridir.

Not: Ateist değilim.
görsel
sözlüğe yeni üye oldum ne yapsam... heh ataist godiklere laf atayım da bana saydırsınlar belkim popiler olurum.
yobax lütfen.
(bkz: donuz butonu çok süper bişi)
Allah var demek ki ona inanmıyorlar. Allah olmasa inanmayacak bir şey olmaz.
teistik dinlere yani tanrının senin popona alevli bir odun koyacağı bir iradeye sahip olmasına inanmıyor.
Bence kendilerine bile inanmıyor onlar. Da ego tatmini için yanlış bir konu seçiyorlar.
sizin inandığınıza inanmadığı kesin.
Sorunsal değil sorudur.
Uzun yıllardır ateist olan biri olarak kendimi inanmadıklarımla değil inandıklarımla tanımlarım.
Tanrının varolmadığına, dinlerin de mit olduğuna inanıyorum.