bugün

bir kere şu konuda bir anlaşalım.
iman etmek zeki olmaya engel değildir.
bilinçaltınızdaki iman etme korkunuzdan kurtulduğunuzda emin olun birden aptallaşıvermezsiniz.
yiğidi öldür hakkını ver. Belki böyle olmasını istemezük emme galiba bu gerçek. Tanrıııımmmm.
yiğidi öldür hakkını ver. Belki böyle olmasını istemezük emme galiba bu gerçek. Tanrıııımmmm.
bir görüş. sadece bu...

buna, 'ay kıçımla güldüm', 'vay duy da inanma' da denir ama, aslında söylenmesi gereken tek şey vardır:bu görüş, araştırmadan konuşan insanların saçmalamalarından yalnızca biridir. o 'muhteşem ateist bilim adamları' hala bu insanlara, zekanın inançla alakası olmadığını anlatmamışlar galiba. üzücü vesselam.
böyle bir gerçeğin olma ihtimali angelina jolie nin dudaklari nın gerçek ***olma ihtimali kadar gerçektir...***

edit: angelina jolie nin dudaklari üzerine alındı galiba
bu dünya için belki.
hmmmm bu kadar düşük seviyede bir zekanın çıkarımının gerçeklik yaftasıyla başlıklanmasının evrensel manadaki gerçeklikle ilişkiye girmemesi durumudur.
kıyamet günü insanlar bir o tarafa bir bu tarafa kaçısırken bir ataisti yakalayıp yakasına yapışacam. korkudan dışarı çıkmıs gözleri ve rengi uçmus derisine şöyle bir süzüp ona şöyle diyeceğim.
-allah için, çok zeki adamsın vesselam.

eksileyen arkadaşları ayakta alkışlıyorum...
(bkz: ha siktir)
(bkz: son gülen iyi güler)
(bkz: dallama ateist zırvaları)

maddenin içindeki programlanmış bilgiyi kim yarattı zeki insanlarım benim.

bu evrendeki sistemlerin santim sapmaması ?

canlı nasıl yoktan ortaya çıktı ?

biz en eskiden cansızdık sonra bi tesadüf oldu canlandık.
soracıma yine tesadüfen ağaç falan olduk.

birden bi hal geldi dedim lan ben hareketleniyom.

balık,böcek,kurbağa,maymun derken insan olduk çıktık.

(bkz: bsg çay koy)
uludağ sözlük, görüldüğü kadarıyla islamcı bir sözlük, gayet muhafazakar ekşi ye nazaran. ekşi de daha bir tartışma ortamı vardır çok farklı görüşler vardır. uludağ sözlükte ise din karşıtı bir entry eksi manyağı yapılır. şimdi bu iki sözlüğü birer insan olarak kabul edelim. hangisi daha geniş midelidir ve kendini daha çok geliştirir. cevabı sende biliyorsun bakma öyle!
öncelikle insan olduğumuzun farkına varıp, birbirimize ve inançlarımıza saygılı davranmayı öğrenmemiz gerektiğine inanıyorum bu konu da anlaşalım sınırlarımız zorlamayalım. inancı olan biri olarak bu kişiler için fikrim şöyledir. tanım olarak sadece bilimsel açiklanmiş gerçekleri tanıyan, görmedigi hissetmedigi şeylere inanmayan insanlardır ya peki bilmediğin şey hakkında nasıl yorum yaparsınız kardeşim benim kızdığım olay bu. muhakkak hepsi cahil değildir ama bazıları islam dini ile ilgili fikri olmaksınız hakaret edici cümleler sarf edip kanın beynime hücüm etmesine sebep oluyorlar.ayrıca belirtmeden geçemeyeceğim bir gerçek vardır ki 93 sivas katliamına sebep olanların da inançlı olması üzücüdür.
(bkz: beyninden zoru olan yazarlar)
biz inanan insanların suratlarına çarpan tokat gibi bir gerçektir.
aykusu 150 nin altında olan ateist yoktur. zaten aykuları normal olsa bizim gibi dine falan inanırlardı. herifler zeki olm. herifler zekalarıyla tanrıyı bile inkar ediyorlar. tanrının varlığına dair bu kadar kandırmacaya rağmen. nasıl bir zekaysa artık.
'hayırdır, dünyadaki bilmem kaç milyon ateisti tek tek bulup ıq testi mi yaptın?' diye sorulmasına sebep olacak önermedir.
zekayla inancın bi' baglantısı yoktur. insanları kategorize etmeye ne kadar da meraklı bu millet!
Aslında biraz da şu:

sen yıllardır bişeye inandırılmış ve de inanmışsın. O ise varya uçuyor o konularda.. neler neler düşledi bu yaşa kadar. Sen ise hazırlıksızsıon kafanda tel düşünce var ve onun üzerine hiç düşünmemişsin.

o kadar düşünmemeişsin ki. Bazen hayal gücünün genişliği ile aykü'yü karıştırabiliyorsun.

işte ateizm bu!! * ulan gören de saf materyalist sanacak beni.

editto::: klavyenin azizliğiyle 2 kere entry girince, zeki kardeşlerimiz hemen durumu farkediyor. Burada da bunu görüyoruz.

editto::: Bir ateist daha zeka testinden geçti. Aynı entry'i farklı olanların arasından algılayabildi!!! Ve biz onu 2. kez sildiğimizde bizden bunu anlatan bir form istedi. Aman tanrım ağlamak istiyorum. Bilim bir arpa boyu daha gitti.

editto::: En azından kanıt olarak bir yerlere gümüş sikke falan bırakalımda sonra kuranda yazıyor deyince kızıyorlar.
(bkz: aman da aman ironi de yaparmış bu amcası)
yokluğun ısbatı varlığın ısbatından zor bu bir gerçek... Var olanı tek bir delille isbat edebilirken yokluğu her zerre ısbatlamak zorundasınız, Ateistliğin detaylı bir araştırma yada zekilikten kaynakladığına inanmıyorum. Adam yaşantısına bakıyor hiçbir dinin etkisi yok, yaşantının ürünü kendisini ateistliğe sürüklüyor.Cehennemde yanmayı düşünmektense inkar et, en azından bu dünyada rahat yaşa gibi düz bir mantık...
bilimsel bir gerçeklik değeri olmayan cümledir.

(bkz: kim çıkarıyor bu lafları)
olay şöyle oluyor

annesini 27 parçaya bölerek öldüren ateist çocuğa muhabirlerden biri soru soruyor

şeytanamı tapıyorsunuz diye

işte buda kanıtlıyor heralde zeki olduklarını

cevap şudur

inanmadığım şeyin yarattığınamı inanacam.
eline solo test alır ve her defasında da ne kadar ulaşılamaz bir zekaya sahip olduğunu haykırırcasına 1 bırakır bu zeki ateistler.
biz ortalama iq ya sahip avam tabaka insanlarının bulaşmaması ve uzak durması gereken inanılmaz zeki insanlardır.
yanıtlarını vermekte !!!kuranın bile çaresiz kalabileceği!!!* düzinelerce ve inanılmaz zorlukta soruları vardır ki, allah muhafaza; bizi bizden alır da hoyratça boşluklara savurabilir.
inandın mı bu dediklerime genç, saf ve zeki ateist kardeşim. inanmadığın allah sana hidayet nasip eder inşallah. *
göreceli bir durumu anlatan ifadedir. hangi ateist?
teknik olarak bütün müslümanlar ateistlerden daha zekidir. çünkü islam metafiziği en iyi açıklayan kaynaktır. dolayısıyla müslümanlar metafiziği çok iyi bilir. metafiziği bilen insan klasik fiziğin zaten ustası olmuştur.ateistlerin 1q su yüksek falan değildir. dünyada dahilikleriyle ünlü olan bütün insanlar. araştırmalarının sınırlarına ulaştıklarında şu sözü söylediler. tasarım, evren üstün bir varlık tarafından tasarlanmıştır. albert einsetin den tut edisona edisondan tut tolstoya ordan tut ekmel özbaya ekmel özbaydan fatih sultan mehmede kadar herkes araştırmalarının sonunda bir şeyi gördü Allah'ı yani ateler zeki değildir. sadece bilgisayar başında fazla durdukları için beyin dalgaları bozulmuş ve ate olmuşlardır. isterseniz deneyelim sözlükteki tüm atelerden daha zeki olduğumu burdaki herkes biliyor.
iman edenlerin ateistlerden daha zeki oldukları gerçeği gibi hararetli tartışmaya bile gerek olmayan saçma önerme.
güncel Önemli Başlıklar