bugün

ateistlerin sadece din hakkında espri yapıp güldüğüne inanan andavalların* anlayamadığı türdür. yiğit özgür'e yarım yarım yarılan inançlı kesim onun ateist olduğunu biliyor mu acaba ? beyninizin üzerinden kalkıp o şekil düşünün bir de..

ön yargı şey yapmayın hemen. ateist mateist değilim.. şunu belirtmekten de nefret ediyorum ayrıca..
yoktur. var olduğunu zannederler. inançlar üzerinden geçilen dalgaların komik olduğu fikri yerleşmiştir kuş beyinlerine yanlıştır tabi. bunu da saygı göstermek zorunda değilim falan diye savunurlar. bildiğin espri fakiridirler.
(bkz: bir gün bir allah varmış ölmüş)
inanca göre espri anlayışı olduğunu varsayan sikko tezidir... çürütülmeye ve küfür yemeye mahkum olandır.
ateistlerin dalga geçtikleri tek şey dini inançlar.başka bir konu üzerinde dönememekteler.aklını tek dine yordukları için beyinleri sulanıyor olsa gerek.milyonlarca insan beyinsiz sadece onlar akıllı ya.
+Ateist kapıyı nasıl çalar?
-nası?
+dindendön.
-defol git lütfen.
(bkz: allah vergisinden muaf olmak)
a: çok sıkıldım...pfff...Allahım!
b: Efendim canım? * *
ateizm din ile ilgili bir sıfat olduğu için insanların ateist kimliği ile dini inançlar üzerinden espri yapması kadar doğal bir şey yoktur. ne yapacaktı adam, ateist diye fenerle mi dalga geçecekti?

(bkz: agnostiklerin espri anlayışı)
(bkz: allah ına kurban)
sınırları belli olmadığından yada sınırları olmadığından her konuda rahat rahat espiri yapmaya meyilli olabilirler.
insan inkar ettiği konulara yaklaşımlarından biride (bkz: alaycılık)tır. diğerleri:
(bkz: görmezden gelme)
(bkz: alaya alma)*
(bkz: iftira)
(bkz: dışlama)
(bkz: ambargo)
(bkz: şiddet)
(bkz: yok etme)