bugün

acımadan ziyade onlar için üzülme davranışıdır. halen allah var demek biraz gerikafalılık ve çağ dışı olmaktır.
ateistler önce kendi rezilliklerinin farkına varsın .

başkalarına acıma kısmına gelene kadar ne dağlar ne bayırlar ne vadiler ne okyanuslar bekliyor onlar için .

micky mouse bile onlara acıyor ama dediğim gibi farkındalık meselesi bu .

dileriz gözleri ölmeden önce açılır tabi .

ölümde öyle ben geliyorum hazır ol demiyor maalesef .

tık diye geliyor . insan 1 nefes bile fazladan alamıyor .

ya da veremiyor !

doktorlarımız gayet iyi bilir .
Ne ateisler, ne teistler... Gercekten acinacak durumda olanlar dogru bildigi yolun dogrulugundan yuzde 100 emin olup, sorgulama, dusunme yolunu kendine kapatanlar.... Yada sorguluyorum, dusunuyorum adi altinda habire takilmis plak gibi, dahada cok bir papagan gibi atalarinin beynine yukledigi kelimeleri kendi fikriymis gibi tekrarlayanlar.
Maalesefki bu koru korune baglilik teistlerde daha cok gorulmekte. Zaten adam o zinciri kirabilse, yuzde 90 artik teist olmayacak...
artik teist de mi çıktı ?

dur bakalım bunlar daha neler neler çıkaracaklar .

mantar gibi insan aklından icatlı akımlar çıkıyor piyasaya . o akımlara kapılanıda beraberinde sürüklüyor tabi .

siz kimin icat ettiği akımın kurbanısınız diye sorası geliyor insanın .

darwin pastanın büyük payını aldı hakkını verelim .

bakalım peşinden gideleri ölümden sonrası için nasıl bir akım bekliyor .

sabredip hep birlikte görücez inşaallah .

darwini gördükleri yerde parçalarına ayıracaklarını düşünmekteyim . tek kelime evrimle bizi nasıl kandırdın hesabına .

tabi garanti yok hiç merak etmeyin .
sorgulamaya kendini kapatan her insan acınasıdır. Bunun dini veya dinsizliği yoktur.