bugün

ateistlere sunulan güzel bir öneri. bakın bakalım neler olacak. geri dönerseniz anlatırsınız.
Ateist adam hayatın güzelliklerini yaşamadan intihar edecek kadar mal mıdır sence?
bizim dinde dinci gözü silkmeyen cennete giremez onun için intihar etmiyoz
belki bir dinci bulurda öperiz hesabı.
ölümden değil ölümden sonrasından yana bir korkusu yoktur.

arada çok fark var ama şimdi bunla uğraşamam.
Ölümden sonrası için korkusu olmayan fakir, çirkin, engelli vs... ateistler yapabilir.
Ama insan yaşar. Doğası bunu emreder. Geleceği bilinen günü bekler. vakti gelir ve gider.
ateizm hakkında bilgi edinmeden fikir verme önerisi.
bunun için onlarca cümle kurmaya gerek yok.
evrimin kendisi bir hayatta kalma biçimidir.
troller sevimli olsa da hep ara form kalır.
5. sınıf bir sözlüğün en iyi cümle kuranları olarak tarihe geçerler o ayrı.
aysun kayacı misali ufuk çizgisinde kaybolurlar sonra birde.
ölmek bir yaşam biçimi değildir.
bizde göte göt ölmeye ölmek denir.
minik katerpilırlar.

dedim ve verdim eksiyi.
Sizin için madem dünyevi şeyler önemli değil ver bütün evini arabanı o zaman. Madem asıl hayat diğer tarafta sen öl ak. Bb.
Esas soru; ateistler neden hayatı ölümden daha güzel olarak tabir ediyor?

Bak bak biri de bir tane dünya var niye ölelim mal mıyız? Diye sormuş. Evet malsın aq.

Adamlar diyalektik fukarası. Uzun denklemleri bitiremiyorlar, sonda sıçıyorlar.
kim dedi size ateistler ölümden korkmuyo diye. yanlış bilgi almışsın bro benim yaşayabieceğim tek dünya burası cennetim de cehennemimde bu dünyada olmak zorunda cennetide cehennemide burada yaşayabilirim, bu yüzden hayatta kalmak zorundayım. senin gibi ütopyalarımda yok benim hurilerim yedikce meyve veren agaçlarım. emin ol senden daha çok korkarım ölümden.
En son bunu ateist bir arkadasima soledigim de ertesi gun cocuk kendini arabanin önüne atti.

Allahtan ölmedi de vicdan azabindan kurtuldum. Gaz vermeyin sunlara.
(bkz: orantısız gerizeka)

başka ne denilebilir ki??