bugün

Evet efendim ateistler ölümden, en çok korkmayandır. Sıkıştığınız yerde, ateistler öleceksiniz saçmalığından vazgeçin. Bu sizin ölümden, en çok korktuğunuz anlamına gelir.
ateist zina ...vb bir sürü günaha düştüğünden cehennem'in varlığından çekindiğinden ateizmi seçmiştir. özellikle türkiye için bende yanacağıma inanmak yerine toprak olacağıma inanmayı yeğlerim haklısınız tabi. daha sonrada bu korkusunu bilim ile yatıştırmaya çalışmaktanda geri kalmaz.
kimi yalancının "benim ateist tanıdıklarım ölümden it gibi tırsıyor" demesine vesile olan mevzudur...

söz konusu şahsı tanımıyorum ama burada açıkça söylüyorum ki kendisi en adisinden yalancıdır. değil sözde tanıdığı ateistlerin sözde ölümden çok korkması, şahsen muhabbeti olan tek bir ateist tanıdığı bile yoktur. o kadar kesin söylüyorum...
HAYATI DÜNYADAN iBARET SANANLAR yani ahiret inancı olmayanlar için bir açıdan doğru olan korkusuzluktur.
bir kez daha tebliğ ediyoruz,
öldükten sonra çetin bir hesaba çekileceksiniz!
afadersiniz sidik mi yarışıtırılıyor kim daha çok korkmuyor diye.

bence kamil mü'minler en çok korkmayanlardır.
onlar her şeyi allah'a bırakmış kimselerdir.
dünya derdinde de değillerdir ki zaten dünya onların peşinden geliyordur.
yanlış önermedir, zira görüntüde umursamaz korkusuz görünse bile, gördüklerime göre "bence" kusura bakmayın ama ateistler en çok psikolojik sıkıntı yaşayanlardır.

çünkü tutunacakları bir dal yok. eş dost akraba hepsi geçici.
çünkü uğradıkları haksızlıkların hesaplaşma meydanı ahiret yok.
çünkü her şeyin allah'tan geldiğine ve en son gidişin ona olacağına inanmadıklarından yalnız hissediyorlar ve samimi bir şeye tutunamıyorlar.
Sıkıştıkları yerde, ölümden bahseden kamilist dincilere koyan olaydır. Şimdide kömür olabiliriz, canlı dediğin maddedir.
Herkesin korkuları vardır diye cevaplayacağım başlık. Ama evet cehennemden korkmuyorum. Ölmekten ise... Şöyle bi his var sizin gibi 2. bi hayata inanmadığım için (cennet& cehennem) bu hayatı olabildiğince dolu ve uzun yaşamak istiyorum. Ben ölmekten değil de istediklerimi yapamadan önce ölmekten korkuyorum.