bugün

Bir öl bak daha neler duyacaksın.~
Bize ne amına koyim.
duy birader, duyma diyen mi var.
Öldüğünde ne diyeceksin bakalım.
Burda soylemesi kolay.
gurur duyulur onur duyulmaz. onure olunur. bunlar hep onurun suçu işte.
ah, bu onur denen şey! Onun uğruna yapılmayan onursuzluk kalmadı.
Onur ya da utanç duyulacak bir durumun olmadığını düşündüğüm sözlük gerilimi tırmansın diye açılmış başlık.
sen yine duy, ama hobi olarak duy.
Hiçbir dogmatik safsatayı koşulsuz kabullenmeyip aklıma takılan her konuya bilimsellikle yaklaşıp, bilimsellikle araştırıp, açıklama çabası içinde olmaktan onur duyuyorum!
Ateistide severiz, deistide, onur duy gurur duy kendinle, insan olduğun için. Boşver ateistmiş, hristiyanmış, müslümanmış. insan olduktan sonra, hangisi sana yakın ise onu seç. Ayrışmayın yaşayan bir varlıksın. insanları bu şekilde ayrım yapıp birbirlerine yediriyorlar. Ben müslümanım ateist olduğun için seninle gurur duymuyorum, beni ilgilendirmiyorda, insan olduğun için seninle gurur duyuyorum.
Inanmaman normalde onur duyman kasıntı.
ateistsen bizde saygı duyuyoruz. ha ama senin götün kalkıp bizim inandığımız değerlere saygısızlık edersen o zaman alırsın babayı.
(bkz: atesitler buraya gelir misiniz)

boşa yaşıyonuz götünüzü kaşıyonuz.
şarkıda der ki:

(bkz: gör bak neler olacak sonra)
onursuz onur .
yaratan ,yaşatan ,bunca nimeti veren rabbini tanımıyorsun
nankörlüğün en alasını yapıyorsun
bununla onur duyuyorsun .

bugün cuma şeytan insten olan piçlerini meydana saldı .
Kolpa'dan gurur benim neyime şarkısını da dinleyendir.
(bkz: düşerken allah diye bağıran ateist)
Aferin sana. Tamam arkadaşlar ödülün sahibi belli oldu. Mümtaz getir arkadaşın ödülünü
olm ahahahahaha. Aman seni tanıyan bi arkadaşın çıkmasın buralarda, malum bi kaç saat sonra cumadan çıkarken babanla ahahahahaha.
not: agnostik
tamam, anlaşıldı, ok.
onur duyacak başka bir şey bulamamış ergen sözü. mesleğinle, başarınla, kazandığın ödüllerle onur duyarsın inancınla değil.
olm bu ateistlerde beyin falan yok ha. ciddiyim. japon balıkları.
(bkz: entry- karma uyumu)
iyi Aferin.
yaşarken sıkıntı yokta. ölürsen sıkıntı büyük.
güncel Önemli Başlıklar