bugün

bazı ateistlerin din konularını kendileri ile konuşup tartıştığı bir forumdur.

forumda biraz gezindim.samimi insanları da gördüm ancak sadece kıçından uydurup yazan arkadaşlar çoğunlukta.samimi bir şekilde her ihtimali düşünmeye son derece saygılıyım ancak forumdaki arkadaşların bazıları yalnızca gözlerini kapatıp bildiklerini bildikleri gibi okuyup kendilerini tatmin etme yoluna gitmişler.bilimsellikten uzak bir forum.

not:*.
Son derece sığ, kabul edilebilir üsluptan uzak, altyapısı dini konularda çocuksu tavırlarla ahkam kesmek olan heriflerin olduğu mekan.
Görülen o ki, ateist kesimde, ciddi bir kültürel gerileme var.
ŞEREFSiZ ateistlerin islama hakaret etttikleri site

isteyene site sahibinin adresi e kişisel bilgileri:
Address: SIRINTEPE MAH ACELYA SOK NO 25 KAGITHANE ISTANBUL 34416 TR
isim:Erol Pekdemir
Bitiş Tarihi 03. 04. 2014
Oluşturulma Tarihi 03. 04. 2011
Son Değişiklik Tarihi 04. 03. 2013
wesselam@gmail. com
edit: kaşınmayın ateistler
eskiden eğlenceliydi, şimdi dikta hacının yerine dönmüştür. değerli yazarlar bir bir gitmiş, iki forum yazısı okuyup kendini ateist ilan edenler ile islam tebliğini ayet hadis copy-paste etmek sayan ilim irfan sahibi Müslümanların uğran yeri olmuştur
herkesi bekliyoruz..
Çok iyi işler başaran hatta bu başarıları 1400 yıllık orta çağ masallarına inananların bi yerlerine batmakta olan forum sitesidir. Ayrıca facebook sayfasınında paylaşımları güzeldir.
Herkes gitti. Hacı'nın yeri oldu.

Arada buralardan ergenler akıyor, abuk subuk tekrar yayını veriyor. Çok kötü oldu. Yine de Bir arşiv olarak başarılıdır.
Şimdi selamün aleyküm dersem kaç kişi cevap verir xdee adlı paylaşımın görüldüğü yaş oranı gün geçtikçe azalan wolftim* oynayan anarşik sosyalist ergenlerin çoğunluğunu oluşturduğu tuhaf topluluk.
Tonlarca yalanın bulduğu sitedir. Özellikle uydurma hadisler ve ayet cımbızlama konusunda Müslümanlara taş çıkarırlar. Ergenler yoğunluktadır.
gerçekten öfkeden kudurtan yorumlarıyla bir yandan da hayrete düşüren sayfa.
ilk etapta yasaklanması gereken dinsiz forumu.
Eskiden güzeldi, şimdi hacinın yeri oldu, ergen troll kaynıyor, bıraktık hep.
ne kadar palavracı adamlar varsa burada toplanmışlardır mucize yalanmış var mı ispatın diye sorduğunuzda senin var mı diye karşılık veriyor adama ulan gerizekalı ben kur'ana inanıyorum benim ispatım budur, siyer tarihidir hatta bir teolog olarak okuduğum ilimdir. adam bir hadis-i şerifi almış çarpıtmış, ayeti copy-paste yoluyla çarpıtmış ne kadar liseli ateist varsa hepsi orada takılıyor anladığım kadarıyla haa birde islam'da kozmoloji başlıklı bir paylaşımlarını gördükten sonra bu adamlara oturup da kuantum mekaniği anlatmak gecenin bir saatinde zor geldi anlayacağınız. bilgisiz adama ne diyeceksin ki hele ateistin cahiline...
bazı ateistlerin kendi aralarında tartıştıkları, bazılarının da müslümanlara saldırmaya devam ettikleri bir forum sitesi.
hep böyle forumlarda özgürlükten bahsedilirken uygulamaya geçince gotleri başları oynar.

girdim bir kurallarını inceliyeyim dedim ve şunla karşılaştım ;

fideric, on 11 jul 2015 - 3:28 pm, said:

bu kurallara gore sitedeki çoğu üyenin uyarılması ya da uzaklaştırılması gerekir.nerde hanı?goeemiyoruz.

islam a tonla hakaret donuyor, mahalle ağzıyla kufrediliyor.ateistler islam a muhalefetten zevkten geçiyor.birşey yapıldığı yok.

aynı konular açılıyor ve aynı seylerin altında aynı şeyler saygısızca tartışılıyor.

musluman im vs diyen sozlu saldırıya uğruyor.

buyrun duzeltin admin bey.

forum kalitesi o kadar berbat ki uzun suredir,kendi isteğiyle ayrılan tonla üye var.birkaç üye de kalmış vidi vidi dedikodu yapıyor.

verilen cevap;

forumda kimse kimseyi zorla tutmuyor..!

madem forumun kalitesinden şikayetçisiniz,foruma kaliteli konular açın,içi dolu mesajlar yazın,foruma zarar verenleri yönetime şikayet edin..elinizden geleni yapın yani..

''islam'a hakaret ediliyor,ne biçim forum burası?'' demekle,bu işler olmaz..bir kere bu forumda islam'a hakaret edilmemesi garip olur..Çünkü çoğumuz uzun yıllar müslümandık ve haliyle bizi kandıran bu dine ve insanlara tepkiliyiz..

ayrıca foruma yahudiler girse,bu sefer de bir yahudi çıkıp ''yahudilere hakaret ediliyor,ne biçim forum burası?'' diyecektir..Çünkü o zamanda yahudiliğe dair yazacağız burada..anladınız mı?

bu foruma bir tane bile müslüman girmese ve diğer dinlerden insanlar girse;bu forumda tartışılan konular otomatikman değişir..

foruma giriyorsunuz,bize inanılmaz küfürler/tehditler ediyorsunuz,sonra da biz burada ''gerizekalı bunlar'' dediğimizde;saygısız/küfürbaz kişiler biz oluyoruz..

sokakta seni ısırmaya çalışan bir köpeğe ne yaparsın sen?

burada müslümanların yaptığı da aynen böyle..

daha iki gün önce ölümle tehdit etti bir taneniz ve bu sürekli başımıza geliyor..

yatın kalkın yönetime dua edin ki,burada müslümanların ''özgürce'' yazmalarına izin veriyorlar..

kusura bakmada bu kadar subjektif olup ateist değil sadece sik kafalı olursun. hodri meydan diye bir yer açmışlar, kontrol ateistte, cevaplar geldikçe kafasına göre silsin düzenlesin, götü yiyen ateist oraya değilde sözlüğe gelsin kaç okka bilgisi varmış görülür o zaman . öyle kendi çöpluklerinde ötmek kolay geliyor heralde.
Ergen yuvası olmuştur. Bu bir gerçektir. Her yeri trollediniz amk ergenleri.

Tolon beg bile yazmıyor. Haci kendi halinde zaten. Hoofff.
iki turan dursun sitesinde topik tıklamış. Bayram namazına kalkamadığı için babasından azarı işitmiş diye başımıza ateist kesilen ergenlere kalmış forumdur.
Beyninizi sikeyim demek istediğim insanların kurduğu ve toplandığı site.
Ya bırak 7-8 sene öncesini biliyoruz kalkmışlar anlatıyorlar, 5sene önce bile iyiydi;

Önceden güzeldi. Şimdi dine küfür etmeyi dindarla dalga geçmeyi ateizm zanneden itlerle dolmuştur yahu eski topiklere bakın. Arşive bakın. Ve kendinizden utanın.

Zaten değerli yazarları bir bir terketmiştir. Gördükleriniz ancak onda biridir.
Allahım ya bir de şöyle değerli içeriklerin de biriktiği oluşumlar arasında parazitler olur ya onlar çok komik oluypr. Tabii ki dalga geçiçiğiz ya. Bize hikirit idiyirlir.

Arkadaşlar madem takipçisisiniz bravo, hanginiz haci nin tırnağı olabilirsiniz de "biz" gibi bir zamir içine kendinizi katıyorsunuz.

Siz değil, onlar. Siz bu cıvımış halinizle trollerken boklatırken topikleri onları küstürdüz. Ben ordaydım. Ben gördüm.
Güzel paylaşımlar yapılan site. Bazen girip bakıyorum ne diyorlar, diye.
içinde kesinlikle düşünce özgürlüğü olmayan, haci adındaki ruh hastası liboş amerikancı tarafından yönetilen forumdur.
klasik ateist platformu özgürlükçü geçinip despotluğun kralını yapmak.
Çirkin bir site benim için...
Donuz eti yiyom kudurun müslümanlar

Allah yok knk

Hepiniz gerizekalısınız cahiller yha

Çomar kudur

Kapalı bayan kudur

Akepe ölsün

Aklıma gelenler bunlar.