bugün

kalplerinin mühürlenmesinden ötürü, her ne kadar allah ın varlığına ve birliğine inanmıyor olsalarda cehennem azabını minimal seviyede tatmaları için verilebilecek tavsiyelerdir.
- insanlara iyilik yapın,
- gülümseyin,
- inançlara saygılı olun,
- temizliğe dikkat edin,
- zina yapmayın,
- alkol tüketmeyin.

bu hususları gözeten her ateist şüphesiz ahirette bir nebze de olsa kazançlı çıkacaktır.
tekrarlayın. "Eşhedü en lâ ilâhe illallah ve eşhedü enne Muhammeden abdûhü ve rasûlühû"
gereksiz efenim, bunun yerine kendi boktan hayatlarıyla uğraşsınlar..
(bkz: bizi bu kadar düşünmeyin yav)
ateist yazarlara boş yere öğütlenmeye çalışılan tavsiyelerdir. ateislerin çoğu insani erdemleri zaten ziyadesiyle yerine getirirlerken maalesef müslümanım diyenlerin önemli kısmı bu erdemlerin hiç birine sahip değillerdir.

misal ; insanlara iyilik yapan, gülümseyen, başkalarının inancına ya da inançsızlığına saygı duyan, temizliğe dikkat eden, zina yapmayan müslüman sayısı aynı oranda ateistlerin oranına göre daha düşüktür.
(bkz: Agnostisizm)
kelime-i şahadet i tekrar etmeyle, iman etme arasındaki bağlantı tarafımca çözülememiştir. malum bazı arkadaşların paylaşımları oraya buraya kelime-i şahadet yazmak. benim bildiğim dille değil kalple söylenmelidir. neden oraya buraya yazarlar anlamam. daha kendine müslüman diyenler ne demek olduğunu bilmiyorsa...
- hayat bir savaştır unutmayın.
- ırkınızın bu savaşta güçlenmesi için sağlık sorunu olmayan beyaz eşler seçin.
ve tanrı-allah ateisti evrimleştirdi ve de bütün bu yazılara, gıçlarıyla güldüler sadece kendileri olarak...
(olmayan tavsiyerdir yok hükümdedir, oksimondur zira)
allahınızı seviyorsanız * uymayın vicdandan yoksun kişilere.
ılımlı nurcuların tavsiyeleridir. yoksa dinimizde allah'a inanmayan hiç kimse cennette gidemeyecek. ama fetoşun islam inancına göre, bir insan her hangi bir tanrıya inanıyorsa bu onun cennete gidebilmesi için yeterlidir. fetoş amerikalı dostlarıyla birlikte cennetin kapılarını aşmayı düşünüyor. aklı olan bunlara yanaşmasın her an dinden çıkabilirler çünkü..
(bkz: kafirden iman sahibine açık teklif)
adam olun.
bari teyemmüm edin.
"kelin ilacı olsa kendi başına sürer" denilerek çıktığı yere geri postalanacak tavsiyelerdir bunlar efendim.
deniz fenerinde yolsuzluk yapanları görmezden, duymazdan, bilmezden gelen maymunları sikin cennet garanti.
seviyenin yerlerde olduğu şakirt önermesi.özellikle inançlara saygılı olun kısmı müthiş.
Yarından tezi yok Sultan Ahmetde tövbe edin.
ateistlerin age of empires modunda cevapladığı tavsiyelerdir...

(bkz: tamam)
(bkz: olur)
(bkz: yaparım)
(bkz: oduncu)
iyi ahlaklı ateist olmalarını tavsiye ediyorum cehennemde belki bu yönüyle torpil geçilebilir.
siz kimsiniz ki bana tavsiye vericeksiniz...

ba ba ba ateist yazarlara tavsiyler kendileri aşmış zaten hayatın anlamını yalayıp tuymuş burada ateist insanlara öğüt veriyolar sen önce insanların tercihlerine saygı duy.

teist yazarlara tavsiyler diye bir şey ne kadar saçmaysa bu da o denli saçma...

(bkz: dağılın lan)
(bkz: şizofren sözlük yazarları)

bi kısmına verilebilecek bir tavsiye: psikoloğa görün karşim.
Neden ateist olduklarını sığ insanlara anlatmaya çalışmasın efendim.
not:ateist değilim.
'Allah ne güzel lan'
o büyük kaza ne zaman oldu?

(bkz: din den dön)
(bkz: sen kimsin ki tavsiye veriyorsun lan)