bugün

Allaha inanmadığı halde sevişmeyen kızdır. 404 not found.
dini değerleri ve ahlaki değerleri birbirinden ayırabilen kızdır.
ahlaklı kızdır.
neredeyse yoktur. keşke inansalardı.
inanç ve cinselliği birleştirmeye çalışan saçma bir önermedir.
bakire olmayan hatta kaşar müslüman yok mudur sorularını akıllara getirir.
kendi dünya görüşü doğrultusunda ilerleyen kızdır.
ilk samimi olduğu erkeğe vurduracak ateist kızdır.
bu müslümanlar da bi harika dostum.
(bkz: duble yollu cimatörler)

görsel
görsel
görsel
yahu sanki insanlar rahatca vurduralım diye ateist oluyor. ne mutaassıplar var amı götü dağıtmış.. yapmayın böyle şeyler.
müslüman olduğu halde bakire olan kızdan hiçbir farkı olmayan kız.
Insanlarin sevismesini dine baglamaya calisip sicmis yazarcik soylemi.
(bkz: hormon bu hormon).
parklarda, asansörlerde, ormanlarda vurduran türbanlı bacılardan evla olan kızdır.
iyi ahlakı cehennemde yanacağım korkusuyla değil de kendi karakteri istediği için seçmiş kızdır.
(bkz: yobazların ahlakı)
(bkz: 404 not found)
vardır tabiki.. ne kadar ateist de olsa oda insan sonuçta belki oda bişeylerin özel olmasını istiyordur ateist diye her önüne gelene verecek hali de yok.. not: ateist değilim has Müslümanım aaaa yanlış anlaşılmasın..
ahlakla dini karıştıranların anlam veremediği kızdır şaşırılmaması gerekir kapasite yetmiyor.
kadınlar haramdır diyerek (bkz: tavuğa ördeğe köpeğe tecavüz eden erkekler)den olmak (bkz: asansörde sevişen dayılar)a özenmek varken rahat bırakılması gereken kızdır.

ateist olupta sevişip sevişmeyen kızlardan daha önemli olan müslüman olup hayvvanlara kadınlara çocuklara tecavüz edenlerdir.
müslümanım diyerek kadının poposundan memesinden gözünü alamayanlardır .
kadın haram diyerek kendi cinsine abananlardır.
sevişememenin verdiği sapkınlıktan kirlideki iç çamaşırları fantazi oyuncağı yapanlar
azgınlıktan annesine bile ensest düşünceler barındıranlardır.

bu sapkınlar ne sevişenlerden ne ateistlerden çıkar. o yüzden ateisleri milletin silkişi size dert olmasın dert olması gereken daha iğrenç şeyler varken.
çocuk gelinleri kadın cinayetlerini akraba evliliklerini kumaları önlemeye çalışın önce
ateistlere sevişenlere bok atmaya çabalayarak sakatlıklarınızı örtemez engelleyemezsiniz.
sırf birileriyle olmak için ateist olmayan kızdır. yok yani saçma sapan çelişkilerle dolu kitapta yazıyor diye biriyle olmayan kızlar varsa ki var, beyinsizlerdir. kendilerine saygıları yoktur. fırsatını bulsalar demekki her türlü haltı yiyecekler. ki yapmıyorlar mı? (bkz: anal ilişki).
gavur olduğu halde içki içmeyen adamla aynı kafa yapısına sahip kızdır.
evlenenene kadar götten veren kız da olabilir.
halen namus ve ahlakın sadece bir zar da oluşabileceğine inanan güruh aforizması..

sığırcık kuşum benim namuslu olmak zar ile alakalı değil.. ben ne bakireler bilirim oral ve anal takılan..
lan lan, dedim 10 sayfa ateist başlığı var en iyisi yeni başlık açayım dedim; meğer tam bu başlık önceden açılmış.

demek ki neymiş, ateist kızlar vermek zorundaymış. zengin koca arıyorsun ama arada sıkılınca, zevkine bize de ver. siz ateizmi çok yanlış anlamışsınız. müslümanlar ateistlere ahlaksız diyor; yani eğer grupsex yapmayacaksak ateist olmanın ne anlamı var. zaten müslümanlar namuslu ateistlere bile orospu diyorlar.
Anal seviyordur.
müslümoron kızları sikişmiyor sanan müslüandaval iddiası, ateizm dindarlar ne yapıyorsa onların yaptığını yapmayalım değildir. aslında ne yapacağını kimseye sormamdır. geri zekalı ve bir şeylere tapma ihtiyacı duyan dindarların beyinsiz iddiaları bunlar.
insanın Anlamakta güçlük çektiği kız. Derhal bu vahim durumdan kurtulmalı.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar