bugün

muazzam bir oksimoron örneği olmakla birlikte, eğer manyağın biri çıkıp böyle bir yapı inla ederse neye benzeyeceğini çok merak ettiğim ütopik yapıdır.
ateistlerin tanrının olmayışını kutladıkları yerler.
kendi iç dünyalarıdır. çok araştırıyorum çok okuyorum, sizden daha kültürlüyüm argümanları onların ibadet haneleridir. onlar olmayan birşeyin ispatına çalışırlar. tüm dünyayaı gezerler gerekirse, bir olan allaha inanmaktansa milyon adet olan sebeblere inanmaya razı olurlar. ancak gaflet perdesinin kalınlığı içteki o soruları bastırsa da hakikat birgün inkişaf edecektir elbet. çünkü allah insanları inanmaya meyilli olarak yaratmıştır. bu sebebten bizlere akletme, muhakeme etme yeteneği verilmiştir.dünya metafizik olguların farkındalığına varırken kimileri tersine gitmekte direnmektedir.yılların kaşarlaşmış kafirleri hakikatı görmüşken size ne oluyor be hey zındıklar!

(bkz: antony flew)
ibadet haneler bir tür sürünün toplandığı ve fikirlerin aşılandığı yerlerdir.
biz sürü değiliz, ve belli bir dayatmaya ihtiyacımızda yok.
laboratuvardır. çünkü ateistler bilimi savunur. şimdi soruyoruz bizim ülkedeki ateistçikler kaç vakit ibadet ediyor? bilim bilim diye ağlıyor, islamın bilime engel olduğunu söylüyorsunuz. bunun için ''oslom çok koto bor don'' demek dışında bir icraat yapıyor musunuz?
iddaa bayisidir.
dünyadaki 1.5 milyon insanı bilmemde, seküler yaşam tarzı gelişmiş ülkelerde çığ gibi yayılıyor müslümanlarda yayılmasına ihtiyaç kalmayabilir.
evrenin her yeridir. düşündüğü, sorguladığı, merak ettiği, cevap aradığı her yerdir.
boş bir odadır.
inanmayanlar ibadet etmez; ibadet etmeyenin de ibadet yeri olmaz. ateistim deyip her yer diyen var.
tanım:olmayandır.