bugün

ulan ne bu ben ateistim ne bas bas bağırmak.
sorarım sana götün göğe eriyor mu böyle yapınca.
herkesin tuttuğu kendine be hücre bozuntusu.
bayramda kaçak göçek namaza giden, sonra sağda solda laf olsun diye ateist geçinen tek hücrelilere bu lafım.
daha ailesi bile bilmez ateist olduğunu.
ha gizli ibne olmuşsun ha gizli ateist!
geç bunları.
işin sırrı olin'de. iki kere rafine.
bir istek. ben uyayım mesela. herkes biliyor ateist olduğumu, agnostik diyelim ya da. agnostiği anlatmak uzun sürdüğünden ateist diyorum. neyse. ramazanda her akşam içki aldığım hacı tipli sapık bakkal da biliyor mesela. korkum yok kimseden. korkmak sizin işiniz. hayatınızın temeli bu nede olsa di mi?

allahım allahım sen büyüksün, teksin. hikmetinden sual olunmaz. çok büyük aşkla bağlıyım sana. ne istersen yapar nasıl istersen öyle yaşarım. nereyi yalıyorduk tam olarak?
dinde zorlama yoktur lafını bu kafirler için söylemişlerdir. bırakın efendim keskin sirke sikine zarar a.q düştüğü yere kadar allah sorunca o verecek hesabını değil mi? bana ne. ne halt yerse yesin ama inançlı insanların yanında allah'a sövüp saymasın ateistsen bari saygılı ol. hani kültürlüsünüzya siz saygıyı dindarlardan iyi bilirsiniz. tabi yahu bende malım size göre. haklısın abi. ben senin cehennemde yandım allahım dediğinde görecem. o zaman ebeyin bir tarafını okşarsın.
ateistliği: islama, dine ,allaha ve peygamberlerine çamur atmaktan ve hakaret etmekten ibaret olduğunu zanneden bazı mahlukatlar varki götümle gülüyorum onlara. buda götüm görsel