bugün

selanikte doğmuş olan birisi için söz konusu olabilecek bir ihtimaldir.
(bkz: evlad-ı fatihan) (bkz: iskan siyaseti)

osmanlı balkanlar'a rumeli dediği için buraları kaybettik ve bu saçmalıklarla karşılaşıyoruz. çoğunluğunu türklerin oluşturduğu bir coğrafyaya rum eli dersen bittabii kaybedersin.

tanım şeysi: yoktur.
senin benim türk olmama ihtimalimden daha yüksek değildir.

türk nedir sahi ya hu? hala kendine türk diyen andaval kaldı mı?
türkler göçebe bir millet idi, yerleşik hayata geçince de asimile oldular canım kardeşlerim; sizin bu milliyetçi duygularınızın kaynağı fransız ihtilali sonrası yaşanan gelişmelerdir.

anadolu türkleri ingiliz-fransız-farsi ve araptır. orta asya türkleri ise rus ve çin asimilasyonuna uğramışlardır.
balkan türkleri slavlaşmıştır açık şekildi.

tekrar belirtiyorum; türkler göçebe bir millettiler. toprağı işlemeye başladıkça benliklerini yitirdiler.

önemli dipnot: eksileyen arkadaşlar arasında adı ahmed, muhammed, furkan, ayşe, esra falan olan varsa harbiden ironik olur.
kendini orta asyanın bağrından kopup gelmiş zanneden yazar düşüncesi.
bilmeyenler olabilir bilmemek değil öğrenmemek ayıptır.Atatürk'ün Baba tarafından dedesi Hafız Ahmet Efendi XIV-XV. yüzyıllarda Konya ve Aydın'dan Makedonya'ya yerleştirilmiş Kocacık Yörüklerindendir, yani türk'tür.Atatürk'e saldıranlar kökenlerinde türk olmayan islam kisvesi altına saklanmış türk düşmanlarıdır.
Ataturk un arnavut oldugunu bilmeyen turk u uzen ihtimaldir.
kendini türk milletine adamış, türk dünyasının bütünleşmesini özellikle benimsemiş atatürk'ün, yüzde sıfır olan türk olmama ihtimali.

--spoiler--
“Türk Birliği’nin bir gün hakikat olacağına inancım vardır. Ben görmesem bile gözlerimi dünyaya onun rüyaları içinde kapatacağım. Türk Birliğine inanıyorum. Yarının tarihi, yeni fasıllarını Türk Birliği ile açacak, dünya sükûnunu bu fasıllar içinde bulacaktır. Türklüğün varlığı bu köhne âleme yeni ufuklar açacak, güneş ne demek, ufuk ne demek o zaman görülecek.”
--spoiler--
türk olmayanların sıçmığıdır.
Türk olsa ne olur olmasa ne olur dedirtecek başlık. varsayalım türk değil ne olacak? bunu tartışmak cahillikten başka birşey değil. bunu tartışmak yerine bu cumhuriyeti nasıl muhasır medeniyet seviyesine ulaştırırız onu tartışmalıyız.
Selanik topraklarında doğmuş ya... kesin sabetayisttir. zaten izmir ve egenin diğer bölümlerinde yaşayanlar yahudi, karadeniz ve Marmara bölgesinde yaşayanlar rum, anadolunun diğer bölgelerinde yaşayanlarda ermenidir. evet birde acı gerçekler var. bu acı gerçek şu ki, türkler Anadolu topraklarında değil atmosferin stratosfer tabakasında yaşarlar.
türk olmayan birisi neden "türklerin atası" soy ismini kendi üzerine alsın ki. düşünmek nedir bilmeyen zihniyetlerin akıllarını kurcuklayan ihtimaldir.
https://www.google.com.tr...detay/1870993/default.htm

Linki açmaya üşenenler için yazıyorum.

Babası Ali Rıza Efendi, annesi Zübeyde Hanım’dır.

Baba tarafından dedesi Kızıl Hafız Ahmet Efendi 14-15. yüzyıllarda Karaman’dan Makedonya’ya, Kocacık’a yerleşmiş Kızıl Oğuz (Kocacık) Yörüklerindendir.

Annesi Zübeyde Hanım ise Selanik yakınlarındaki Langaza kasabasına yerleşmiş köklü bir Türk ailesinin kızıdır.

Annesinin ailesi de Karaman’dan gelen ve Rumeli’de “Konyarlar” diye bilinen Türkmenlerdendir.”
görsel

Bu seçere benden Arap hayranlarına kapak mahiyetindedir.

Türkseniz Türk'ün izinden gidersiniz arabın değil!
http://www.alakusak.com/m...taturkun-soyunu-acikladi/
Umrumda olmayan ihtimaldir. Bu arada aynı çabayı haşmetlimiz için de gösterin. Zira kendisinin kökeninin türk olmadığı kesinleşmiştir.
kafası bizim anlayamayacağımız şekilde çalışanların ürettiği son saçmalıktır. bunların hayal gücüne ulaşabilmek neredeyse imkansız olduğu için söylenecek şeyler sınırlı..

görsel

hayal güçlerini biraz anlayabilmek için hayal gücü sahiplerini anlamak lazım

(bkz: zehra gelin)
(bkz: fatma betül sayan)

örneklerine bakmak yeterli. hayal güçlerine bir parça yaklaşabilirsen zaten şunu da kabul edebilirsin

(bkz: yossi kohen)

hani var ya atatürk aslında bilmem ne savaşında ölmüş yerine şu yossi geçmiş mevzusu..

(bkz: ne mutlu türküm diyene) bunu söyleyebiliyorsan zaten başka bir şeyin önemi kalmıyor daha bunu anlayamıyorlar..
japonmuş ama "dur gidip türkiyeyi kurtarayım" demiş.
allah razı olsun.
Türkiye için yaptıkları ortada ve bunlara bakacak olursak;

görsel
ama gel de bunu anlat bazı eksik zekalılara.
dönemin sınırlar, skan politikası vs. heeeer şeyi geçtim, adamın "eğer yaradılışımda bir fevkaladelik varsa, o da türk olarak dünyaya gelmemdir." şeklinde sözü var. daha neyin tatavası dönüyor amk ? hayır yani, bu tarz mevzuları biz konuşunca ırkçı, kafatasçı bilmem neler oluyoruz, bunlar araştıran-sorgulayan. şerefsizliğin dikalası.