bugün

Harp Akademisi mezunudur. Şu an mecliste bulunan salakların hepsini toplasan Atatürk'ün eğitiminin yanından geçemez.
2015 yılına 1 gün kala toplumu dertlendirmiş olaydır. ama birisi şu arkadaşlara atatürk ün 76 yıl önce vefat ettiğini hatırlatıversin. geriden geliyorlar.
saçma ve komik tespittir. harp okulu askeri üniversite değilmiydi pezevenk denilesidir.
Harp akademisi neymiş bir araştır gel bakalım.
o zamanlar üniversite mi vardı yrrrrram denilesi şeydir.
bunu savunduğumdan değil*
Universiteleri kendisi açtığında olsa gerek.
trollse komik değil, ciddiyse yazık; ak troll ise allah sabır versin.
Harp Akademisi mezunudur. hatta Üniversitesi bugun Harbiye askeri müzesi olarak kullanılmakta ve notları bile sergilenmektedir.
tam bir zırvalıktır. şu anda görev yapan komutanlar üniversite mezunu mu? harp okulu diye bi şey var yavrucum.
+ atatürk üniversite mezunu değil
- evet harp akademisi mezunu
+ harp akadm.....?????????
- durma çay koy.
Evet çünkü lisansüstü eğitim almıştır. Harp akademisi üniversite bazında yüksek lisans eğitimine denk gelir. Öyle 2 yıllık muhasebeyi bitirmeye benzemez.
ulan harp akademisi ni bitirip dünyaya tek başına kafa tutmuş adamı nasıl çekiştireceğinizi artık bilmeyip sapıtmanızdır. Siz 77 yıl önce ölmüş ulu önderi hala çekiştirip eksi yönlerini bulmak için bi yerlerinizi yırtıyorsanız o adamın büyüklüğündendir. bilinçaltınız sizi ezerken atatürk ün büyüklüğüyle sizde kendinizi kandırıp böle gerizekalıca söylemlerde bulunursunuz.
tabi, babası çocukken ilkokuldan sonra çırak olarak osmanlı ordusuna vermiş atatürkü. o da generalliğe kadar yükselmiş. anladın mı mal evladım?
harp akademisinden bihaber sığır sıçmığı. ayrıca sizin üniversite okuyanlarınız da cahil. (bkz: burhan kuzu)
Harp akademisini ilk okul mu evladım???
(bkz: harp akademisi)
geçen hafta trolün biri buna benzer bir başlık açmıştı.

hangi trol hatırlamıyorum lakin bir trolden çalıntı yapmak (trol)kare olmak herhalde.

böyle başlıklara lütfen itibar etmeyiniz.
harp akademisi üniversite yerine geçer canım.
(bkz: salak vatandaşın yükünü çeken vatansever insanlar)
demek ki ideolojik olarak böyle bir beyinle fikir savaşları yapmak zorundayız.
Yine mi ataturke dil uzatma amk.

Sulalesinde yunan tohumu rus tohumu yahut arap tohumu olan kisilerin actigi acabilecegi basliktir.
üniversite mezunu bile olmayan adama başöğretmen diyen kemalistlerin kulakları çınlasın. ülkenin kültür düzeyini varın siz düşünün artık.

görsel

neyse allah tayyip erdoğan'a uzun ömür versin.
adına üniversite var. sen mezun diyosun.
üniversite mezunu olmamak, hatta terk olmak bazen güzel durumdur.

bill gates, michale dell, steve jobs, mark zuckerberg..

lan gaza gelip bırakmayın sakın. girer burger king'te falan çalışırsınız.
büyük atatürk, harp akademisini bitirmiştir... harp akademileri, askeri üniversiteler değil midir lannnnn ! diye sorulasıdır... harp akademileri son yüz yirmi yıldır türkiyede en iyi eğitim veren kurumdur... hiç bir üniversite boy bile ölçüşemez onunla... şimdi anasını ağlattılar tabiki kalmadı harbiye felan...
araştırma yapmadan saçma sapan açılan yanlış önermenin olduğu başlık. okuyun da öğrenin.

ebedi başkomutan mustafa kemal atatürkün okuduğu okulda okumuş biri olarak kara harp okulu 1839da kurulmuştur. ve 2000senesinde kanunla üniversite eşdeğer bir okul olmuştur. ve harp akademisi okuyarak kurmay subay olmuştur şu anda harp akademisinin eşdeğeri ise yüksek lisansdır. yani atatürk yüksek lisans yapmış bir üniversite mezunu ile eşdeğerdir.

40bin küsür kitap okumuş türkiye cumhuriyeti kurucusuna laf atmak size düşmez.