bugün

her konuda atayı konu mankeni yapan malum zihniyetin yeni densizliklerinden biridir. düşün artık adamın yakasından. gerçekten çok yazık..

görsel
kemalist kız isteme ritüelleri için imal edildiyini düşünüyorum. gerçekten çok yazık.
Osman Öcalan'ı trt'ye çıkaranları, megri megri diyenleri alâkadar etmeyen çikolatadır.
atatürk pastırması falan da çıkarır bunlar yakında. ulan cahiliye devrinde bile bu kadar putçuluk yoktu tövbe...
dini ticarete alet etmek bu olsa gerek.
adamlar çikolatanın kapağına ata ve bayrak resmi basmış diye verilen tepkiye bak. gençler allah akıl dağıtırken siz neredeydiniz acaba?
bitter çeşidi varsa bir kutu almak istediyim çukulata türüdür. arabanın torpido gözünde dursun, nolur nolmaz. yolda felan karnım acıkırsa açar yerim. hofff!!!
adamlar çikolatanın kapağına ata ve bayrak resmi basmış diye kasılan algıya bak. dinciler kabeden, kurandan pasta yaparken neredeydiniz acaba?
hazreti ömer'in helva ile olan anısını akıllara getirmiştir.
kapitalizm bu, atatürkü çikolata paketine sığdırıp sosyaliste sattırır.
Ekmeğini yiye yiye bitiremediğiniz bu meselenin, Şimdi de çikolatasını mı yiyonuz?
Başlığı görünce, "Acaba çikolatadan heykel yaptılar da Ekrem amca açılışını mı yapacak" diye aklımdan geçmedi değil.
Yiyin bakalım Ata marka çikolatayı, Salgılayın serotonini endorfini, Sedat peker videolarıyla da mastürbasyon yapar keyiften dört köşe olursunuz köftehorlar sizi...
Hayat şu zihniyete ve z kuşağına güzel usta ne dersen de.
yarın bayram ikramlarında kemalistlerin birbirlerine ikramı olacak çikolatadır.
yarın beyoğlundan alacağın cuhulatadır. evet..
atatürk çikolatasını diline dolayan yobazların gerçek hayatta tercihi bu:
görsel
hadi yemek neyse de bunu sindirip cennete gideceğine inanmak ayrı komik.
şaka gırgır trol sanardım meğer gerçekmiş.
az önce bi tanıdığım arkadaş sırf ibnelik olsun
beni kızdırma amaçlı evime getirdiği çikolatadır.
ona çaktırmadan arka pencereden bahçeye attım.
Alınca veya bunu yiyince kendini gerçek Atatürkçü sanacak milyonlar var bu ülkede.
yobaz arkadaslar yaninda sununla beraber tuketirlerse, bunyelerine zarari dokunmaz.

görsel
Nimeti sokağa atıp sonra da ben... neyse. Mümin kul israf etmez. Misal: bana üstünde Tayyip'li çikolata gelse , kendim yemesem bile çoluğa çocuğa dağıtırdım.
asıl atatürkten çikolata yapanı zikmek lazım.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar