bugün

Bazılarının ucuz kurtulacagı eylem. Zira birilerinin afedersin ağızlarına sıcılması gerekiyor.
görsel
çok saçma, narsistlik, megalomanlık kokan cümle.
hayır yani neden bir liderin izinden gitmek zorundayız?
ve neden bunu, sanki atatürk'ün kendi düşüncesiymiş gibi önümüze koyuyorsunuz?
atatürk "bakın, ben mükemmelim. benim fikirlerimi benimseyin. düşüncelerime sahip çıkın!" gibi bir cümle kuracak kadar mı egoya önem veren insandı?

valla kimse kimsenin düşüncelerini benimsemek, sürdürmek zorunda değil. bu atatürk bile olsa.
Gençliğin ileride böyle olacağını bilse eminim hiç böyle çabalara girip gelecekteki yani bugünlerin Türkiye si için bu kadar çalışmazdı.
Kesinlikle katıldığım önerme. Ha kimse burada kendini güvenli sahillere atıp "en çok da falanca kesime tukururdu" muhabbetine girmesin. Kemalistinin de, muhafazakar demokratının da, milliyetçisinin de, azinligininda, topunun yüzüne tukururdu.

Birbirinin degerlerine saygısı olmayan bir turkiye gorurdu çünkü.
5. entirinin sahibi senin suratina tukurmeye bile tenezzul etmezdi.
olay neticesinde yarabbi şükür diyecek mantaliteye sahip kıt fikirli, dar düşünceli insanlarımız olduğu gibi, tükürük yemek insanlarımızı da yobaz ilan eden yine aynı insanlarımızdır.
(bkz: tükürükçü hoca)
(bkz: üfürükçü hoca)
(bkz: tükürük köftesi)
tükürüğüne yazık olacağı için tükürmeyebilirdi.
tayyibi ve yandaşlarını 100 kişilik ekibi ile karşılar savaşçılık oynatırdı. savaşın anlamını kavrayabilsin diye.
bunu yapmayacak kadar büyük bir liderdir. çünkü ülkesine olan inancı asla sınılamayacak kişidir ve bunuda kanıtlamıştır. biz umudumuzu çabuk yitirdiğmiz için aklımıza gelen bu başlık gibi çaresizliğmizi anlatır.
yanlış önermedir. atatürk olsaydı ülke bu hallere düşmezdi. böyle soysuzlar türemezdi. dolayısıyla suratına tükürmesi gerekilecek insanlarda olmazdı.
niye kardeş atatürk lama mı?
atatürk'ü mezarında rahat bırakmamaktır.

bence ilk iş kendine atatürkçü diyen zevatın suratına tükürmekle işe başlardı.

atatürk'ü, milleten uzaklaştırdıkları için.
kesinlikle cehepe zihniyetinin suratina tükürecek atadir.

edit: beni millete nasil tanitiyosunuz diye tükürur amk .
iftira içeren sözdür.