bugün

çok büyük bir ihtimalle siyasi görüşü adalet ve kalkınma partisi'nden yana olan bir kızdır. Diğer bir deyişle bir göt kılıdır.

(bkz: ak gençlik detected)
açıp koca götüyle dalga geçmesi gereken kızdır.
modaya uyan hemen her sıkmabaş gibi davranmaktadır. e imam osurursa cemaat sıçar. recep tayyip erdoğan, abdullah gül, bülent arınç n'aptılar ki bu beyni oksijensiz kalmış ergen gerisi n'apsın?

sonra zırlarlar kutsala saygı, benim başörtülü bacıma cirit attılar... bunu uygun ortam ve zamanda elime geçirsem...

eee, rövanşizm dürtüsü bir sizde yok. yalan yere size yapıldığını iddia ettiğiniz şeylerin beş beterini yaptınız.

(bkz: keser döner sap döner gün gelir hesap döner)
açık ve net kaşardır. iyi bi bok yedim
sanar.
izmir' e yunan ordusu ayak basınca eteğini kaldırıp sevgi gösterilerinde bulunan kızdır.

not: buradaki özne izmir değil, sevgi gösterisinde bulunan kız ve onun zihniyetidir.
(bkz: go and fuck yourself)
Gerizekalıdır. ÖlÜye bile saygısı olmayan edepsizdir. bu islam deĞil. Bu mÜslÜmanlık değil.
ifade özgürlüğü ve demokraside son noktanın geldiği hal!
(bkz: şakirtlerin kıt espri anlayışı)
kişiliksizdir cibiliyetsiz bir şerefsizdir umarım ki en kısa sürede patlatırlar ve bir kenara koyarlar.
menderes, özal ve erdoğan'a çarşaf çarşaf küfür edilen bir ülkede pek de kayda değer bir iş yapmamıştır.
beyin kıvrımları gelişememiş zavallı bir kız. açıkçası kendisi adına çok üzüldüm. beyninin gelişmesi durduğu için ee doğal olarak bu tür şeyler kendisine komik gelmektedir. atamızın fikirlerine ve kendisine büyük bir hayranlık duyan bir kişi olaraktan linkteki fotoğrafı görünce bu kıza kızmak ya da sövmek yerine ona acıdım. gerçekten o kadar zavallı ki ve en kötüsü de o da bunun farkında. o yüzden açığı bu tür en ufak zeka pırıltısı göstermeyen şaklabanlıklar yaparak kapatmaya çalışıyor.

atamızın o fotoğrafını daha önce defalarca gördüm ve her gördüğümde yüzümde bir gülümseme oluşuyor. ne mutlu ona ki yaşadığı onca şeyden sonra içindeki çocuğu kaybetmemiş. fotoğrafa dikkatle bakılırsa zaten yüzündeki mutluluk o kadar bariz ki. içimizdeki çocuğu kaybettiğimiz zaman ruhen öldüğümüz gündür. işte bu zavallı kız da sadece fiziksel olarak yaşıyor.

atamızın fikirlerinin aydınlattığı yolda ilerleyen birisi olaraktan o fotoğraftan hiç gocunmadım. hayır kendisini de superman olarak görmüyorum. işte hanımkızımızın beyin kıvrımlarının olmamasının en büyük kanıtı da bu. ah be çocuğum superman denen zat fiziksel gücü temsil ediyor. fiziksel gücüyle ünlü birini neden atamıza eşdeğer görelim ki? bu bir hakaret olur.

o yüzden sözlükçüler bu çocuğa sövmeyin çünkü o ne yaptığının farkında bile değil. kendisinden çocuk diye bahsediyorum zira aklı başında hiçbir yetişkin insan bu şekilde davranmaz. keşke kızımıza bunca superman filmi izletileceğine bir tane atatürk belgeseli izletilseydi. o zaman iki resim arasında hiçbir benzerlik olmadığını da görürdü.
şerefsiz, kişiliksiz, cibiliyetsiz, kaşar, ahlaksız hakaretlerine maruz kalan kızdır. yapılan yorumlarda edilen hakaretlerle kemalistlerin ne kadar şerefli, kişilikli ve ahlaklı oldukları ortada. kendilerinde olmayan bu nitelikleri başkalarına kullanıyorlar malesef. ahlak çerçevesi içinde eleştirmeyi öğrenemedi bu lümpenler.

velhasıl, sabah sabah güldürmüş capstir. asdasfsa.
siyasi partisiyle alakalı değildir. öyle zannediyorum ki sadece cahildir. okumamış ya da yanlış oku-tul-muştur.
rabi4 işaretindeki 4 parmağın götüne sokulası kızdır.
Yakında çarpılır üzülmeyin.
Terbiyesiz.
terbiyesizdir. Bu ülkenin değerleriyle dalga geçmek demek hainlik yapmak demektir. Bu değerler kolay kazanılmadı birkaç kendini bilmez yüzünden de ayaklar altına alınamaz. Ayrıca bırak kendi değerlerini başkalarının değerleriyle bile dalga geçmek hadsizliktir. Aynı şey inançlar için de geçerlidir.
cahil olan kızdır. neyin ne olduğunun farkında değildir.
öncelikle,

(bkz: dincilerin espri anlayışı)

1938'de ölen bir liderin arkasından yıllardır atıp atıp tuttular. atıp atıp tuttular. nasıl bir kuyruk acısı varmış nasıl bir aşağılık kompleksi varmış bunlarda? sanmıyorum ki dünyanın herhangi bir yerinde ülkenin kurucuları arasında sayılan insanlarla bu şekilde alay edilsin, bu denli küçük düşürme ve karalama kampanyaları yapılsın.

"türk milleti çalışkandır, türk milleti zekidir"
atatürk

"türk milleti nankördür."
antonchigurh
özel olarak ifşa edilmemesi gereken kızdır. sonuçta onunda özel bir yaşamı var.
tarafımca spam'ı yiyen kızdır.
(bkz: utanarak güldüm)
atatürk ü eleştirmek için böyle oyunlara gerek yok. o kadar çok açık var ki zaten.

19 mayısta bindiği gemiyi anlatsaymış mesela.
şapka kanunu da tam bir facia zaten.
ata nın başlık altındaki foto da olduğu gibi hem superman kadar ulu olması hem de saf ve temiz kalpli bir çocuk misali sallandığı salıncaktan gülümsemesi dir işin güzel tarafı.
tövbe tövbe...
çarpılacak kızdır.