bugün

çok rahatsız olduğum ve sinirlendiğim durumdur. yok atatürk dinsiz, yok atatürk mason, yok atatürk ingiliz ajanı...
o kadar çok iftira var ki... belge gösterseler içim yanmayacak. ya adam türkiye cumhuriyetini kurmuş vermiş elinize. daha ne yapsın? nerede var böyle bir devrim?
not: meyve veren ağaç taşlanır.
bu tip ibneler için istiklal mahkemeleri derhal kurulup dar ağacında sallandırılmalılar efendim. hatta bu yobaz düşüncelerinin ilerki nesillere aktarılmaması için bu yobazların soyları kurutulmalıdır.

haddinizi bilin köpekler.
sallanmaması gereken zırvalardır.

bütün gün hırsız ve rüşvetçileri övmek adına kıçlarını yırtan namussuzların lafları sizleri rahatsız etmesin.
Çobansız yaşayamayan insanların çobanlarını memnun etmek için me-eeelemelerinden ibarettir.
işsiz, boş insanların yapacağı eylem.
Bunlar niye yaşıyor diye her zaman sordurur. Temizlenmeleri şart olmuştur artık.
Hiçbir baltaya sap olmamış kişi beyanlarıdır. Sanki o kişiler savaştan savaşa koşmuş da, ülkeler kurmuşta konuşuyor.
arkasından sövüp emeklerini sonuna dek sömürürler. sonra gidip onun kurduğu meclisteki herhangi bir partiye oy verirler. pek dindar efendilerimiz bu ne çelişki böyle? sen ona ve yaptıklarına karşı değil miydin?
pşşşt yavrum, bak buraya bak;

kurduğun cumhuriyet olayım kur beni,
denize döktüğün yunan olayım dök beni,
kaldırdığın arap alfabesi olayım kaldır beni,
şapka kanunun olayım çıkar beni,
getirdiğin ilke ve inkılaplar olayım getir beni,
içtiğin içki olayım iç beni,
yürüdüğün yol olayım yürü bana,
mavi gözlerine kurban olayım senin.
kurduğu ülkede yaşarlar, verdiği özgürlüğü dibine kadar kullanırlar, açtığı mecliste temsil edilirler ve bu liste uzar gider.
ondan sonra neymiş efendim şapka ama rörörö, ulan gerzakov önce bir aç bakalım şapka kanunu ne diyor?. yöneticilerin şapka takmasını kural olarak getiriyor. ayrıca kanuna nizama karşı olanlar o devirde asılıyorsa ona göre muamele yapılır, nasıl ki şimdi anayasal düzeni bozmak diye bir suç var ve yargılama yapılıyorsa o dönemde de idam vardı. açık ve net.
keşke istiklal mahkemeleri tekrar kurulsa da bir temizlik operasyonu olsa.