bugün

sizin ben amnzk olabilir.
fetö kim amk.
görsel
@rterdogan Uzun zamadır yoktum biri demiş öldü
Şimdi yazsınlar kral geri döndü.
Su getirin .
burası neresi ?
Dirildim diye bir grup dinci beni arıyormuş beni aramasın kimse yavrum yerim ankara diğer adıyla texas her şey burada dönüyor okey mustafa kemal deyin sizi daha kapıda indirirler.
Giydirtmesinler bana takkemi.
Getirin şu seccadeyi.
" o persilvanyadaki şerefsizle ekürüsini bana getirin. "
Yapacağınız işi zikim.
Kurtardığım ülkenin hal ve vaziyetine abhazya cumhuriyetinin başkenti.
Vatana ihanetten ve bir önceki devlet oluşumuna darbeden suçlu bulunulur. Twit mwit atamazdı.
beni rahat bırakın.
"geldikleri gibi giderler."
biraz ara verdim biri demiş öldü
şimdi de yazıyor kral eve döndü.

ama böyle bir şey olmayacağı için çok da umutlanmayın hani arklarım.
Gençlerime yazıklar olsun...
Tüm basın mensuplarını canlı yayına toplayıp " ordular, ilk hedefiniz akdenizdir " deyip suriyeden girer, israilden çıkar, kahvesini de mekkede içerdi rahmetli.

interneti de yasaklardı. Sınırlama getirirdi. En azından twitter facebook intstagram gibi gereksiz olanlarını. Böyle uyuşuk pısırık tembel asosyal ve ahlaksızlığa çanak tuttuğu için. Ben medeniyet dedim. Teknoloji sanayi ilim teknik dedim. Sosyal medya demedim derdi.
bu duble yolları hangi arslan yaptı yav?
--spoiler--
Memleketin dahilinde iktidara sahip olanlar gaflet ve delalet ve hatta hıyanet içindeler. Ayağa kalkın askerlerim, ikinci kurtuluşu başlatıyorum.
--spoiler--
türk milleti zekidir sözümü geri alıyorum.
tweet nedir ki! trt'yi yerinden sallayıp basın açıklamasıyla emanetine ihanet edenlerin icabına bakılacağını açıklayacaktır.
Ordular. ilk hedefiniz aksaraydır. ileri! Ordular... ordular... ordu... ordu da kalmamış memlekette amk.
Bu ermeni kemali benim partimin başına koyup adımı ananların hepsinin allah belasını versin.
türklere ait olan f klavyeyi bırakıp da, q klavyeyi getirenlerin aq.