bugün

bu ne hal amk.
Uzun zamandır yoktum, biri demiş öldü.
Şimdi gelip ananızı sikicem.
ilke ve inkılaplarını hatırlatan bir tweet olurdu. en çok cumhuriyet ve laiklik ilkesine vurgu yapardı.

edit: eksi veren arkadaşlar lütfen olayın ciddiyetini kavrasın.
Uzun zamandır yoktum, biri demiş öldü;
şimdi de yazsınlar, kral geri döndü!
içinizden laikler isotçu diyen olmuş isotçuların aha böyle bir yarrağı vardır sokarlar size sokarlar eski türk şivesine dönecek olursak "sizin anganızın amgına koygarım" bilir misin..
Ülkemizi Muhasır medeniyetler seviyesine çıkartan, başkomutan ve Reis-i Cumhur @rt_erdogan ve Aziz milletime selamlar.
Arap ve yalakası dolmuş bu ülke püh yazıklar olsun size.
"Amina kodumun kemalistleri beni niye putlaştırdınız beynini siktiklerim" derdi heralde.
Ülkenin amına koymuşsunuz.
Şeriatçı oçlar, unf.
Ne mutlu hâlâ türküm diyene!
Bana en cok zarar verenler yine beni en cok sevenler olmus derdi.
iki fav için göt verir olmuşsunuz amk ya.
uzun zamandır yoktum birileri demiş öldü şimdi de yazsınlar atanız geri döndü.
Ey Türk Gençliği!

Birinci vazifen, Türk istiklâlini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafaa etmektir.

Mevcudiyetinin ve istikbalinin yegâne temeli budur. Bu temel, senin, en kıymetli hazinendir. istikbalde dahi, seni bu hazineden mahrum etmek isteyecek, dahilî ve haricî bedhahların olacaktır. Bir gün, istiklâl ve Cumhuriyeti müdafaa mecburiyetine düşersen, vazifeye atılmak için, içinde bulunacağın vaziyetin imkân ve şerâitini düşünmeyeceksin! Bu imkân ve şerâit, çok nâmüsait bir mahiyette tezahür edebilir. istiklâl ve Cumhuriyetine kastedecek düşmanlar, bütün dünyada emsali görülmemiş bir galibiyetin mümessili olabilirler. Cebren ve hile ile aziz vatanın, bütün kaleleri zaptedilmiş, bütün tersanelerine girilmiş, bütün orduları dağıtılmış ve memleketin her köşesi bilfiil işgal edilmiş olabilir. Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler. Millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir.

Ey Türk istikbalinin evlâdı! işte, bu ahval ve şerâit içinde dahi, vazifen; Türk istiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!
Ülkeyi ne hale getirmişsiniz aq.
türklere ait olan f klavyeyi bırakıp da, q klavyeyi getirenlerin aq.
Bu ermeni kemali benim partimin başına koyup adımı ananların hepsinin allah belasını versin.
Ordular. ilk hedefiniz aksaraydır. ileri! Ordular... ordular... ordu... ordu da kalmamış memlekette amk.
tweet nedir ki! trt'yi yerinden sallayıp basın açıklamasıyla emanetine ihanet edenlerin icabına bakılacağını açıklayacaktır.
türk milleti zekidir sözümü geri alıyorum.
--spoiler--
Memleketin dahilinde iktidara sahip olanlar gaflet ve delalet ve hatta hıyanet içindeler. Ayağa kalkın askerlerim, ikinci kurtuluşu başlatıyorum.
--spoiler--
bu duble yolları hangi arslan yaptı yav?
Tüm basın mensuplarını canlı yayına toplayıp " ordular, ilk hedefiniz akdenizdir " deyip suriyeden girer, israilden çıkar, kahvesini de mekkede içerdi rahmetli.

interneti de yasaklardı. Sınırlama getirirdi. En azından twitter facebook intstagram gibi gereksiz olanlarını. Böyle uyuşuk pısırık tembel asosyal ve ahlaksızlığa çanak tuttuğu için. Ben medeniyet dedim. Teknoloji sanayi ilim teknik dedim. Sosyal medya demedim derdi.
Gençlerime yazıklar olsun...