bugün

Kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler için hem de valorant vp satın almak için sizleri https://www.gamermarkt.com/valorant-points sitemize bekliyoruz. Valorant vp fiyatlarını inceleyebilir ve vp satın alma işlemlerinizi site üzerinden kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. En ucuz vp için sitemize gelmelisiniz.
yeni bitirdim çok güzeldi amk. yan görevleri yapmaya değer mi arkadaşlar?
gelmiş geçmiş en efsane oyundur. (bkz: profil fotoğrafım)

orospu lucy.
2'deki gibi sürekli çat çut kılıç sesiyle elli saatte adam öldürmeye çalışmanın aksine, combolar ve seri ölümleri ile efsane, yaklaşık 20-25 kere oynayıp bitirdiğim oyundur herhalde.

özellikle şu kurtçuk tayfasına 10'a 1 dalıp çizik yemeden perfect çekmek süperdi.
Cristina anıları acayip duygulara sokar insanı, ağlayasınız gelir. oynadığım en iyi oyunların başını çekiyor 2 ile.

"Requiescat in pace... My love..."

https://www.youtube.com/watch?v=pk1DUG84-a4
revelations kadar sarmayan oyun.
Gelistirlebilir guzel zirhlar en son bu oyunda goruldu geriye kalanlar hep kalipsal olanlardi.
Ezio'nun full hali ile sokaklarda gezmek harika biseydi.
AC serisinin en iyi 2. oyunu. Cesare Borgia gibi müthiş karizma bir karakteri barındırıyor, Assassin's Creed 2 gibi beni tarifsiz duygulara, hislere sokan serinin devam oyunu. Bu oyunu yan görevleri yapmadan oynarsanız size aşırı kısa gelecektir. 2'de yan görevleri yapmazsan bile çok uzun.
Oynaması inanılmaz zevkli assasins oyunu. Her assasins serisinde yeni bir özellik koyuyorlar. Bu oyundaki yenilikler bir anıyı yüzde yuz bitirme, yeraltı şebekeleri ve genç assassinsler yetiştirmek olmuş. Ayrıca oyun sadece roma şehrinde geçiyor ve şehir çok etkileyici.

Oyunun ana hikayesini tamamen bitirdim fakat yan görevler haka duruyor. Şu an bildiğin orospulardan görev alıyorum amk. Ne yapacaksın anıları tamamlayıp, ezio nun clauda aşkını görmek istiyor insan.

Bu arada ne adammışsın be sen ezio. Sevdiğin kız başkasına varıyor. Adamı bulup sevdiğine ikna oluyor. Kaderlerine bırakıp, sevgini içine gömüyorsun. ( gerçi kızı hergirdugunn yerde dudaklarına yapışıyorsun ya neyse )

bilgisayarımın kasmadan oynabildiğim serinin son oyunu. Yeni bilgisayar alayım, hemen revelation u yükleyip istanbul turuna cikacam.
ac3 oynadım, bitirdim iyi güzel hoş filan dedim. neyse baktım serilerine brotherhood yükledim. oyun %10'a gelmeden canım sıkıldı herkes niye bu kadar beğendi anlamadım. ac3,ac4,ac5 oynayan adamın kesinlikle midesi bulanarak baktığı oyun bence bh serisi.
Assassin's Creedi Assassin's Creed yapan oyunlardan bir tanesidir.
çok fazla oyun oynamam ama bence gayet zor bir oyundur.
oyunu ps3 e almıştım zamanında. 55 tl ye falan. ama auditore edition dı. yanlış olmasın ;)

benim hayatımda oynadığım en güzel oyundur. açık ve net. şimdi uzun uzun yazıcam nedenlerini. bu akşam kendi halimde bi editörüm.

birçok kişiye en iyi oyun 2 dir. doğrudur. güzeldir, farklıdır. ama niye bilmiyorum brotherhood bana hep daha çekici gelmiştir. ulan bak kendime bile açıklayamıyorum neden sevdiğimi.

neyse bişeyler yazmaya çalışıyım. bi kere o nasıl bi roma dır öyle. tamam oyunda tek bi şehir var ama cidden gördüğüm en başarılı modellemedir. bilenler bilir, roma bi pantheon vardır. oyunda her gittiğimde mest olurum. mesela şuanki vatikan, yanlış hatırlamıyosam castel sant'angelo... anlatamam.

ve bence oyunun en güzel özelliklerinden birisi de görevleriydi. renkli, içine çeken ve aksiyon dolu. yan görevlerden hiç bahsetmiyorum bile. hele o borgia kule görevleri. orgazm oldum heralde yaparken

sonracığıma... yine oyunun en güzel dinamiklerinden birisi de brotherhood yani kardeşliğimiz vardı. kule yaktıkça yeni recruit açma sistemi zekiceydi. ne yalan söyliyim kendimi romanın badassi gibi hissediyodum. tek bi tuşla 3-5 saniye içinde adamlarım "olay mı var usta" diyip gelirdi.

hikayeye hiç girmiyorum bile. bi kere gördüğüm en renkli 2. karakter bu oyunda. ismi ise cesare borgia. yani baş düşmanımız. 1. tabiki vaas. far cry 3.

sonuç olarak hala bazı diyalogları bilirim. hatta deli gibi de spoiler vermek istiyorum. ama hala oynamayan vardır. oha lan var mıdır cidden. açın oynayın olm.
hiç üşenmeden ve sıkılmadan defalarca bitirdiğim oyun. hala arada açar ve oynarım. müzikleri, senaryosu ve gerek ezio reyizin karizması için oynar insan.
Kitabı Türkçe'ye çevrilmiş güzelde olmuş Kanımca.bu kitabı alan istanbul a sevgilerimi yolluyorum teşekkür ederim.
Yanılmıyorsam ilk bölümlerinde seviştigimiz bi oyundu.
(bkz: caterina sforza)

--spoiler--

bir kadin olarak işin duygusal boyutuna odaklandım evet. Mario'nun ölmesi umrumda bile olmadı. Sonra neden altair diyorsunuz, ezio'nun eli işte gözü oynaşta da ondan. *

--spoiler--
belki de serinin en iyi oyunudur.
hayatımda hiç oynamadığım enteresan bir oyundur kendisi efenim.
yancı assassinleri çağırıp düşmanları öldürtme olayına hasta olunası oyun. keşke xbox u satmayaydık yine oynayasım geldi bak şimdi...
Aşırı yenilikle beni biraz sinir etmiş oyun. Öncelikle etrafta npc yok. Gidip borgia komutanını öldürüp kulesini yakıp ancak açabiliyorsunuz. Oyunun kısa olmasının önüne geçilmiş belki ama roma içindr vardır en az 20 tane. Her defa her defa aynı şey sıkacak ki daha 2-3 tane yapmışımdır.

Eskisi gibi 5-6 kişi ile gelmiyorlar, 15-20 kişi geliyorlar. Korkmayın, savurmayı birine tutturursanız rahatça 5 düşmanı da yok ediyorsunuz. Adam guard almış olsa da ölümcül darbe vurulabiliyor. Bu yönden saçma olmuş.

Şehir çok büyük, Bir yerden bir yere giderken kesinlikle at lazım. Buda sinir eden başka bir konu.

Ubisoft çok çakallığa kaçmış, diğer oyunlarda en azından %90+ bitiriyordum, bu oyunu sanırım sırf hikayede kopuk olmasın diye bitireceğim. Halbuki çok iyi başlamıştı konu kaldığı yerden aynen devam, grafikler aşmış ama oyuna bu değer verilmemiş.

Spoilerlı edit: bi sforza yı kurtaracağız 1 saat giriş aradım. Manyak mısınız abi siz ya.
biraz önce bitirdiğim, ve beni finaliyle durum eden, psikolojimi bozan oyundur. rüyalarıma giriyor oyun yeminle.
Güzel, eğlenceli bir oyundur. Assassins serisinin 3. oyunudur aynı zamanda.
gün itibariyle oyunçeviri ekibi tarafından türkçe yaması yayınlanmıştır. hayırlı uğurlu olsun.

http://www.oyunceviri.com...%C3%BCrk%C3%A7e-Yama-V1-0-(Oyunceviri-com-Yap%C4%B1m%C4%B1)
serinin 3. oyunu.

ulan ezio bile sevişiyor biz hala sapız amk.