hoşgelmiş sekizinci nesil yazar.
bayburtlu yazar.
hoş gelmiş nesildaş yazar.
hoşgelmiş nesildaşım .
(#11070374) no'lu entry'sinde kendi kendini yalanlamış yazar. ne diyon abi?
(#11083363)

gece gece iyi güldürmüştür.
serbest çağrışım: asosyal piç.*
(#11145818) çok doğru tespitlerde bulunan yazardır.
bildiğin sekizinci nesil uludağ sözlük üyesi.
Bilmediğin sekizinci nesil var mı? vardır elbet, hepsi de höhea ayar vereceğim sana diye salya sümük ortada gezecek değil ya.
hoşgelmiş.
(#11197259)

asosyal ve aynı zamanda da saygısız kişi zira yazar demek istemiyorum.
gerçekten de asosyal olan kişi. insan içine çıkmaması lazımdır. ee zaten kullanıcı adı da bunu söylüyor.

not: bir kitap kampanyasına playboy dergileri ile katılacakmış. bu tür şakalar yıllar öncesinde kaldı demek istiyorum kendisine.

not 2: o playboy dergilerini kendisine saklasın belki topluma daha yararlı bir kişi olur. en azından ilgilenecek bir şeyler bulur ve sözlüğü kirletmez.
sözlüğü forum ile karıştıran kişi. tez zamanda bol vitamin ve mineral destekli beslenmesini rica ettiğim yazar zira bunlar sağlığı için önemli şeylerdir. aynı zamanda zeka gelişiminde de önemlidir bu güzelim vitamin ve minerallar.
kafa dengi yazar. birlikte cemaat yurtlarından karı kız tavlayıp oral, anal, vajinal ve grup seks yapma planlarımız var. şimdlik altı tane kız belirledik. hepsinin amına koyacağız ama, hepsinin!
hakikatta troll olup sözlükte bi şey de zannedilmeyen yazarımsı şey.
koskoca sözlükte tek başına maymunizm i savunan yazarımsı.

not : çektiği ızdırabın farkındayım. itü sözlükte yazmasını tavsiye ederim. orda kendi gibi çok var. mutlu olur o bakımdan.
ver nuri alçoya sosyal etsin göndersin dediğim yazar..
şakirt hatunları siken yazar. günahtır, etme, yapma diyorum. söz geçiremiyorum. bir de türbanlarını çıkarmadan oral seks yaptırıyor. bari türbana saygı duy.
(bkz: asosyal piç)
şakirt hatunları siktiği için şakirtler tarafından sevilmeyen yazar.

bağlayın hatunlarınızı eve, yurda! dışarı çıkmasınlar! ona, buna ve bana vermesinler!
şakirt kızları kendi kız kardeşleri ve arkadasları gibi sex manyagı ve düşkünü gibi gören yazar.olum herkesi kendiniz gibi zannetmeyin lan.
şakirt kızları seks objesi olarak gördüğü doğrudur. çünkü başka bir işe yaramazlar.
cinnet geçiren manyakların yaladığı söz geçmeyen ama başka ne varsa geçirilebilen yazar..
boş konuşan yazarlardan bir tanesi.
şakirt kızların sex objesi olarak görmeniz dedigim gibi herkesi kendi kız kardeşiniz-hatta silinmeyecegini bilsem başka bişey daha derdim-gibi görmelerinden kaynaklanır.