bugün

duyamıyorum. sesli konuşabilir misiniz acaba * diye öneride bulunduğum bir çeşit meditasyon.
beyin gıdıklanmasının verdiği hoş ve rahatlatıcı his bir nevi terapi.
ışığı kapatıp yatağınıza geçtikten sonra kulaklığınızı takıp dinleyeme başlıyorsunuz, çok keyifli oluyor.

http://www.youtube.com/watch?v=kr_prHZMjyk&feature=share
beyin orgazmı. birazdan uyumak için izleyeceğim aktivite.
bugün denedim beyni rahatlatıyor da şu yemek yeme videolarını açınca kulağımın anası ağlıyor. tavsiyem biraz iyi yapan bir kanaldan açın örneğin gözlerinizi kapatıp dinliyorsunuz falan filan sonra çaaaaat ! atom bombası etkisi.
Son iki yıldır hayatımı değiştiren şey. Kulaklıkla uyuyakaldığım için yıpranan/bozulan kulaklıkların haddi hesabı yok, ama değer. Öyle harika bir şey ki bazen "ya böyle bir şeyden hiç haberim olmasaydı" diye düşünüp şükrediyorum. Bu kısaltmanın ingilizce uzun hali var, bilmemne bilmemne sendrom diye geçiyor. Normalde bahsedeceğim sesleri duyduğunuzda vücudunuz karıncalanıp huylanıyorsa -tingles deniyor bu his şeysine- asmr sizde işe yarar demek oluyor. Ancak bir süre sonra vücut alışıyor sanırım, ben artık tingle olmuyorum ama yine de her gece yatmadan önce dinliyorum/izliyorum, verdiği rahatlama, stresi azaltma sağ olsun. Bu sesler ise, Tapping, ear eating, ear massage, whispering, soft speaking, scalp massage, paper sounds, hair playing, lid sounds, visual, hand sounds, hand movements, role play tarzı çeşitlerle var youtube'da. Fısıltılı konuşma, elleri ovuşturma, perukla oynayıp saçla oynama sesi çıkarma, kavanoz kapaklarıyla uğraşma, masayı tıktıklama tarzı her çeşidi var. Bu olay için üretilmiş özel mikrafonlar var kulak şeklinde. Youtube'da bu tarz videolar hazırlayıp paylaşanlara Asmrtist diyorlar, şahsi favorilerim ObviouslyAsmr, asmrGlow, fastAsmr, Olivia's Kisssper adlı kanallar. Türk olupta kaliteli şekilde yapan bi Tabuhan var, o da iyi baya.
kesfedeli 3 yılı aşkın süre geçti. asmr siz uyuyamaz oldum.
Bu durumu sadece benim yasamadigimi biliyodum, hatta herkesin basindan gecen bisey oldugunu dusunuyodum. O yuzden aramizda bu durumu hic yasamamis insanlar oldugunu ogrenince hem sasirdim, hem de uzuldum. Cunki cok tuhaf ama bir o kadar da inanilmaz haz veren bir his, iyi ki bende de var. kesinlikle cinsel bir haz degil bu arada hissedilen, asmr olmayanlarda boyle bir algi olusuyor bu durumu ogrendiklerinde. Ben genelde bazi kadin seslerinde hissediyorum, nadiren erkek seslerinde de oluyor. ama resim cizerken cikan kalem sesi vs. gibi durumlarda hissetmiyorum mesela. gidip youtube'da bir iki asmr videosu dinleyesim geldi simdi.
Hiç zevk alamadığım saçma sapan fısıltılar ve gıcık ağız seslerinden oluşan ses kayıtlarına verilen isim. Ne zevk alıyorsunuz bu sikimsonik şeyden anlamış değilim.
https://youtu.be/RyqEjLTJYt4
https://youtu.be/XIIcymPVNJA?t=4m30s
uyuycam diye açsam, ben uyusam video açık kalsa sabaha kimseye derdimi anlatamam lan.

- valla uyuyamadığım için lan
+ la siktir amk abazası
- yav ne alakası var
+ bırak dokunma bana.
Aylar önce keşfettiğim videolardır. Favorim ise inaudible whisper. Türkiye de pek bilinmiyor. Özellikle çok stresli zamanlarımda dinleyerek uyuyakaldım. Mükemmel bir şekilde rahatlatıyor. Tabi önce hangisi sizin tarzınız onun bulunması gerekiyor.
Sanal orgazm sesi Eşliğinde 3 dakkikada boşaltım .
görsel
Role-playleri güzel oluyor.
an itibariyle yutupta takılırken karşıma çıkan hede. asyalı tatlı bir hanımefendi. aga bu asmr ne ola ki deyip taktım kulaklığı, uyutuyormuş deyu açtım birini.

abi ne uyuması, ne uyutması. tahrik oldum kadının fısıltısından. rastlantı ekşide de popi olmuş, yorumlarda herkes bir şekilde rahatlamış, bir benim mi fısıltı fetişim varmış amk ?

açmayın arkadaşlar.
özellikle erekte halde uyuya kalmak isteyenlere pelagea asmr tavsiyemdir.

Gecenizi harika kılıyor....

Şaka şaka. son videosu gayet iyiydi ya. Bu kız bu işi biliyor abi. ilk 10 dakikada yakaladı beni uyuyakaldım bir güzel.
insanı derin düşüncelere gark eden yeni nesil eylemlerin başında geliyor. ne nedeni belli, ne amacı belli, ne de ne işe yaradığı belli.

videoların çoğunluğu kaliteli olduğu belli olan bir mikrofona bir hanım ablamızın yaklaşıp şuh bir ses eşliğinde "now it's time to relax" falan deyip parmaklarını mikrofona sürtmesiyle, ne bileyim "şıp şıp şıp" yapmasıyla falan devam ediyor. lan olm bunu dinleyip neden rahatlayayım? uyuyamıyorum diyorsanız da klasik müzik falan açıp öyle yatın lan. bu nedir ya?

işi erotizm boyutuna getir hanım ablalarımızıysa bunun dışında tutuyorum. onları ve memelerini sonuna kadar destekliyorum. asmr ayağına böyle cıbıl cıbıl videolar çekiyorlar. çok hoş ve yurdum kadınlarına örnek olması gerekiyor.
duş sonrası pofuduklaşan saç köklerime dokunulmasıyla bende aktifleşen his.
görsel
bu tarzda mikrofonlar ile yapılmaktadır. yüksek kaliteli olmazsa bir anlamı kalmaz.

mantık left-right kanallarına ayrı ayrı ses yollamak. sağ mikrofona yaklaşıp konuştuğunda sol kulakta ses azalıp sağ kulakta artacaktır. diğerinde ise tam tersi.
babanız ağzını şapırdatınca kavga çıkartırsınız, elalemin kadını yapınca ouu yeaaa çok harika rahatladım dostum.
beyin orgazmı diyorlar kendilerine.

şöminedeki odunların yanarken çıkardığı çıtırtılar, arka fonda da uzaklarda bir yerlerden gelen gök gürültülü yağmur sesi. uyumadan önce 'fire with thunder and rain' yazıp yatın. bırakın o arkada çalsın.

kedim bunu açtığımda bir kaç dakika içerisinde yatağına gidiyor. kedisi olanlar bir denesin. benim kedi mi şizofren, içinde bir hayri abi mi var öğrenelim.
Değişik bir kavram. özel geliştirilmiş mikrofonlar sayesinde, sesi yaşıyormuşcasına hissetirebiliyorlar. bilimsel açıklamasını henüz okumadım ama muhtemel bir parasempatik sistemi uyarıcı etkisi var, bu kadar uyku odaklı yorumlardan ötürü. şöminede çıtırdayan odunlardan, arkadaki yağmur sesinden olay büyüyüp farklı boyutlar kazanmış.

bu asmr hikayesi bir kenara dursun; itiraf etmeliyim ki, karşıma çıkan şu kadın beni değişik hislere sürükledi. o aptal surat ifadesini nasıl oluşturmuş, bu karaktere nasıl bürünmüş merak ediyorum. o kadar aptalca tavırlar içinde olup, videoyu hemen kapatmadıysam, galiba, o çehredeki aptallığını hoş bulmuşum, sinirlendim şuan. karşımda dursa da aynı hoşnutluğu hissedeceğim için.

https://www.youtube.com/watch?v=4B9fJ-0XLaE
https://www.youtube.com/w...?v=30j-YBL3NVA&t=725s
uykuya dalma konusunda çok rahatlatıcıdır. Uyuyamadığım zamanlarda dinleyerek uyuyorum. Hatta uzun zamandır bu şekilde uyuyorum.
Beni tiksindiren şeydir. Bazı insanların neden sevebildiğini anlıyorum ama iğrenç ya ? Kadın turşu yiyor abi