bugün

adı aslı olan tanıdığım çok kız var ve hepsi kesinlikle ve kesinlikle istisnasız gıcıklar. statistically significant bir şekilde adı aslı olan her hatun gıcık. çünkü çevremden de teyit ettim. aa hakkaten lan diyen çok oldu.

kendiniz de deneyin denettirin, evinizde deneyebilirsiniz, kesinlikle ve de kesinlikle use at your own risk değil askine no risk tadındadır bebeyim.
yanına kerem'i olunca daha da güzelleşen isim.
büyüdük isimli albümünde bulunan,dinledikçe insanı bunalımdan şekilden şekile sokan "kırıp döktüklerim" adlı mükemmel parçanın sahibi.
uzun boylu ve kıvırcık saçlı hatunlara verilen isim.
burcularla benzer özellikler taşırlar ancak belirgin farklılıkları politik görüşlere meraklı olup bir dönem siyasi ideolojilere heves etmeleridir...bir diğer baskın özellikleri ise yabancı diziler ve cnbc-e konusunda bir burcu kadar iddialı olmamalarıdır.
Sen hiç hayattayken öldün mü?
Umutsuzluk biriktirdim
Küçük küçük kumbaramda
Bak, hayallerim bile başka hayatlardan bozma
Karanlık odamda, önümde yanlışlarla
Pişmanım, ne yer ne de gök farkında
Solumda, sağımda, kırıp döktüklerim her yanımda
Büyüdüm, düşlerim küçüldü...

diye devam eden ve her dinlediğimde daha çok sevdiğim, insanı rahatlatan bir ses rengine sahip sevdiğim kişilik.

(bkz: kırıp döktüklerim)
en güzel kız isimlerinden birisidir.
çöllerde susuz kal aslı

serap gör yalan çıksın aslı

kumları su diye yala aslı

otlara dost diye sarıl aslı *
bende fotokopisi memnun oldum tarzı yılışık esprilere maruz kalmış güzel bir bayan ismi.
aslından işin aslı, aslıyı aslı olmayan bi iş için asılsız yargılamaktır.
kavak yellerinde ki rahat tiplerden birinin adı.
erkek ismi olarak da kullanılıyor.
kendisini hala özlemekte olduğum şahıstır.

(bkz: sarı melek)
silivri'nin iski sosyal tesisleri'nde adından başka bir bilgisini edinemediğim platonik aşığı olduğum kız. 10 günlük tatil macerasında nerede görsem yanına gittim ama kaçtı. ona bakarken sırtını döndü. buradan bir sevdiceğinin olduğunu çıkardım ve son günler zorlamak istemedim. onu artık şarkı sözlerinde arıyorum. neyse uzun lafın kısası (bkz: seni seviyorum ben ya)

şişman bir tost.
günden güne güzelleşen şarkıcı bayan.tabi bunda plastik cerrahinin parmağı var mı bilmem günahını almayalım.

dans etmeye ihtiyacım var isimli şarkısını severim.

http://www.youtube.com/watch?v=oPs6GpPYQ74

edit;plastih ne lan.
hanım hanımcık ayağına, uyuzluk sınırlarını aşan kadınlarda görülmesi muhtemel isim.
güzel isimdir.
En beğendiğim, bigün kızım olursa koymayı düşündüğüm isimdir.
ilk aşkım olan ama hayatımı tam anlmıyla 3 yıl s.ken kızın adı. lanet olsun ama hala seviyorum...
her seyim. biricik sevgilim***
güzel bir kız ismidir.
Guzel isimdir.
genelde çok iyi kalpli, çok sevecen, yardımsever, birazda komik, kendiyle barışık kezban olur bunlar ama biri hariç.
en sevdiğim kız ismidir. aslı isimlilerin çoğu da güzeldir ayrıca.
genelde asıl kelimesinden türemiş bir isim olarak bilinir. Fakat 'asil kadın' anlamı da vardır.
aslıhan ismini taşıyanların mecburen kullandığı lakap.