bugün

futbol bilgisi kendine yetmeyen çaylak. amacı sadece ortalık karıştırmak.
futbol hakkında yazdıkları rencide edici olabilen yazar. bu konuda üzücü çıkışlar yapmaktadır ne yazık ki. diliyoruz bir gün futbolu sadece sarı ve lacivertle değil, tüm renkleriyle sevmeyi başarır. o güne kadar futbolun tadı onun için hep biraz eksik kalacak.
Tipik fenerlidir. Diyeceğim yazar. Gerisi israf.
çaylak olmuş. *
Kadikoy'deki beraberlikte galatasaray'in sampiyon olup da dosediği neydi diye sordurur.

(bkz: ıslılın finirbıhçidir)
berabere kalınca sevinçten üçlü çektirenlerin, beraberlik konusunu tartışmasını komik bulan yazar.
real madrid takımını canlı görüp de 6 tane domalan takımın taraftarlarıyla münakaşa etmeyecek olan yazardır.
bir de şu 'liseli' tabirini her önüne gelene kullanan zeka yoksunlarını neden sözlüğe alırlar anlamış değilim.
zamanında bekaretlerini verirken alex'in kafasını içine almışlara hatırlatmada bulunmak isteyen yazar. gooll 1-2.
uyardım be abicim , bu kafayla daha çok sorun çekersin.
e artık büyüklerinin tavsiyelerini dikkate alırsın , bu arada aslolan galatasaraydır.
ya bu gene mi geldi buralara. ne güzel bu olmadan bir sezon geçirecektik. en son şampiyon 4. yıldız için sahada diye fb başlıklarına entry giriyordu. daha giriyor mu bilinmez. kendisi vasat bir ergendir. ağzında sürekli bir küfür, iyy tiksindim yeminle.
Kuyruk acısı olanlar gelmeye başlamış.* ayrıca son şampiyon dördüncü yıldız için sahada başlıklarını ben değil, vamos fener açıyordu. ha bi de önünüze gelene ergen deme halleriniz yok mu karşınızdakinin yaşını bilmeden, insan gerçekten hayret ediyor.

(bkz: bağırın ulan fenerbahçe çok yaşa diye)
görsel
diğer yazarlardan daha fazla tepki çekmesinin sebebi rakip kulüpler ve taraftarları hakkında yaptığı kırıcı çıkışlar olan, aşırı fenerbahçe sevgisinden ötürü futbol konusunda objektif yaklaşımlar sergilemekte zorluk yaşayan yazardır. yani kimse durup dururken eleştirmiyor onu, donuza eklemiyor. galatasaray hakkındaki hakem hatalarını yazıp takımının galatasaray" a ofsayttan attığı golden, diego" nun, alper" in kendini yere atışlarından bahsetmezsen elbette insanlar doğal olarak tepki gösterir.
bu sezon fenerbahçe şampiyon olabilir. ancak kendisini ve kendisi gibi rakip kulüpler hakkında üzücü çıkışlar yapan yazarları değil, yeri geldiğinde kulübünü de eleştirmesini bilen fenerbahçelileri kutlayacağım. sayıları her ne kadar giderek azalıyor olsa da bu sevincin kutlanmasını hak eden onlar çünkü.
bir yazar.

diğer takım taraftarları diğer takımlar hakkında hiç kırıcı ve kışkırtıcı çıkışlar yapmıyorlar zaten. ulan senin renktaşların sabah akşam fenerbahçe ile ilgili durduk yere küfürlü başlık açıyor görmüyor musun onları? sen de kışkırtıcı entryler giriyorsun. fenerbahçe, daha önce gs'yi domaltmış olan bi takımı yenince ''ama onlar bize karşı oynadıkları gibi saldırmadılar fenerbahçe'ye. bu işte bi iş var'' türevi entryler girmiyor musun her zaman? sinsilik yapacağına adam gibi yaz.

ha bi de nasıl oluyorsa donuza aldığını iddia ettiği yazarların bütün entrylerini de görüp cevap verebiliyor. enteresan tabii.
(bkz: fenerbahçe/#30632467)

tabiri caizse lafı gediğine oturtmuş renktaş yazar. ayrıca nicki de güzelmiş.*
futbol konusunda, aşırı fenerbahçe sevgisinden ötürü, objektif çıkarımlar yapamadığını, yazdıklarının galatasaraylı yazarları ve şahsımı rencide ettiğini fark ettiğim zaman donuza eklediğim bir yazardı. kendisini artık okumuyor olmaktan ötürü çok mutluyum. hala öz eleştiriye uzak duruyor ve galatasaray hakkında üzücü, anlamsız çıkışlar yapıyor mu bilmiyorum ama futbolu sadece iki renkten ibaret sanmasının bir yanılgı olduğunu biliyorum. inşallah bir gün futbolu sadece iki rengiyle değil tüm renkleriyle sevmeyi başarır. o zamana dek futbol hep biraz eksik kalacak onun için.
futboldan ötürü üzmek, kırmak anlamsızdır. bu da bir gerçektir.
nam-ı diğer çaylak reis. evet.
Kendisine bir hatırlatma yapmak istediğim yazar.

(bkz: olcan adın ın kafası)
Aslolanın galatasaray olduğunu çok iyi bilen yazar.
ulan kapooo?

Bir yazar.
bu yazar dün rus ruleti oynayıp oyunu kaybetmesi sonucu hayatını da kaybetti. yakın arkadaşı olarak buradan bildirmek istedim. Çok erken ayrıldı aramızdan.

burada arkadaşları bulunuyor mu bilmemekle beraber hesabını silme gibi bir karar almak bana düşmüyor sanırsam.

fakat burada yazdıklarını biliyorum ve onları şahsen silmek istiyorum kendisi için.

son dönemlerinde çok agresifsi. Silah kullanımı artmıştı. Rus ruleti sonucu öldü ama kasten intihar olabileceği düşünülüyor.

Şakağında açtığı delik ile aramızdan ayrıldı.

en sevdiği film ''iyi kötü çirkin''

en sevdiği renk ''siyah''

en sevdiği müzik '' kafama sıkar giderim''di.

sevdiğini bildiğim kişilikler ''mustafa kemal atatürk'' tarzını çok beğenirdi. tarihi sevdiğinden dolayı üzerinde çok dururdu.

telefonunda ''biricik kankam'' diye kayıtlı olduğumdan dolayı ve en son benimle konuştuğundan dolayı direkt beni aradılar. şok oldum. içimde bir burukluk ile kahroluyorum. keşke daha fazlasını yapabilseydim. olmadı yapamadım. bu acıyı her zaman taşıyacağım.

sözlükten de bir yazar hakkında konuşuyordu nickini hatırlamıyorum cidden. özel mesajlara bakmakta istemiyorum açıkçası. onun için ayıp olur diye düşünüyorum.

burada yazdıklarını şu an tek tek okuyorum. 3 bin küsür entry var amk yedim boku.

diyeceklerim bu kadar. bir kaç şey daha yazmak istiyorum. bilmiyorum.

şifresini nereden buldun diyenler olursa, kankayız olum biz. herhangi bir güdülenme ile yapmıyorum bunu. bilgilendirmek istedim. umarım sağlıklı bir hayat yaşamanız dileği ile.

Edit: mesaj atanlar, lan olum mal mısınız? "Leonu seven matilda" trollemesine selam çaktım. Okumadınız mı onu ahaha.
13 yaşındaki çoluk çocuğun duyduğu en komik sözdür. Büyüyünce daha komiğini duyacaksın çocuk. Evet.
Güldüren nick. Bir insan nickinde ezeli rakibinden 7 gol yemiş bir şikeci takımı nasıl asil olarak niteleyebilir.
10 puan fark yemiş ezikleri siklemeyecek olan yazar. Sizin rakibiniz akhisar, kasımpaşa'dır hadi çocuğum.
aslolan dan sonrasini okumadigim bir entry. bu da kapak olsun.
görsel