bugün

karizması ve duruşu bakımından hiçbir burcun yanına bile yaklaşamayacağı burçtur. adında ve duruşunda bile bir asalet vardır. ateş burcudur bir kere. doğuştan yönetmeyi ve ağırlığını koymayı sever. 2. adam durumuna düştüğü yerde durmaz, hep diğerlerinden üstün olduğu konularda başarılı olmaya bakar. bir de diğer burçların isim ve şekillerine bakıyorum da, zor tutuyorum kendimi gülmemek için...

teraziler, balıklar, yengeçler, başaklar, kovalar, ikizler, koçlar, boğalar, akrepler, yaylar, oğlaklar ve daha neler neler...

aman yarabbi isimleri bile komik... bence önce aslan burcu yaratılmıştır daha sonra aslan burcu üstünlüğünü görsün diye de diğerleri...

evettt gelsin bakalım şimdi eksilerrr!!!!!!!
Hüsnü kuruntudur. Ateş grubundan olması hava grubu burçları (Kova, terazi, ikizler) karşısındaki savunmasızlığını gösterir, havasız kalırsa yanmaz, söner.
sadece narsist olan aslan burçlarına göre gerçek olan durum. aslanlar iyidir, hoştur, yüce gönüllüdür ama bazen kendini beğenme olayını gerçekten abartırlar.
çizgi filmlerde oluyor diye biliyorum.
aslan burcunun ne kadar egoist olduğunu bir kere daha kanıtlayan aslan burcu beyanatı. evet canım öylesiniz...
burç faşizmine hayır diyor, açacağın başlığı s*** ! diyerek buradan ayrılıyorum.
lider özellik gösterdiğini düşünürsek doğrudur. kırılıncak gücenilcek bir şey yok.
üstelik yönetici gök cisimi güneş ulan. daha ne olsun.
tabii burçların hayat üzerine etkisi ne kadardır o tartışılır.
aslan burcu olanların o müthiş egolarını tatmin etmek için söyledikleri bir söz daha. burcu ve yükseleni de aslan olanlar hele hiç çekilmez. egodan yanına yaklaşılmaz.
Kendini belli eden bir aslan söylemidir.
üstünlüğü olmamasına rağmen kendisini üstün zanneden, eziklik kompleksine kapılmış kişi söylemi.
http://inciswf.com/1294698983.swf
yay burcu sayesinde öyle hissetmesinden mütevellittir. en cok yayın yanında kendini iyi hisseder bunlar. ama bazen havaya atar yay; sonra tutmaz.
olimposun zeus'u gibi düşünelim.sözde bir üstünlüktür bu.zira diğer burçtan olanlar daha doğrusu burcu bile olmayanlar(kratos) tarafından ezilebilir.
bi boğa burcu olarak bunu destekliyorum. Kesinlikle en mükemmel burç'dur kendisi.
Yengeç i tanımayan kişi söylemi. Yengeç dünyadaki her şeye sıfır ego ile sahip olur. Ama aslan burcu yengecin sahip olduklarına sahip olamaz.
(bkz: burçlar yalandır)
kesinlikle bir aslan yorumudur.
sahip olduğum burç, yorumdan tanıdım. gülücük gülücük.
bu tarz yorumu yapıyorsa aslandır.
eksi alma yolundaki saçmalamadır, cıvıtmadır.

(bkz: e yuh be kardeşim be)
Öyledir. O değilde Hayatında 1-2 aslan burcu gören gelip karalamış.
(bkz: akrep burcu)
Çok aslan gören insanlardan biriyim. Ayrıyeten aslan olmamı da sayarsak bu konu hakkında yorum yapma hakkını elimde bulunduruyorum.

Tanıdığım ilk aslan kreş öğretmenliği okuyor. O bölüme girebilmek için kıçını yırttı.

ikincisi burnunda iki sivilce çıktı diye üç haftadır ağlıyor. Güzellik her şeyden önemli onun için.

Üçüncüsü kendini zeki sanan ama bir bok bilmeyen biri. YGS barajını iki senedir geçemiyor.

Dördüncüsü yakın bir arkadaşım. Bir sene boyunca online oyun oynamayı bırakmadan, ders çalışmadan odtü bilgisayar mühendisliğine girdi.

Tarafsız olmak adına kendimi yazmıyorum. Yazdıklarımdan yola çıkarak söyleyebilirim ki aslanların üstünlük oranı %25e yakın bir değerdir. Bu yine de yüksek bir oran elbette.
Aslan burcu olanlar ağlamıyorlar, suçlu olduklarında rencide edilseler dahi ağlamıyorlar, taş gibiler yahu. ama balık burcu öylemi hasta olduklarını söyeyecekleri zaman bile ağlarlar.
evet bu bir üstünlük
Tüm iyi özelliklerin aslanda toplanmasından dolayı Tartışılmaz bir gerçektir.

(bkz: aslan burcu dışındaki burçların tırt olması)
bir realite.

balık ve başak gibi ılıklar şu an ağlıyor.
https://www.youtube.com/watch?v=37OYe16CoCI