bugün

2018 senesinde hala hatrı sayılır derecede insanın astrolojiye bel bağladığını, inandığını görmemize olanak sağlayan düşüncedir.

astrolojinin deli saçması bir 'şey' olduğu böylesine apaçıkken, ağlanacak halimize güldürmüştür. bu aptalca alan sosyolojik tespitlere böyle rahat konu ediliyor ya, ne denebilir ki.
https://www.youtube.com/watch?v=37OYe16CoCI
bir realite.

balık ve başak gibi ılıklar şu an ağlıyor.
Tüm iyi özelliklerin aslanda toplanmasından dolayı Tartışılmaz bir gerçektir.

(bkz: aslan burcu dışındaki burçların tırt olması)
Aslan burcu olanlar ağlamıyorlar, suçlu olduklarında rencide edilseler dahi ağlamıyorlar, taş gibiler yahu. ama balık burcu öylemi hasta olduklarını söyeyecekleri zaman bile ağlarlar.
evet bu bir üstünlük
Çok aslan gören insanlardan biriyim. Ayrıyeten aslan olmamı da sayarsak bu konu hakkında yorum yapma hakkını elimde bulunduruyorum.

Tanıdığım ilk aslan kreş öğretmenliği okuyor. O bölüme girebilmek için kıçını yırttı.

ikincisi burnunda iki sivilce çıktı diye üç haftadır ağlıyor. Güzellik her şeyden önemli onun için.

Üçüncüsü kendini zeki sanan ama bir bok bilmeyen biri. YGS barajını iki senedir geçemiyor.

Dördüncüsü yakın bir arkadaşım. Bir sene boyunca online oyun oynamayı bırakmadan, ders çalışmadan odtü bilgisayar mühendisliğine girdi.

Tarafsız olmak adına kendimi yazmıyorum. Yazdıklarımdan yola çıkarak söyleyebilirim ki aslanların üstünlük oranı %25e yakın bir değerdir. Bu yine de yüksek bir oran elbette.
(bkz: akrep burcu)
Öyledir. O değilde Hayatında 1-2 aslan burcu gören gelip karalamış.
eksi alma yolundaki saçmalamadır, cıvıtmadır.

(bkz: e yuh be kardeşim be)
kesinlikle bir aslan yorumudur.
sahip olduğum burç, yorumdan tanıdım. gülücük gülücük.
bu tarz yorumu yapıyorsa aslandır.
(bkz: burçlar yalandır)
Yengeç i tanımayan kişi söylemi. Yengeç dünyadaki her şeye sıfır ego ile sahip olur. Ama aslan burcu yengecin sahip olduklarına sahip olamaz.
bi boğa burcu olarak bunu destekliyorum. Kesinlikle en mükemmel burç'dur kendisi.
olimposun zeus'u gibi düşünelim.sözde bir üstünlüktür bu.zira diğer burçtan olanlar daha doğrusu burcu bile olmayanlar(kratos) tarafından ezilebilir.
yay burcu sayesinde öyle hissetmesinden mütevellittir. en cok yayın yanında kendini iyi hisseder bunlar. ama bazen havaya atar yay; sonra tutmaz.
http://inciswf.com/1294698983.swf
üstünlüğü olmamasına rağmen kendisini üstün zanneden, eziklik kompleksine kapılmış kişi söylemi.
Kendini belli eden bir aslan söylemidir.
aslan burcu olanların o müthiş egolarını tatmin etmek için söyledikleri bir söz daha. burcu ve yükseleni de aslan olanlar hele hiç çekilmez. egodan yanına yaklaşılmaz.
lider özellik gösterdiğini düşünürsek doğrudur. kırılıncak gücenilcek bir şey yok.
üstelik yönetici gök cisimi güneş ulan. daha ne olsun.
tabii burçların hayat üzerine etkisi ne kadardır o tartışılır.
burç faşizmine hayır diyor, açacağın başlığı s*** ! diyerek buradan ayrılıyorum.
aslan burcunun ne kadar egoist olduğunu bir kere daha kanıtlayan aslan burcu beyanatı. evet canım öylesiniz...
çizgi filmlerde oluyor diye biliyorum.
sadece narsist olan aslan burçlarına göre gerçek olan durum. aslanlar iyidir, hoştur, yüce gönüllüdür ama bazen kendini beğenme olayını gerçekten abartırlar.
Hüsnü kuruntudur. Ateş grubundan olması hava grubu burçları (Kova, terazi, ikizler) karşısındaki savunmasızlığını gösterir, havasız kalırsa yanmaz, söner.