bugün

kendini çok beğenir. aynada kendine uzun uzun bakar. kadınlar bile bunlar kadar aynaya bakmaz ve kıyafete önem vermez. kezbandır. kendini beğenmesi üst sınırlardadır. o koca kafalarına rağmen kibirli olmalarına şaşırıyorum. boş kafalıdır bunlar ayrıca. genel kültürü olan aslan burcu erkeği çok azdır. ben o azını bile görmedim de tahminen söylüyorum. mesleklerinde başarılı olabilirler ama yalnızca o kadar.

bu erkeklerin bacakları ya göğüslerinden başlar ya da başlaması gereken yerin aşağısından başlar. orantıları yoktur. pek çirkinler. hatalı olduklarını da asla kabul etmezler. mantıksız, kafasız olurlar yani.
Benim. Fazla sinirliyiz evet.
ılımlı kişilerdir. insanları kırmak istemezler fakat kızdırmamak gerekir. Zeki, neşeli, sevecen tip.
Gururlu, ne istediğini bilen, sadık ve karizmatik bir adamdı tanıştığım tek aslan erkeği. Belki hayatın ona verdiği yükten belki de aklındaki çıkmazlardan anlaşamadık. Bu onun iyi biri olduğu gerçeğini değiştirmez.
Mutlu ol her daim güzel insan.
doğruları alenen ortaya döktüğü için kendini beğenmiş, egoist, bencil gibi yakıştırmalara maruz kalan ilâh gibi erkeklerdir.
yürüyen ego, yürüyen özgüven ama sevdiklerine sadıktırlar. duygularını belli etmezler kendi dünyalarında yaşarlar herşeyi.
En romantik erkeklerin burcudur. Şahit : ben.
Dostoyevski, "kendine karşı merhametsiz olmayan birinin, gururlu da olmaması gerekir, der. Gurur acıdır çünkü. Ne sebepten olursa olsun bedeller getirir insana. Aslan burcu olmanın gururla bir ilgisi varsa, keşke başka bir ayda doğsaydım diyorum. Gurur, hele zihnen ve bedenen yalnız olan biri yapıyorsa, ciddi anlamda ruh sağlığını tehdit eden bir şey halini alabiliyor.
Kendimden biliyorum çok kibirlidirler. Haksız bile olsalar tereyağ gibi üste çıkıp Özür diletmesini biliyor bu burç evet çok şerefsizim kabul ediyorum.
Merhametliyim, samimiyet üst düzey, şeytan tüğu de varmış.
Övün lan biraz daha iyi oluyo.
Beni bulsun erkeği çünkü zeki ve çok naif erkeklerdir.
Yönetmek ve yönlendirmek bizim işimiz.

Yukardaki cümlede olduğu gibi bir de egomuz var.
allahlığını ilan etse kimsenin yadırgamayacağı erkeklerdir.
korkunç derecede aşkla sevdiğim adamın burcu....
Koç erkeği ile birlikte en alfa erkeklerden oluşan sınıf. Bir de başak, kova, oğlak, Boğa, akrep gibi ılıklar utanmadan alfa olduklarını iddia ediyorlar.

Ateş grubundan olan aslan erkekleri allahlığını ilan etse kimse tek kelime edemez.
Burçalara inanan geri zekalıdır.
Dış görünüşe çok önem veren erkektir.
görsel
sanırım bir artısını göremeyen bir ben varım. ben çakma kediyim galiba.
Yorumları okuyup kendileriyle övünen erkeklerdir.
kategori dışı erkeklerdir. yani bir yarışma olacaksa bizi çıkartın aradan siz kendi aranızda yarışıp "ikinciyi" tayin edin..

hep böyle hayal ediyorsunuz bizi değil mi lan. kibirli kendini beyenmiş falan * yani mutlaka var bunlar ama öyle dağlar kadar egolar falan yok korkman bizden.
toplumda "allah" olarak bilinen erkeklerdir.
(bkz: Allah olmak istiyorsa toplanıp allah diyek)
herkesi yönetmek isteyen, ne kadar öğrenim görse de cahil olan, kompleksli ruh hastası. bunlar çok da çirkin erkeklerdir. tipsiz oluyorlar.

şimdi bir çomar gelir, kuyruk acısı var der. tipsizsiniz.
benim kuzenimdir. diğer özelliklerini bilmemde bizimki evlendikten sonra acayip derecede kılıbık oldu.