bugün

(bkz: nasıl bakaya kaldım)

Ya sen çok şey etme dediler.*
7/1 ve 365. poşet devrenin yarrağı yediğini gösterdiği bir olay.

Hiç canınızı sıkmayın rkdşlr. Alt tarafı kafanız dolaba sokulu haldeyken içeri bozuk para atılacak ve volkan konak'tan aleni aleni adlı parçayı söyletecekler. -20 derecede bot boyayacaksınız. Metin olun.
Kendi ayaklarımla gidip tecilimi bozdurduğum için, beni enterese etmeyen olay. Şubatta askerim.
Elimdeki tecil kağıdında 2020 aralık diyor. 2020 onların olsun en gec 1 seneye geliyorum az sıkın dişinizi.

Zora sokmayın.
(bkz: tanrılar kurban istiyor)
öyle bir şey varsa dava açıp hakkınızı arayın.
abd ile birlikte ırak'a, suriye'ye demokrasi getirdik. elbet bedeli olacaktır. şahadet soğuk içilen bir şerbettir. hamdolsun.
harcanacak adam lazım demek ki çomarların tanrısı tayyip kurban istiyor.
Benim gibi askerlik hizmetini yapanlar şöyle diyor " ben mi gideyim, ben mi düşüneyim, ben mi yapayım".
3 ay geri almışlar az önce baktım e devletten. Tahminimce 2 yıl tecil hakkı kullananlarda geri çekmişler, şu an öğrenci olanlarda sıkıntı yoktur sanırım.
Benim alınmadı, neye göre geriletiyolar acaba. Hala Aralık 2019 görünüyo.
benim olduğu gibi duruyor gençler. neler oluyor acaba diye düşündürtendir.
Tünelin ucu bok bi yere çıktı.
Gelmeyin beyler.
Az önce baktığım doğru olan başlık hazirana kadar olan tecilim mart ayına çekilmiş...
iyiki erkek değilim.
edit : tamam lan keşke erkek olsaydım.
Dün ekşi kaynıyordu .
En yakın arkadaşımı benden alacak olan bu askerlik muhabbeti için açıp okudum ve gerçekten çoğu kişinin tecili geri çekilmiş .
Bedelli çıksın diye beklerken olanlara bak Rıza baba.
Ohh yes, dediğinizi duyar gibiyim.
Yeşil atlet - külot satışlarında patlama olmuş diyolla.
eskisi gibi degil artik asker kacagi olunca sadece idari para cezasi ile yirtamazsiniz, havaalanlarinda otellerde otogarlarda orda burda yakalarlarsa goturuyorlar artik, sadece eve gelmiyorlar yakinda onu da yaparlar tipki eskisi gibi sen evinde cayini yudumlarken nasil iki tane inzibat gelip koluna girip goturuyorsa yine oyle olacak, sikecekler matmazel hepimizi sikecekler.
kasımpaşa hanesinden, recep tayyip isminin birincisi, mantık olmayan çomarların kralı, koyunların ve ilk insanların medeniyetini devam ettirenlerin çobanı, büyük iç anadolu çomarları ve ejderhaların reisi olan erdoğan kutsal bakir kanı istiyor demektir.
oh be neyseki yaptık geldik, ne büyük rahatlıkmış.
askerliği yaptım ama aklıma geldikçe canım sıkılıyor hele siz gitmeyenler napcaksınız çok merak ediyorum.
Gidin tabi ibneler, biz mi gidelim bu saatten sonra alskdhalf
üniversite okumamdan dolayı benimki alınmamış sanırım.
Çıktık açık alınla on yılda her savaştan;
On yılda on beş milyon genç yarattık her yastan.

alakasız her yerde 10. yıl marşı söylemekle olmuyor işte. er meydanında görelim sizleri.
Aramızda hala askere gitmeyenler varmış. inzibatı çağırın.