bugün

saçı düzeltmek.
Aynaya bakmak.
burnu karıştırmak, aynaya hohlamak,osurup bir sonraki bineceğe zulüm yaşatmak.
damacana sikmek.(miş)
Dans etmek.
Bütün katların düğmelerine güzelce basılır, sonra sırıtarak çıkılır.
aynaya bakıp üst baş düzeltmek.
asansörde iki kişi kalındığında olabileceklerden daha risksiz şeylerdir. allahtan asansör kullanmıyorum.

(bkz: asansörde yiyişen dayılar)
Aynaya tükürmek.
Aynası var ise kendine bakmak.
Dişlerinde bişi var mı diye 32 diş aynaya bakmak.
insanların rahatça davrandığı sonra da kamera var mı acaba diye düşünüp kendini düzelttiği yerdir.
bütün tuşlara birden basmak. çocukken yaptım asansörde kaldım. ayrıca o şerefsiz asansörde 5 kez kalmışlığım var. o da sütten çıkmış ak kaşık değil amk.
saçma sapan surat ifadelerinin yapılıp ,ışık sönünce korkmaya başlanıp ,istenilen yere gelince rahatlama durumlarıdır
Asansor bosluguna tukurmek.
aynaya "hoh" yapıp buğunun doğuşunu ve yok oluşunu dikkatle izlemek.
Korkunçlu kız nereden çıkar diye tahmin etmek.
Saclarimi one atip karistirmak.
asansörde kalınca yaşanılan bilimkurgu tadında olaylardır. var gücünle kapıya vurursun. sonra apartmandan birileri çıkar ve apartman içinde 'asansörde biri galmışş' diye bağırır. akabinde size 'iyi misin? korkma tamam çıkarcaz birazdan seni ordan' söylenir ve sen de cool bir şekilde 'iyiyim ya sorun yok' dersin. sonra kapı açılır ve siktirip gidersin evine.
küçük abdestini bozmak. daha türkçesi işemek. oha falan demek yok yapılmışı varmış.
panik atak geçirmek.

(bkz: klostrofobi)
asansörde yalnız başına mahsur kalmaksa başlıkta anlatılmak istenen.. telefon ışığını açar, bir sigara yakar birilerinin gelmesini beklerim.

yok eğer

asansöre yalnız binmek falan kastedilmiş ise.. şahsen ben aynaya bakarak dans ediyom, asansörün havalandırma ve kurtarma zillerine basıyom.*
rakamların değişmesini izlemek.
başlığı bir tek ben mi yanlış anladım. asansörde yalnız inip çıkınca değil mi? bazıları asansör çalışmayınca anlamış asdadad.
kapi acildiginda siyah takimli, siyah gozluklu ajanlara rastlamayi hayal edip moda girmek..
işeyenler bile var siz ne diyonuz.