bugün

her zaman takdirimi almış servistir.
son olarak bozulan buzdolabımın hasar tespiti için benden 20 lira alan, sonra eve gelen teknisyen arkadaş (!) ve garip davranışları * * sonucu şikayette bulunulmuş, işini düzgün yapmaktansa birilerine yaptırmayı görev edinmiş, güzel ülkemin teknik servis kanayan yarasına çözüm olmaktansa büsbütün saçmalamış teknik servis hizmetler bütünüdür.

şikayet sonrası bi sk.m değişecekmiş gibi özür telefonları aldım. göstermelik umursamalarınızdan bıktık sayın arçelik/beko. dünya markasıyken artık kenar mahalle markası oluyorsunuz haberiniz yok.

ha bir de geçen bir baktım, kapıma indirim kuponu koymuşlar. serviste indirim olacakmış. hasar tespiti de ücretsiz diyor.. yanlış anlamayın adıma değil kupon, gayet pizzacı kuponu.
hasar tespiti için diye bir durum söz konusu değil sizden para almaları sizin arayıp evinize özel servis çağırmanız. yok 20 lira çok geldi derseniz kendiniz götüreydiniz efendim servise o zaman sizden 20 lira değil 2 kurus almazlardı sadece değiştirilen parcanın ücreti alınırdı.
uyanıklık yapıp hem arçeklikten hemde müşteriden para koparan servsiçilerle doludur. uyanık olun.
yada arçelik merkezine şikayet edin . hemen ayağını kaydırıyorlar.
karabağlar arçelik servisi, klima kombi ve beyaz eşya cihazlarınıza onarım hizmeti sunmaktadır. https://tr.servisw.com/