bugün

ünlü yunan filozof. felsefesiyle insanların ağrılarını dindirirdi rahmetli...
Mutluluk kaynağı net.
Mutluluk kaynağı net.
Cennetten düşen ilk ağrı kesici. Migreni 5 dk’da keser.
bir apranax plus değil.
migreni 15dk da kesip reflu yapar.
keske migrenle dursaydim.
kemik ağrıları için bire birdir. diş ağrısında adamı resmen ipten alır. icat edenin taşşağını yiyim dedirtir adama. öyle ağrı kesicidir. özellikle kemik ağrılarında.
arveles, steroid olmayan antiinflamatuvar ilaçlar (nsaii) (iltihap giderici) olarak adlandırılan ilaç grubundan bir ağrı kesicidir. osteoartrit (eklemlerde harabiyet ve kireçlenme), romatoid artrit (iltihabi eklem rahatsızlığı) ve ankilozan spondilit (daha çok omurga eklemlerinde sertleşme ile seyreden, ağrılı ilerleyici romatizma) belirti ve bulgularının tedavisi ile akut gut artriti (gut hastalığına bağlı ağrılı eklem iltihabı), akut kas iskelet sistemi ağrıları (örn. bel ağrısı), postoperatif ağrı (ameliyat sonrası ağrı) ve dismenore (ağrılı adet dönemleri) tedavisinde kullanılır.

https://ilacfiyati.com/il...lm-kapli-tablet-20-tablet
Çükünü yerim böyle ağrı kesicinin. Götümden ter akıtan diş ağrımı kesmiştir an itibariyle. Bi h.o alırım.
Aptanax fort gibi ağrı düşmanıdır, çok etkilidir.
Küçük bir tavsiye, midesi hassas olanlar mide koruyucu ile almalı yoksa ağrınız geçer ama bu sefer mideniz sıkıntıya girer.
Tanım; bir ağrı kesici.
mide tecavüzcüsü.
Umutsuzların umudu.
Geçir şu baş ağrımı ya arveles.
Ac karna icme. Mide ağrısı yapar. Evet.
gerçekten migreni kesiyor. iki gündür içmemek için direndiğim sonunda mecburen yarım içtiğim küçük iblis yarım saat içinde beynime reset attı. ağrı bıçak gibi kesilince yeniden doğmuş gibi oldum ama birazdan midemi mahvedeceğini ve çarpıntı yapacağını biliyorum.
Güçlü ağrı kesicilerden. Ameliyat ağrısı, diş ağrısı gibi arizi durumlarda kullanılabilir fakat uzun vadeli kullanımı başka organlarda sıkıntılara yol açar.