bugün

Ac karna icme. Mide ağrısı yapar. Evet.
Umutsuzların umudu.
Geçir şu baş ağrımı ya arveles.
mide tecavüzcüsü.
Küçük bir tavsiye, midesi hassas olanlar mide koruyucu ile almalı yoksa ağrınız geçer ama bu sefer mideniz sıkıntıya girer.
Tanım; bir ağrı kesici.
Aptanax fort gibi ağrı düşmanıdır, çok etkilidir.
Çükünü yerim böyle ağrı kesicinin. Götümden ter akıtan diş ağrımı kesmiştir an itibariyle. Bi h.o alırım.
Candır. Özellikle şiddetli baş ağrısıbda kullanırım.
arveles, steroid olmayan antiinflamatuvar ilaçlar (nsaii) (iltihap giderici) olarak adlandırılan ilaç grubundan bir ağrı kesicidir. osteoartrit (eklemlerde harabiyet ve kireçlenme), romatoid artrit (iltihabi eklem rahatsızlığı) ve ankilozan spondilit (daha çok omurga eklemlerinde sertleşme ile seyreden, ağrılı ilerleyici romatizma) belirti ve bulgularının tedavisi ile akut gut artriti (gut hastalığına bağlı ağrılı eklem iltihabı), akut kas iskelet sistemi ağrıları (örn. bel ağrısı), postoperatif ağrı (ameliyat sonrası ağrı) ve dismenore (ağrılı adet dönemleri) tedavisinde kullanılır.

https://ilacfiyati.com/il...lm-kapli-tablet-20-tablet
kemik ağrıları için bire birdir. diş ağrısında adamı resmen ipten alır. icat edenin taşşağını yiyim dedirtir adama. öyle ağrı kesicidir. özellikle kemik ağrılarında.
migreni 15dk da kesip reflu yapar.
keske migrenle dursaydim.
bir apranax plus değil.
Cennetten düşen ilk ağrı kesici. Migreni 5 dk’da keser.
Mutluluk kaynağı net.
Mutluluk kaynağı net.
ünlü yunan filozof. felsefesiyle insanların ağrılarını dindirirdi rahmetli...
Arvelesten, vermidona geçiş yaptım. Doktorum önermedi.
şiddetli ağrılarda çok işe yaradığını sanmıyorum.
diş ağrısına tek çare olan ağrı kesici.
Bunu leblebi gibi yiyenleri gördüm. Cok sık başı ağrıyan bir arkadaşa, Arvelesi önerdikten sonra, birkaç gün sonra karşılaşmamızda nasıl geldiğini sordum. Çok iyiymiş hemen ağrıyı kesiyor yok böyle bir şey keşke daha önce haberim olsaydı bu ilaçtan. Her yarım saatte yutuyorum bir tane ohhh.. kafam raaat. Tabi ki sonrasında çok fazla almaması konusunda uyardım salağı.
allah seni başımızdan eksik etmesin.
En çok kullandığım ayrı kesici.
Iyi ki var.
(bkz: ender gelişen arveles atakları)
parol dan iyi apranax dan kötü.

bir alternatif.
Sabahtan beri siddetli başım ağrım var. Şimdi bir tane içtim. Etkili olduğu kadar ileride yan etkileri olabilecegini düşündüğüm ilaç. Mecbur kalmadıkça içmeyin derim.